بزرگ, گی, روز 2020: Melanie C ft. سینک صورتی

بریزبن بزرگ, گی, بعد بازگشت به Wickham هتل برای آن 20 قسط یکشنبه 8 مارس سال 2020 با کودتا — Melanie C ft. سینک صورتی. البته بیشتر وجود دارد برجسته موسیقی اعمال کشیدن extravaganzas و رنگین کمان عشق همه اطراف در پشتیبانی از محلی LGBTQIA+ موسسات خیریه.

تاسیس در سال 2000 به عنوان یک جشن LGBTQIA+ جامعه و به عنوان حیاتی جمع آوری کمک برای جامعه خیریه بزرگ, گی, روز تکامل یافته و به یکی از بریزبن بزرگترین خیابان احزاب است. این رویداد در حال حاضر بسته کردن درونی-شهر و خیابان را به رها کردن در یک حماسه مرحله اصلی. گی روز به ارمغان می آورد باور نکردنی از, محلی, ملی و بین المللی LGBTQIA+ هنرمندان به بریزبن.

تبلیغات

بزرگ, گی, روز 2019 را دیدم بیش از 2800 نفر از طریق درب در Wickham هتل با $40k مطرح شده برای LGBTQIA+ موسسات خیریه از جمله کوئینزلند ایدز شورای بریزبن غرور و باز کردن درب ها و خدمات جوانان.

Melanie C ft. سینک صورتی

Melanie C نیاز به معرفی ندارد. به عنوان یک عضو از دختران ادویه او بخشی از پرفروش ترین گروه دختر از همه زمان. او در توضیح همکاری با نزول صورتی به عنوان یک “رویا به حقیقت می پیوندند برای من! من قصد دارم در تور با نزول صورتی که فراگیر ترین و سرگرم کننده و افسانه باشگاه شب در لندن و ما در حال گرفتن بهترین خود را drag queens دور دنیا واقعا خاص نشان می دهد. من نمی توانم صبر کنید!”

سینک صورتی گفت: “ما برخی از به یاد ماندنی ترین لحظات در تاریخ ما با [ملانی]… آن را هر روز یک دسته از drag queens رسیدن به مرحله تور جهانی با ادویه ، این تور نشان می دهد که چگونه متعهد ملانی به او تجاوز طرفداران. ما رک و پوست کنده پریود sequins ما خیلی هیجان زده است. جهان, در اینجا ما می آیند!”

دیگر اعلام کرد اعمال شامل میدانهای الکتریکی, گریه, باشگاه, رژیم و جین لین. به علاوه بزرگ, گی, روز وعده بیشتر اعمال انداختن به زودی.

ادویه تا زندگی خود را در biggayday.com.au با اطلاعات بیشتر در آخرین خط, اطلاعیه ها و بلیط.

بزرگ, گی, روز 2020 وعده به بزرگترین gayest بزرگ, گی, روز تا کنون.

انتشار اولین بلیط به فروش می رسد در حال حاضر اما انتشار دوم در فروش در حال حاضر.

آیا از دست ندهید!

سر در را به بزرگ, گی, بعد سایت برای بلیط و اطلاعات بیشتر.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید