لایحه Braum بنیانگذار بستنی و همبرگر زنجیره ای مرگبار در 92

Category: آرکانساس Comments: No comments

اکلاهما سیتی — لایحه Braum بنیانگذار Braum را بستنی و لبنی فروشگاه که رشد کرده و به حدود 300 رسانه در پنج کشور درگذشت این شرکت اعلام کرد. او در 92.

Braum درگذشت دوشنبه در خانه اش در تاتل, Okla., این شرکت در بیانیه ای گفت.

Braum رشد در امپوریا, کن., که در آن او کار می کرد برای کوچک کره و شیر کارخانه فرآوری پدرش زد. پس از فروش شرکت او به ارث برده Braum راه اندازی زنجیره تحمل نام او در سال 1968 با 22, اوکلاهما, فروشگاه ها.

شهر اوکلاهما مبتنی بر زنجیره ای شناخته شده برای آن همبرگر و متصل تازه بازار فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر نیز مکان در کانزاس تگزاس و آرکانزاس و میسوری با توجه به وب سایت شرکت.

این شرکت یک نانوایی لبنیاتی, کارخانه فرآوری شیر تسهیلات و گله ای از چند هزار گوساله در Braum مزرعه خانواده در تاتل حدود 30 مایلی جنوب غربی شهر اوکلاهما با توجه به بیانیه خود را. این شرکت همچنین یکی دیگر از نوک عملیات در یک Braum مزرعه در اوکلاهما در مرز تگزاس و دسته ماهی تابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>