نقطه عطف بزرگ در ساخت و ساز از ویکتوریا غرور مرکز

Category: کیو نیوز Comments: No comments

ویکتوریا غرور مرکز را جشن می گیرند یک نقطه عطف مهم در ساخت و ساز آن در هفته آینده.

کار بر 6000 متر مربع غرور مرکز در سنت کیلدا است که هنوز هم در جریان است. هنگامی که آن را باز می کند این خواهد بود که دومین غرور مرکز در جهان است.

تبلیغات

روز سه شنبه غرور مرکز برگزار خواهد شد “شکوه” اتمام مراسم در سایت. نه جنسی آن ساخت و ساز در اصطلاح به معنی تکمیل ساختار خارجی یک ساختمان است.

برای این رویداد غرور رئیس مرکز جود مونرو و ریچارد هانسن از ساخت و ساز شرکت هانسن Yuncken خواهد بود در محل. در این مراسم آنها را کاشت اولین درخت در مرکز پشت بام.

“داشتن این جامعه پر جنب و جوش hub نزدیک شدن به اتمام است و به ما امید به آینده و ارائه چیزی برای نگاه به جلو به در طول این زمان از چالش” مونرو گفت.

هنگامی که آن را به پایان رسید, ویکتوریا غرور مرکز را تبدیل به یک مرکز و خانه دائمی برای 10 ویکتوریا LGBTIQ سازمان. این مرکز را به بازدید کنندگان دسترسی به تکنولوژی منابع آموزش بهداشت و خدمات اجتماعی و فرصت های اجتماعی.

در اوایل این هفته غرور مرکز تیم توضیح میدهد: “ساختار این ساختمان در حال شکل گیری با دال بتن برای پشت بام کامل و پانل های پیش ساخته در حال حاضر در محل.

“بتن پور در پشت بام هسته ای تکمیل شد در صبح روز دوشنبه. داربست در سراسر ساختمان شروع به حذف است که در باز کردن فضا و اجازه می دهد نزدیک تر نمایش archways در طبقه همکف.

“رواق آثار شروع و در مدت کوتاهی در پشت سر هم با این نسخهها کار ابتدا بر روی خدمات داخلی.”

غرور مرکز “شکوه کردن” مراسم خواهد livestream در مرکز Facebook صفحه بعدی سه شنبه (28 آوریل) از 9:45 am.

victoria pride centre

استرالیا و آرشیو کلید به غرور مرکز

در اوایل این هفته استرالیا در لزبین و گی Archives دریافت یک کلید به مرکز تبدیل شدن به جدیدترین رسمی مستاجر.

هنگامی که این مرکز به اتمام است, جلبک خواهد اتاق را برای فروشگاه خود و مجموعه گسترده و اجازه می دهد تا دسترسی آسان تر و نمایشگاه ها.

“ما هیجان زده می شود در حال حرکت به ویکتوریا غرور مرکز بیشتر به ارائه جوامع ما با یک مکان برای تعامل با و جشن ما بسیار عجیب و غریب تاریخ” جلبک را آنجلا بیلی گفت.

تبلیغات

ویکتوریا غرور مرکز صندلی جود مونرو گفت: ALGA انجام شد کار حیاتی برای استرالیا LGBTIQ جامعه است.

“جلبک است در حدود 42 سال در حال حاضر جمع آوری و تدوین استرالیا LGBTIQ تاریخچه و برگزاری نمایشگاه آن است. [جلبک] آموزش جامعه ما در مورد که در آن ما آمده ایم از” مونرو گفت.

“این جمله بسیار مهم کار می کنند. در فضا زمان است که جلبک دارای تهیه جامعه ما تاریخ ما دیده ایم بسیار سخت کار و پیشرفت است که می تواند به راحتی فراموش شده است.”

دیگر سازمان تنظیم به حرکت به جدید غرور مرکز شامل ترون بندر سلامت کلید برق شادی 94.9, Minus18 زن نما ویکتوریا و ملبورن های عجیب و غریب در جشنواره فیلم.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>