سیاه Arkansans’ ویروس آمار دیده می شود به عنوان نامتناسب

Category: آرکانساس Comments: No comments

Coronavirus همه گیر است به طور نامتناسبی سیاه Arkansans با توجه به آمار دولت در بخش بهداشت و درمان.

مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند 15.7 درصد از آرکانزاس’ جمعیت و 23.5% از دولت ساکنان که آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به آرکانزاس وزارت بهداشت.

مردم سفید که 79 درصد از آرکانزاس’ جمعیت حساب 66.9 درصد از موارد مثبت در این دولت توجه به بخش بهداشت و درمان.

آرکانزاس جمعیت 3,017,804 به عنوان تیر, با توجه به U. s. اداره آمار.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

وزیر بهداشت Nate اسمیت گفت: از 18 نفر که فوت کرده اند در آرکانزاس چهار بودند و دیگران ،

22% است که سیاه پوست بودند ، او اشاره کرد که “بسیار شبیه” به درصد از تمام افرادی که تست مثبت بودند ، که از 1,023 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت از شنبه بعد از ظهر. توسط چهارشنبه شب تعداد افزایش یافته بود به 1,077.

Kevin Smith, شهردار هلنا وست هلنا گفت: او معتقد است اعداد نیست با دقت نشان می دهد که چگونه به شدت coronavirus مؤثر است آرکانزاس ” سیاه ساکنان چون برای تست این ویروس نشده است به طور گسترده ای در دسترس در دلتا.

“آن را دیر می آیند و به این منطقه” اسمیت گفت. “به عنوان سرانه تست را نشان می دهد من فکر می کنم ما خواهد شد شبیه به بقیه جنوبی.”

در مقابل در لوئیزیانا که در آن سیاه و سفید مردم را تا 33% از جمعیت 70% از کسانی که فوت کرده اند از covid-19 سیاه هستش با توجه به لوئیزیانا وزارت بهداشت. شده اند وجود دارد 17,030 تایید موارد covid-19 در لوئیزیانا و 652 مرگ و میر.

اسمیت گفت: ثروتمند ترین نقاط آرکانزاس ترین بیمارستان و درمانگاه و پزشکان به طوری که که در آن بسیاری از تست انجام شده است.

با توجه به U. s. اداره آمار 75 درصد از هلنا وست هلنا جمعیت سیاه است. این شهرستان دارای جمعیت 10,414.

“ما بسیار زیادی آفریقایی-آمریکایی جامعه در شهر و نرخ بسیار بالای دیابت و بیماری های قلبی بیماری های تنفسی در حال حاضر در اینجا ، “ما همچنین بالا جمعيت سالمندان به عنوان یک درصد از کل جمعیت. … بنابراین ما باید فوق العاده آسیب پذیر جمعیت به این بیماری خاص.”

اسمیت گفت: بسیاری از مردم در دلتا تمایلی به رفتن به دکتر در بخشی به دلیل هزینه. همچنین بسیاری از همین حالا باید یک کامپیوتر و یا دسترسی به اینترنت که در آن آنها می توانند اطلاعات بیشتر در مورد علائم کروناویروس.

“ما یک فرهنگ از افرادی که سعی می کنید به ماندن در خانه و آن مبارزه و نمی رفتن به دکتر,” او گفت:.

به عنوان تست همچنان در سراسر آرکانزاس دلتا اسمیت گفت که او معتقد است اعداد را بیشتر از نزدیک شبیه به کسانی که در می سی سی پی که تا به حال 2,003 موارد مثبت و 67 مرگ و میر. مردم سیاه و سفید اختصاص 56 درصد از این موارد و 72 درصد از مرگ و میر با توجه به می سی سی پی وزارت بهداشت. مردم سیاه و سفید حساب برای 37.8 درصد از جمعیت ایالت می سی سی پی.

مگ Mirivel سخنگوی دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: تجاری آزمایشگاه فراهم نمی نژادی جمعیت برای افرادی که تست منفی برای coronavirus. همانطور که از شنبه شب 14,909 coronavirus آزمون تا به حال انجام شده برای Arkansans و 1,077 تا به حال آزمایش مثبت است. اکثر آزمايشات انجام شده توسط تجاری labs گفت: Mirivel.

در سراسر کشور از قربانیان که جمعیتی اطلاعات ارائه شده توسط مقامات — حدود 3300 از 13,000 مرگ و میر — در حدود 42 درصد سیاه, با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل. مردم سیاه و سفید حساب برای حدود 21 درصد از جمعیت در مناطق تحت پوشش و تجزیه و تحلیل.

اطلاعات در این مقاله به کمک اندی دیویس از Arkansas Democrat-Gazette.

یک بخش در 04/09/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>