بیل و ملیندا گیتس بنیاد ولکام و مسترکارت راه اندازی ابتکار عمل را به سرعت توسعه و دسترسی به درمان برای COVID-19

Category: وب وایر Comments: No comments

COVID-19 درمان Accelerator را هماهنگ تلاش R&D و حذف موانع توسعه مواد مخدر و مقیاس بالا به آدرس این بیماری همه گیر.

بنیاد بیل و ملیندا گیتس بنیاد ولکام و مسترکارت امروز متعهد به 125 میلیون دلار در دانه بودجه به سرعت پاسخ به COVID-19 اپیدمی شناسایی, ارزیابی و توسعه و پوسته پوسته شدن تا درمان. همکاران متعهد به دسترسی عادلانه از جمله ساخت محصولات در دسترس و مقرون به صرفه در پایین-منابع تنظیمات. این COVID-19 درمان Accelerator خواهد شد بازی یک نقش کاتالیزوری با شتاب و ارزیابی جدید و repurposed داروهای بیولوژیک در درمان بيماران با COVID-19 در این مدت فوری و دیگر پاتوژن های ویروسی در دراز مدت. در حال حاضر هیچ broad-spectrum آنتی ویروسها و یا immunotherapies موجود برای مبارزه با پاتوژن در حال ظهور و هیچ کدام مورد تایید برای استفاده در COVID-19.

بنیاد گیتس و خوش آمدید هر کمک کردن به 50 میلیون دلار و مسترکارت تاثیر صندوق متعهد است تا 25 میلیون دلار برای تسریع اولیه کار شتاب دهنده. بنیاد گیتس در بودجه است که بخشی از آن 100 میلیون دلار تعهد به COVID-19 پاسخ اعلام کرد در ماه گذشته.

“ویروس ها مانند COVID-19 سرعت در حال گسترش است اما توسعه واکسن و درمان برای متوقف کردن آنها حرکت می کند به آرامی گفت:” علامت گذاری Suzman مدیر اجرایی بنیاد بیل و ملیندا گیتس. “اگر ما می خواهیم به جهان از شیوع بیماری های امن مانند COVID-19 به خصوص برای کسانی که بیشتر در معرض سپس ما نیاز به پیدا کردن یک راه را به تحقیق و توسعه حرکت سریع تر. که نیاز به دولت و شرکت های خصوصی و خیریه سازمان به عمل به سرعت به صندوق R&D.”

این COVID-19 درمان شتاب دهنده را با سازمان جهانی بهداشت, دولت و بخش خصوصی تأمین کنندگان مالی و سازمان ها و همچنین جهانی تنظیم مقررات و سیاست تنظیم موسسات. شتاب دهنده داشته باشد end-to-end تمرکز از مواد مخدر توسعه خط لوله از طریق تولید و در مقیاس بالا. با به اشتراک گذاشتن تحقیقات هماهنگی سرمایه گذاری و ادغام منابع این تلاش ها می تواند کمک به سرعت بخشیدن به تحقیقات. این نوع همکاری یک کلید درس از 2014 شیوع ابولا. با ارائه سریع و قابل انعطاف بودجه در مراحل اصلی فرآیند توسعه شتاب دهنده را د-خطر مسیر برای داروهای جدید و بیولوژیک برای COVID-19 و آینده بیماری تهدید حصول اطمینان از دسترسی در کمتر از منابع کشور است.

این COVID-19 درمان شتاب دهنده عمل خواهد شد به طور مشترک به عنوان یک طرح از تأمین کنندگان مالی, نقاشی بر روی تخصص از داخل و خارج از سازمان. شتاب دهنده را دنبال چندین جنبه از چرخه توسعه به ساده کردن مسیر از نامزد محصول به ارزیابی بالینی استفاده و ساخت است. برای شناسایی نامزد ترکیبات شتاب دهنده را سه جانبه روش: تست مواد مخدر مصوب برای فعالیت علیه COVID-19 غربالگری کتابخانه ها از هزاران نفر از ترکیبات با تایید ایمنی داده ها و با توجه به جدید تحقیقاتی ترکیبات و آنتی بادیهای مونوکلونال. مواد مخدر و یا آنتی بادیهای مونوکلونال است که با تصویب غربالگری اولیه را طراحی و توسعه توسط یک شریک صنعتی. بیوتکنولوژی دارویی و صنایع حیاتی خواهد بود همکاران آوردن ترکیب خود کتابخانه ها و داده های بالینی به همکاری و اعطای وام های تجاری و دیگر تخصص های مورد نیاز خواهد بود که به مقیاس, موفق, مواد مخدر و آنتی بادیهای مونوکلونال. به موازات توسعه COVID-19 دارو خط لوله شتاب دهنده را با تنظیم کننده تراز معیار و توسعه ظرفیت تولید با صنعت. شتاب مسیر به آوردن موثر درمان به بیماران در حدود یک سال برای محصولات که در زمان تصویب قانونی یا نامزدهای موجود با داده های بالینی. جدول زمانی خواهد بود دیگر برای ترکیبات بیشتر بالادست در خط لوله است که باید محدود موجود و داده های بالینی.

دکتر جرمی Farrar, مدیر خوش آمدید گفت: “این ویروس بی سابقه ای تهدید جهانی و برای که ما باید حرکت بین المللی مشارکت برای توسعه درمان های سریع تشخیص و واکسن. علم در حال حرکت است در یک سرعت فوق العاده در برابر COVID-19 اما تا پیش از این اپیدمی ما باید بیشتر سرمایه گذاری و برای اطمینان از تحقیقات هماهنگی. این درمان Accelerator ما اجازه خواهد داد به انجام این کار به صورت بالقوه درمان با پشتیبانی از تحقیق و توسعه و ارزیابی و تولید است. COVID-19 بسیار چالش برانگیز ویروس اما ما ثابت کرد که از طریق همکاری در سراسر مرزهای ما می تواند مقابله با ظهور بیماری های عفونی. ما باید در تلاش برای تقویت تلاش ها در صورت COVID-19 و در انجام این کار در ادامه به مطمئن شوید که پیشرفت های در دسترس و مقرون به صرفه برای همه. در حال حاضر سرمایه گذاری در مقیاس در معرض خطر و به عنوان جمعی تلاش جهانی حیاتی است اگر ما برای تغییر این دوره از این بیماری همه گیر. ما به دیگران به پیوستن به ما در این تلاش است.”

در حالی که داروهای ضد ویروسی تایید شده برای کاهش شدت آنفلوآنزای فصلی و درمان اچ آی وی در میان دیگر بیماری های ویروسی, هیچ کدام نشان داده اند که اثر بخشی در برابر زمان بیماری همه گیر. یک دلیل برای عدم وجود درمان موثر است که محصولات ممکن است فوری بازار است که می تواند سرعت و یا جلوگیری از تحقیق و توسعه تجاری است. این COVID-19 درمان شتاب دهنده طراحی شده است برای کمک به با گرد هم آوردن منابع و تخصص به پایین مالی و ویژگی های خطر را برای, دانشگاه, زیست فناوری و شرکت های داروسازی در حالی که اطمینان حاصل کرد که این محصولات در دسترس و مقرون به صرفه برای افرادی که در پایین-منابع تنظیمات. تخصص شرکت های دارویی خواهد بود مهم در شناسایی تحقیق و وجوهي موفق مخدر.

“ما در حال افتخار به پیوستن به این مهم تلاش برای مبارزه با COVID-19 در پیشبرد تعهد ما به رشد فراگیر” گفت: Mike Froman, معاون رئیس مسترکارت. “این چالش جهانی نه تنها نشان دهنده یک خطر برای ایمنی و سلامت جمعیت در سراسر جهان بلکه یک تهدید بالقوه اختلال به حیات اقتصادی میلیون ها نفر از مردم کسب و کار و سازمان ها در سراسر جهان است. تجربه ما با شمول مالی به ما نشان می دهد اهمیت ساختن یک شبکه از احزاب را که نه تنها سرمایه خود را, اما مکمل دارایی ها و مجموعه مهارت به جدول و ما خوش آمدید شرکای دیگر نگران رشد فراگیر برای پیوستن به این تلاش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>