سیاه خبرنگار کشیده از تظاهرات بیش از جیر تساوی پشتیبانی

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک خبرنگار از Pittsburgh Post-Gazette گفته شد او نمی تواند پوشش این شهرستان در اعتراض به مرگ جورج فلوید به دلیل یک صدای جیر جیر و در حال حاضر ده ها تن از همکاران او همکار روزنامه نگاران خود اتحادیه و حتی شهردار این شهرستان در حال صحبت کردن در حمایت از او.

روز جمعه روزنامه, انجمن صنفی پیتسبورگ و بسیاری از خبرنگاران در این پست-روزنامه خواستار شدند که الکسیس جانسون مجاز پوشش اعتراضات ارسال یکسان نسخه از توییت خود و با استفاده از هشتگ #IStandWithAlexis.

روز یکشنبه جانسون نوشته شده در چهار عکس است که نشان می دهد سطل آشغال فضاهای عمومی در پی از جمعیت.

“صحنه های هولناک و پس از خودخواه غارتگران که اهمیتی نمی دهند در مورد این شهر!!!!!” توییت متن می گوید و سپس می افزاید:”…. آه صبر کنید متاسفم. اینها تصاویری از یک Kenny Chesney کنسرت درب عقب اتومبیل. اوه.”

از آن زمان شده است را بازتوییت کرد نزدیک به 50,000 بار.

جانسون را تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس روز جمعه که او گفت: جیر و آشکار تعصب آن را نشان داد شد دلایل او دیگر نمی خواهد در پوشش تظاهرات. او بیشتر کاهش یافته است, نظر, تعویق انداختن, به انجمن صنفی.

انجمن صنفی جمهور Michael A. Fuoco, که همچنین یک پست-روزنامه خبرنگار گفت: AP که انجمن صنفی راهنمایان بودند و “وحشت زده” با این حرکت و کاغذ ویراستاران منجر نشده و در همه حال در بحث و گفتگو در مورد جانسون وضعیت.

“ما احساس می کنیم در نظر گرفتن یک زن سیاه و سفید کردن به یاد ماندنی ترین داستان های ملی در مورد حقوق مدنی در 50 سال گذشته است و مجازات” Fuoco گفت. “ما تعداد بسیار کمی از سیاه و روزنامه نگاران. کسی که مخاطبین و بینش برای این است که آنچه شما می خواهید.”

او گفت: از جیر است که او “فکر آن را باهوش من فکر کردم این خنده دار بود و من فکر کردم این غذا برای فکر. و این چیزی است که ما به عنوان روزنامه نگاران. ما قرار داده و همه چیز را در میدان های عمومی.”

کارن کین سردبیر این پست-روزنامهگفت: در یک ایمیل که کاغذ ویراستاران نمی توانم اظهار نظر در مسائل مربوط به پرسنل.

روزنامه نگاران از رسانه های دیگر در سراسر کشور و سایر اتحادیه ها نیز صحبت کردن به نفع جانسون به عنوان پیتسبورگ شهردار لایحه Peduto که گفت در توییتر که گزارش همواره منصفانه و حرفه ای.

پیتسبورگ, سیاه, رسانه های فدراسیون منتشر شد بیانیه ای گفت که به “انکار آفریقایی خبرنگار فرصت برای پوشش این خبر حذف یک فرصت برای Post-Gazette به ارائه یک مطلب نمایشگاه, ظریف و اطلاع پرتره از آنچه اتفاق می افتد در جوامع محلی.”

جانسون در روز جمعه او تشکر کرد اتحادیه برای “رفتن به خفاش” و گفت که او “گریه” از همبستگی که نشان داده شده است برای او.

“با تشکر از شما همه برای حمایت خود و کلمات خود را تشویق اقدامات خود را” او هنوز توییتی. “من فقط … مرسی.”

جانسون برداشتن از اعتراض به پوشش برای اولین بار گزارش شده توسط پیتسبورگ شهرستان کاغذ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>