شهر بزرگ نگرانی بزرگ: نیویورک اخم به عنوان شهر شلوغ کند

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورکی جمعه از خواب بیدار شد برای پیدا کردن coronavirus تا به حال خود را ترک معروف شهر شلوغ با هیچ برادوی, no basketball, بازی, بدون, بزرگ اجتماعات و مردم شدت دستپاچه شده توسط همیشه در حال بدتر شدن بحران است.

گیج کننده سری از موقت coronavirus مرتبط با تعطیلی پنج شنبه اعلام کرد شامل برخی از شهرستان فرهنگی جواهرات: The Metropolitan Opera, متروپولیتن, موزه هنر آمریکایی موزه تاریخ طبیعی و دانشگاه کارنگی هال.

آن را فقط با فرهنگ بالا. این روز سنت پاتریک رژه نمی خواهد قدم در هفته آینده. کنسرت لغو شد. NBA بازی بودند scuttled. رادیو فردا که به طور موقت تعطیل آن شهر مقر چهارشنبه پس از دو تن از کارمندان آزمایش مثبت ادامه داد: به هوایی محلی خود را پنج شنبه شب پخش — از لس آنجلس.


رستوران ها و ماشین های مترو و پیاده رو بودند به طرز محسوسی خالیتر. بدون پوسته پوسته شدن برف در این شهرستان شروع به نازک کردن آن نگاه می شود و پس از زمستان کولاک با مردم از راه دور به کار و یا اجتناب از مکان های عمومی. کالج ها در سراسر شهر بسته شد و یا داشتن دانش آموزان در کلاس آنلاین.

“مردم می ترسند به خارج آمده گفت:” جاستین رحیم یک راهنمای تور در منطقه منهتن نیویورک پارک مرکزی که گفت چند تا از خود ، رانندگان — متکی گردشگران برای زندگی خود را ترک پنج شنبه به درایو برای بارگذاری مواد غذایی خدمات تحویل. “این دیوانه است. چگونه من می خواهم برای زنده ماندن این؟”

این ویروس که از بعد از ظهر پنجشنبه تا به حال تایید شده است در بیش از 320 نفر در ایالت نیویورک از جمله 95 در شهرستان باعث شده بود یکی مرگ در منطقه شهری.

اما پس از هفته از اطمینان از ساکنان که ترس از این ویروس تا به حال پیشی گرفته واقعی خطر نیویورک فرماندار و شهردار ناگهان منتقل شده ،

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو پنج شنبه اعلام کرد که در تلاش برای متوقف کردن ویروس از گسترش تجمعات با بیش از 500 نفر را به طور موقت ممنوع شود در این دولت شروع و در بسیاری از اماکن در 5 p. m. روز شنبه, هر چند شب را نشان می دهد در برادوی, نامیده می شد یک روز زودتر.

بسیاری از تجمعات کوچکتر در فضاهای رویداد را مجبور به کاهش ظرفیت در نیم.

محدودیت های اعمال شده توسط اورژانس منظور اعمال نمی به مدارس و بیمارستان ها و خانه های سالمندان و مراکز خرید و جرم حمل و نقل و استثنا وجود دارد برای دیگر انواع کسب و کار مانند طبقه کازینو.

مردم نیز هنوز آزاد برای رفتن به محل کار. شهردار بیل د Blasio, در حالی که اشاره به شیوع بیماری می تواند شش ماه گذشته یا بیشتر توصیه می شود در برابر از دست دادن.

“شهر را به نگه داشتن رفتن” د Blasio گفت: Fox 5 news صبح جمعه. “ما نیاز مردم برای معیشت خود را. ما باید مردمی را نشان می دهد تا در محل کار. ما نیاز ما خدمتگزاران مردم می شود که در آن ما نیاز به آنها را به مراقبت از مردمی — بیمارستان ها و مدارس و اولین پاسخ دهندگان.”

در عین حال روشن بود که رکود خواهد بود و دردناک برای یک شهر که متکی به اقتصادی موتورهای گردشگری, سرگرمی و وال استریت.

رستوران ها و nightspots در اطراف شهر در حال گزارش آف رها 20-80% در طول هفته گذشته بویژه در توریست پسند اطراف میدان تایمز گفت: اندرو Rigie مدیر اجرایی NYC مهمان نوازی داد.

دیوید Turk که صاحب یک منهتن غذا کسب و کار گفت: fallout برای او آغاز شده و یک هفته پیش. برای اولین بار یک رویداد بزرگ بود nixed. در عرض یک هفته همه چیز رزرو طریق ممکن بود و یا لغو و یا به تعویق افتاد.

Turk به خاطر این تیره روز پس از 9/11 اما “است که تا به حال شروع و پایان دادن به آن است. این هیچ قابل پیش بینی برای پایان دادن به آن,” او گفت:. “این عدم قطعیت که واقعا رانندگی ترس برای بسیاری از ما در حال اجرا کسب و کار کوچک.”

در طول روز پنج شنبه در نیویورک’ حس ناخرسندی مرکب کاذب شایعات پخش شده در رسانه های اجتماعی که حتی بزرگتر سرکوب شد و در آثار مربوط به توده قرنطينه ممنوعیت در وسایل نقلیه خصوصی و لغو قطار خدمات.

“این درست نیست” کومو گفت: در 1010 برنده رادیو در اوایل شب. “این است که همه دیوانه شایعات در حال حاضر. اضطراب بالا است من آن را درک کنند. مردم عصبی هستند در مورد کوروناویروس. اما هیچ مترو در حال بسته شدن پایین. جاده ها بسته شدن. شهر نیویورک است نه بسته.”

خطوط کشیده شده در اطراف بلوک در سوپر مارکت ها در روز پنج شنبه به نیویورک آماده به سرپا ایستادن کردن و صبر کردن ویروس. قفسه های خالی استقبال خریداران به دنبال کاغذ توالت و دیگر کالاهای اساسی.

پدر و مادر سراسر شهر بود مضطرب در مورد اینکه آیا شهر نیویورک عمومی سیستم مدرسه با آن 1.2 میلیون دانش آموزان ممکن است تعطیل به عنوان اتفاق افتاده در نزدیکی نیو راشل حومه شده است که در یک کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده آمریکا

د Blasio گفت که او امیدوار است برای جلوگیری از بسته شدن و یا مدارس و یا توده های حمل و نقل. او گفت: کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم بحران را با مانع در به کار گرفتن بدون سیستم حمل و نقل و با بچه ها از مدرسه به خانه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

هنوز هم تعداد کل افراد مبتلا به این بیماری در این شهرستان ناشناخته است با توجه به نسبت کمبود آزمون. و برای برخی از خطر است که همه بیش از حد واقعی است.

روز سه شنبه جان برنان نیوجرسی ساکن و یک مربی اسب در یانکرز Raceway فقط در شمال این شهر کشته شد توسط ویروس.

دو روز بعد یک همکار در مسیر Standardbred انجمن صاحبان رئیس جمهور جوزف Faraldo گفت: “قرنطینه در شهر نیویورک در انتظار خانه خود نتایج آزمون.

“او می تواند آلوده کل حصار چرا که او تا به حال در تماس با همه” گفت: Faraldo که بیمار خود را یک هفته پیش. او گفت که او مورد آزمایش قرار گرفت چهارشنبه در یک مرکز پزشکی در کوئینز و انتظار برای دریافت نتایج با جمعه.

“من فکر می کنم من خیلی خوش شانس,” او گفت:. “من وجود دارد بیش از 40 دقیقه. از آنها خواسته یک سری کامل از سوال و من به آنها گفتم من در این شرکت از یک نفر که مرده بود از این. آنها بسیار خوب است.”

نهادی closings آمده میان نشانه هایی که در نیویورک در حال اقدام خود برای جلوگیری از جمعیت. Ridership در مترو و رفت و آمد خطوط راه آهن غوطه ور است, دولت, مقامات گفت.

در ملی 11 سپتامبر یادبود و موزه ماموران امنیتی گزارش داد برخی از sparsest جمعیت آنها دیده می شود به عنوان آنها آماده شاتر محبوب موزه جمعه.

Coronavirus تحت سلطه مکالمه حتی در پارک های شهر که در آن جاگر بودند قصد حفظ ظاهر عادی.

دانیل Xuereb, 38, از منهتن تا به حال شده است در حال آماده شدن برای اجرای یک نیمه ماراتن اما آن را آموخته لغو شد.

“من مشغول به کار از خانه و احتمالا همچنان و احتمالا پایین برای یک یا دو هفته” او گفت:. “شاید نه به من عادی کلاس های یوگا. من حدس می زنم من نگرانی اصلی این است که چگونه این همه گذشته است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>