میلیاردر Steyer سال 2020 به پایان می رسد دموکراتیک ریاست جمهوری پیشنهاد

Category: آرکانساس Comments: No comments

کلمبیا, S. C. — میلیاردر فعال تام Steyer که ریخت و میلیون ها دلار به دموکرات انتخابات ریاست جمهوری در پایان دادن پیشنهاد خود را پس از یک پایان ناامید کننده در کارولینای جنوبی اولیه.

Steyer اعلام کرد شنبه شب در کلمبیا است که او ترک کاخ سفید نژاد. پس از گذراندن نزدیک به 24 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیونی در دولت او به پایان رسید پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در روز شنبه.

“راستش من نمی می توانید ببینید یک مسیر که در آن من می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری” Steyer گفت.

Steyer رز به شهرت ملی رسید به عنوان یک تغییر آب و هوا را فعال و با سرمایه گذاری به شدت در یک کمپین برای استیضاح رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. انتخابات ریاست جمهوری به شدت متمرکز در کارولینای جنوبی که در آن او به دنبال درخواست تجدید نظر به رای دهندگان توسط decrying خمیازه کشیدن نابرابری در آمریکا زندگی است که او گفته بودند که ناشی از نژاد پرستی.

“من رفتن به ادامه کار در هر یک از این مسائل؟” Steyer گفت: در اعلام خروج خود را. “بله من هستم. من هرگز متوقف شود.”

با ارزش خالص برآورد شده توسط فوربس به عنوان $1.6 میلیارد Steyer بود با حضور در دموکراتیک مسابقه به خوبی قبل از او نامزدی خود را رسمی در ماه جولای 2019, نامحدودی امواج رادیو و تلویزیون با 10 میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

Steyer را “نیاز به استیضاح” کمپین باعث حدس و گمان است که 62 ساله را یک گام بیشتر و همچنین چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در پای صندوقهای رای. در این میان هر چند نزدیک به ثابت آگهی حفظ دید بالا برای Steyer که همچنین راه اندازی چند شهرستان تاون هال تور و طومار کمپین. او سفر به Des Moines, آیووا در ژانویه 2019 به می گویند که او نمی خواهد اجرا برای کاخ سفید تنها به تغییر ذهن خود را شش ماه بعد و وارد مسابقه.

رسما در مسابقه Steyer گفت که او آماده به صرف $100 میلیون به جاه طلبی های ریاست جمهوری باقی خواهد ماند و متعهد به دادن حداقل $50 میلیون بیشتر این چرخه انتخابات به گروه های خارج از او کمک کرد ایجاد از جمله نیاز به استیضاح. اما Steyer ثروت مشخص شد به عنوان یک مسئولیت در دموکراتیک اولیه با هر دو برنی ساندرز و الیزابت وارن decrying حضور میلیاردرها در سال 2020 مسابقه.

وارن که اشاره نمی Steyer با نام توییتی پس از اعلام نامزدی خود را: “دموکراتیک اولیه نباید تصمیم گرفت میلیاردرهای آیا آنها بودجه سوپر پکس و یا بودجه خود را.” ساندرز گفت که در حالی که او ممکن است “مانند تام شخصا” او “کمی خسته از دیدن میلیاردرهای تلاش برای خرید قدرت سیاسی است.” هر دو نیز ذکر آن در جمع آوری کمک های مالی تجدید نظر.

اما Steyer ثروت او را با توانایی برای مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور استخدام تمام مکمل های دولت مبتنی بر کارکنان و در ادامه به سیل امواج رادیو و تلویزیون. از طریق Feb. 25, Steyer در حال صرف در مورد $186 میلیون در تبلیغات با توجه به پیگیری شرکت تبلیغاتی, تجزیه و تحلیل هر چند این رقم به زودی به مراتب بیشتر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار را حتی بزرگتر صرف.

Steyer اواخر باعث ورود او به دست چند دموکراتیک بحث اما او شروع مقدماتی برای بحث شروع با یک چهارم و ساخته شده در هر مرحله اما از آن پس در ظاهر با علامت تجاری خود را قرمز tartan کراوات. او به دست آورده کمتر اعتبار دقیقه از دیگران ساخته شده اما علامت خود را به خصوص آن را به عنوان مربوط به خود را بالا مسئله تغییر آب و هوا.

حتی هنوز Steyer در ادامه به محور عقب به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار کرد و خود را قبل از نامزدی خواستار برکناری جمهوری خواه از کاخ سفید یا electorally و یا از طریق استیضاح که روند میلادی در واشنگتن است.

در دنباله Steyer متمرکز زیادی از تلاش خود را در کارولینای جنوبی برای اولین بار در جنوب اولیه و همچنین به عنوان اولین دولت برای تست یک نامزد با عملکرد به شدت سیاه و رای دهندگان. همسر خود را منتقل به دولت برای مدت زمان مبارزات انتخاباتی خود را و او را صرف تقریبا 24 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیون — بیش از همه نامزدهای دیگر ترکیب در تلاش خود را برای اولین بار خود را بالا پایان در چهار مسابقات با هدف قرار دادن اقلیت متعلق به رسانه های خاص با یک و نیم میلیون دلار صرف در رادیو. (در حالی که بلومبرگ صرف بیشتر به طور کلی او در اواخر شرکت کننده در مسابقه و در نتیجه صرفنظر از چهار نامزد مسابقات. او خواهد شد به نظر می رسد در انتخابات به عنوان ریاست جمهوری مدعی برای اولین بار در این جمعه.)

او متصلب قابل توجه تاییدیه از جمله روسای قوه مقننه سیاه حزبی و دموکراتیک سیاه حزبی و همچنین Greenwood, S. C., پشت سر رئیس جمهور باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی شعار “اخراج کردن و آماده برای رفتن.”

اما جاده نبود همیشه صاف است. بالا Steyer مشاور در کارولینای جنوبی مجبور به استعفا شد در ماه نوامبر پس از آن آشکار شد که او دیده داوطلب داده ها از مبارزات دموکراتیک رقیب کامالا هریس که کاهش یافته است در ماه دسامبر. و چند روز بعد بالا Steyer مشاور در آیووا استعفا داد و پس از آسوشیتد پرس گزارش داد او تا به حال بخش خصوصی ارائه کمپین کمک به سیاستمداران محلی در ازای حمایت از Steyer.

در حالی که خود را برای اولین بار سیاسی پیشنهاد ریاست جمهوری تلاش شد اولین بار نیست Steyer در نظر گرفته شده بود در حال اجرا برای دفتر. او چشم مناقصه برای فرماندار کالیفرنیا در سال 2018 و سنا در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>