لایحه امضا: $8.3 B به جنگ ویروس

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد اضطراری گذراندن لایحه ای را برای مقابله با شیوع کروناویروس جمعه و بعد از بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا.

این قانون فراهم می کند فدرال بهداشت عمومی سازمان با پول برای واکسن آزمایش و درمان های بالقوه و کمک به دولت های ایالتی و محلی آماده سازی و پاسخ به تهدید. گسترش سریع این ویروس را لرزاند بازارهای مالی و قطع سفر و تهدید به تحت تاثیر قرار زندگی روزمره در ایالات متحده است.

“آرام می شود. آن را دور خواهد رفت” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: پس از امضای این لایحه است.

“ما به تعداد کم در مقایسه با کشورهای بزرگ در سراسر جهان است. تعداد ما کمتر از فقط در مورد هر کسی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد موارد ویروس.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=gGkqzIv8PE0]

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای ثبت نام در این لایحه در طول سفر به CDC. اما او به خبرنگاران گفت: روز شنبه که نگرانی های مطرح شده در مورد “یک نفر بود که به طور بالقوه آلوده” که در CDC. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این فرد پس از آزمایش منفی برای این ویروس و این دیدار بازگشت به برنامه جمعه.

با وجود خواستار این هفته برای bipartisanship در طول بحران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس نمی شود تعریف خود را در طول پنج شنبه جلسه ای با رژیم صهیونیستی. جی Inslee از واشنگتن که در آن بیش از ده نفر کشته شده اند چرا که “او یک مار.”

“اجازه دهید من فقط به شما بگویم که ما یک مقدار زیادی از مشکلات با فرماندار و که در آن شما باید بسیاری از مشکلات شما خوب است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بنابراین مایک ممکن است خوشحال اما من باشه؟”

CDC در مرکز یک بحران به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی گرفته 100,000 و موجب ترس به اندازه کافی است که سرمایه گذاران در حال آزادسازی سهام, کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی در حال لغو کنوانسیون مردم فوق رخصتی بهار, تعطیلات مدارس در حال تعلیق مطالعه-برنامه های خارج از کشور.

از روز شنبه بیش از 200 نفر با covid-19 بیماری از ویروس درمان شده اند در ایالات متحده و حداقل 15 نفر از جمله 12 در منطقه سیاتل است. اولین موارد در نزدیکی واشنگتن دی سی گزارش شد در مریلند در حومه.

به اندازه کافی تست

CDC پاسخ به ایجاد نگرانی و انتقاد در میان بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان که شکایت کرده اند که آژانس آهسته بود برای پاسخ به عفونت را گسترش و تحمیل بیش از حد محدود دستورالعمل زود در مورد کسی که می تواند آزمایش می شود.

در حالی که پنس گفت: قبلا در این هفته که “هر آمریکایی می تواند آزمایش می شود” او پنج شنبه اذعان کرد که “ما نمی باید به اندازه کافی تست امروز برای دیدار با آنچه که ما پیش بینی خواهد بود که تقاضای رفتن به جلو است.”

پنس گفت: CDC آزمون تامین خواهد توزیع کیت های سراسر کشور “فقط در یک ماده از چند روز” است که قادر می سازد تا 1.2 میلیون آمریکایی به آزمایش می شود و تا پایان هفته آینده اضافی 4 میلیون آزمون در دسترس خواهد بود.

“اما آن را هنوز هم فقط یک آغاز است.”

پنس روز پنجشنبه گفت که CDC است اولویت بندی تست های واشنگتن و کالیفرنیا.

“در حالی که ما در حال ملاقات با تقاضا از موارد ما در مورد امروز ما هنوز هم یک راه برای رفتن به اطمینان حاصل شود آزمون در دسترس هستند برای هر آینده موارد” پنس گفت: در یک کنفرانس خبری با Inslee.

در ضمن دو تا از رئیس جمهور دستیاران توصیف شیوع کروناویروس به عنوان “موجود” جمعه است.

“آن است که شامل” کاخ سفید مشاور کلیان کانوی به خبرنگاران گفت: به چالش کشیدن یک پرسشنامه که پیشنهاد آن نیست. “آیا شما یک پزشک از آن آگاه نیست که شامل?”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx گفت: پنج شنبه: “خواهیم دید مثبت تر شد.”

در حالی که Birx آدرس نیست که آیا شیوع شده بود “موجود” مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow تکرار کانوی. او گفت: در مصاحبه با CNBC جمعه که شیوع “به نظر می رسد نسبتا موجود” و اضافه کرد که “اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها در خطر ابتلا به این ویروس است.”

تعداد موارد این ویروس در ایالات متحده بیش از دو برابر از دوشنبه, دانشگاه جانز هاپکینز, روز جمعه گزارش داد. وجود نقاط داغ در سانتا کلارا, کالیفرنیا.; در خارج از سیاتل; و در شهرستان Westchester, n. y.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو جمعه اعلام کرد که 33 نفر در دولت خود را افزایش 11 از پنج شنبه.

در همین حال نزدیک به نیمی از مسافران در ابتدا تست شده روی یک کشتی کروز در حال برگزار کردن سان فرانسیسکو آلوده شده توسط coronavirus پنس گفت: اواخر جمعه.

آزمون 21 از 46 نفر آزمایش پنج شنبه برگشتم مثبت بالا بردن ترس که این ویروس می تواند گسترش به طور گسترده ای در میان بیش از 3500 مسافر و خدمه روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده خانم.

پنس گفت: کسانی که آلوده شامل 19 خدمه و دو مسافر.

معاون رئیس جمهور گفت: مقامات برنامه ریزی برای حرکت کشتی کروز به “غیر تجاری بندر” بیش از آخر هفته که در آن همه مسافران و خدمه تست خواهد شد و قرنطینه در صورت لزوم.

این وضعیت در کشتی آینه یک بحران مشابه در ماه گذشته که 700 نفر سرنشین دیگر شاهزاده Cruises کشتی الماس شاهزاده خانم آلوده شد با کروناویروس در حالی که کشتی قرنطینه برای هفته بندر یوکوهاما در ژاپن است.

مقامات ایالات متحده روز جمعه ساخته شده اما روشن است که آنها به هیچ وجه قصد نگه داشتن Grand شاهزاده در دریا و در برزخ برای نزدیک که طولانی است.

مسافران باقی مانده اند محدود به اتاق خود را از روز پنج شنبه و آگاه از آنچه اتفاق افتاده است به الماس شاهزاده خانم.

“وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن در حال حاضر” استوارت فریدمن بازنشسته دبیرستان معلم ریاضی که سوار کشتی Feb. 21 گفت: در یک مصاحبه تلفنی. مانند دیگر مسافران 61 ساله از کندوها, کالیفرنیا., شده است محدود به اتاق خود. “ما فقط امیدواریم که آنها این کار را انجام نمی الماس شاهزاده چیزی که آنها ما را در این ظرف پتری برای روز و روز.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز جمعه سرزنش چین که در آینده بیشتر در مورد شیوع بیماری در اوایل.

“اطلاعاتی که ما رو از این چیزی که بود کامل نیست و باعث شده است که ما در حال حاضر به یک محل که در آن بسیاری از چالش های ما قرار داده است ما در پشت منحنی,” او گفت: در CNBC. “این روشی نیست که بیماری های عفونی پزشکان به من بگویید که آن را باید کار کند. آن چیزی نیست که امریکا با این نسخهها کار با شفافیت و باز بودن و اشتراک گذاری اطلاعات است که نیاز به محل.”

جدید نقاط مشکل

در سطح جهانی مورد تأیید از coronavirus در حال حاضر تحت الشعاع 100,000 با توجه به شمارش نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

خبری نیست همه بد: بیش از نیمی از کسانی که قرارداد این ویروس در حال حاضر بهبود. این عقب نشینی در چین که در آن برای اولین بار پدید آمده و در نزدیکی کره جنوبی.

چین امروز صبح گزارش شده فقط 99 موارد جدید اولین بار آن را تا به حال تنها دو رقمی افزایش پس Jan. 20. همچنین به گزارش دیگری از 28 مرگ و میر. به طور کلی چین در حال حاضر تعداد 22,177 بیماران در حال حاضر در درمان, در حالی که آن را منتشر کرده است 55,404.

این ویروس همچنان ظاهر در مکان های جدید با پرو, کلمبیا, صربستان اسلواکی کامرون و توگو در میان کشورهای در گزارش اول خود را تایید موارد است.

نماز جمعه بودند مختل سراسر خاورمیانه است. ایران, سایت بیشترین شیوع در منطقه توقیف تقریبا 60000 مساجد به عنوان مقامات اعلام 1,234 موارد جدید عفونت است.

کره جنوبی تایید اضافی 505 موارد است.

لبنان وزیر بهداشت روز جمعه گفت که این کشور دیگر نمی تواند شامل گسترش پس از دولت گزارش موارد جدید با منشا ناشناخته و افزایش تعداد عفونت به 22.

موارد جدید نیز ظاهر در سراسر اروپا یک روز پس از بالا, بریتیش, پزشکی رسمی پیشنهاد کرد که آن را به طور فزاینده ای بعید است که شیوع بیماری می تواند شامل شود.

صربستان تهدید به استقرار ارتش برای حفظ این ویروس در خلیج و مجارستان محکم درهای خود را در برابر مهاجران.

در سوئیس مقامات گزارش 210 جدید ویروس موارد جمعه از 90 روز زودتر و نظامی بود که آماده ارائه خدمات پشتیبانی در بیمارستان.

هلند گزارش داد که اولین ویروس مرگ جمعه. حتی واتیکان برخورد کرد و با کوچک شهر-دولت تایید اولین مورد جمعه.

آلمان گزارش داد بیش از 180 مورد جدید. روسیه اعلام کرد که تا به حال شناسایی شده شش مورد جدید در 24 ساعت گذشته دو برابر مجموع آن پس از وقوع آغاز شده است. فرانسه تایید کرد بیش از 150 نفر و مرگ و میر.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط پیتر بیکر از نیویورک تایمز; توسط جاستین سینک و میشل پری کورتز خبری بلومبرگ; توسط اندرو تیلور متی پرونه مایک Stobbe کارلا K. Johnson, Darlene Superville دب Riechmann آنجلا چارلتون مت Sedensky و جاناتان Lemire از آسوشیتد پرس; و با بردی دنیس علامت برمن هانا Sampson, لنی برنشتاین امی گلدشتاین لنا H. خورشید, جی, Greene, Siobhan o’grady, Alex هورتون ویلیام غرفه Reis Thebault ریک Noack, اسکات ویلسون و بن Guarino از واشنگتن پست.

یک پیشخدمت در حالیکه دور زمان جمعه خارج خالی رستوران در Navona مربع در رم به عنوان جدید کروناویروس موارد ظاهر در سراسر اروپا یک روز پس از بالا, بریتیش, پزشکی رسمی پیشنهاد کرد که آن را به طور فزاینده ای بعید است که شیوع بیماری می تواند شامل شود.
(AP/اندرو Medichini)

یک بخش در 03/07/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>