شاه توت برای کمک به فعال کردن از راه دور کار طرح اعلام در دسترس بودن رایگان امن راه حل های ارتباطی

Category: وب وایر Comments: No comments

BlackBerry Limited (NYSE: BB; TSX: BB) اعلام کرد که از آن خواهد شد ارائه کسب و کار کمک های اضافی در اجرای خود از راه دور کار برنامه بدون هیچ هزینه. شناخت جاذبه coronavirus (COVID-19) همه گیر BlackBerry متعهد به کمک به آن زمان مشتریان و شرکت های دیگر حمایت خود را از تداوم کسب و کار برنامه ها و سیاست های کار از راه دور را قادر می سازد امن مولد و متصل محیط زیست برای کارگران است. این شامل سریع onboarding و توانایی است که می توان از راه دور با خدمات ما است.

به عنوان بخشی از این تعهد BlackBerry خواهد شد با ارائه طیف وسیعی از آن امن راه حل های ارتباطی برای شرکت های – رایگان برای 60 روز دوره – به منظور کمک به مدیریت و امنیت کارکنان در راه آنها به احتمال زیاد به کار می شود. این ماموریت بحرانی راه حل عبارتند از:

 • BlackBerry Desktop: برای ادامه به فعال کردن امن و مولد از راه دور شیوه های کار, شرکت ها قادر خواهد بود برای دسترسی به این راه حل برای یک راه ساده برای پردازنده و offboard کارکنان به کار سیاست تغییر است. این است که آیا از طریق شخصی و لپ تاپ و دسکتاپ و یا دستگاه تلفن همراه و تبلت توانایی ارائه امن دسترسی از راه دور در سراسر هر دستگاه میباشد. راه حل فراهم می کند مشتریان با:
  1. اتصال امن در یک کانتینری محیط زیست همراه با دسترسی ساده به کلید برنامه های بهره وری همراه با یک مرورگر امن برای وب سایت بر اساس تجارت, برنامه از بین بردن نیاز به فرد دسترسی به VPN
  2. افزایش امن همکاری از طریق ادغام شاه توت® دینامیکTM با زوم و Cisco Webex® اجازه می دهد به صورت فوری اوراق بهادار از وب جلسات هنگامی که کارکنان اتصال از تلفن خود و یا قرص
  3. ساده مسیر دیتا کنترل که ایمن ترافیک مسیر از طریق فایروال در حالی که به طور همزمان نگه داشتن داخلی و SaaS اطلاعات در امن کانتینری محیط زیست
  4. سریع onboarding اجازه می دهد آن را به ارائه یک کلید دسترسی به کارکنان که اجازه خواهد داد که کارگران برای دسترسی به منابع شرکت با یک نشانه و نگه داشتن برنامه های شخصی جداگانه
 • SecuSUITE برای دولت و شرکت برای پیام رسانی امن و تلفن تماس: فعال کردن امنیت بالا صوتی و پیام رسانی در سراسر iOS® و Android™ محیط بنابراین نهادهای دولتی اولین پاسخ دهندگان اجرای قانون بهداشت و درمان ارائه دهندگان خدمات و شرکت های فعال می تواند کارگران را به ادامه فعالیت های که نیاز به بالاترین سطح از امنیت. مشتریان خواهد شد که دسترسی به ارتباطات امن با باین قابلیت اجازه می دهد کارکنان به امن تلفن, تماس, تبادل امن پیام با استفاده از دستگاه های کارگران در حال حاضر خود را.
 • BlackBerry AtHoc برای ایمنی کارکنان: اجازه می دهد سازمان های جهانی به وحدت خود را از بحران ارتباطات BlackBerry AtHoc شرکت را قادر می سازد به ارائه یک سطح از حفاظت برای کارکنان خود و به رهبری اطلاعات آنها نیاز به ایجاد ایمنی مهم تصمیم گیری از جمله قابلیت های از قبیل:
  1. از پیش تنظیم شده شرکت بسته بندی برای ایمنی کارکنان
  2. به سرعت در حال هشدار گیرندگان از طریق اس ام اس, موبایل, نرم افزار تماس های صوتی و ایمیل امن
  3. به راحتی با هدف اطلاع رسانی گیرنده های محل و یا گروه
  4. دسترسی به زندگی می کنند در خط “درخواست ترینر” جلسات
 • BlackBerry Protect: پیشرفته endpoint protection با استفاده از هوش مصنوعی برای جلوگیری از نقض و ارائه کنترل های اضافه شده برای حفاظت در برابر تهدیدات پیچیده.

“این یک زمان بی سابقه. سازمان باید به سرعت کار می کرد برای اطمینان از ایمنی کارکنان خود را از طریق فعال کردن از راه دور کار سیاست با این حال بسیاری از این افراد برای کار از خانه است که خود شمار چالش” گفت: جان چن رئیس اجرایی هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت بلک بری. “امید ما این است که ما می توانید ما را از طریق ما در سطح جهانی BYOD راه حل های امنیتی برای فعال کردن شرکت های نهفته جهانی همه گیر – که آیا آنها در حال حاضر مشتری ما یا نه – برای موفق باقی می ماند و با حفظ تداوم عملیات و ارتباطات و بهره وری و امنیت است.”

BlackBerry Desktop SecuSUITE برای دولت شاه توت AtHoc برای ایمنی کارکنان و BlackBerry Protect در دسترس خواهد بود رایگان برای 60 روز. کسانی که علاقه مند می توانید با BlackBerry خود را نماینده و یا ایمیل با ما در [email protected]

در مورد بلک بری

شاه توت (NYSE: BB; TSX: BB) فراهم می کند و هوشمند نرم افزار و خدمات برای شرکت ها و دولت ها در سراسر جهان است. شرکت امنیت بیش از 500 نقطه انتهایی از جمله 150 خودرو در جاده ها از امروز. بر اساس در Waterloo, Ontario, شرکت اهرم هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای ارائه راه حل های نوآورانه در زمینه امنیت, ایمنی و حفظ حریم خصوصی داده ها راه حل این است که یک رهبر در زمینه های پایانی مدیریت امنیت رمزگذاری و سیستم های جاسازی شده.

شاه توت. هوشمند امنیتی است. در همه جا.

برای اطلاعات بیشتر BlackBerry.com و follow @بفرستد.

علائم تجاری از جمله اما نه محدود به, شاه توت و طراحی آرم علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده از شاه توت محدود و منحصر به فرد حقوق به چنین علائم تجاری به صراحت محفوظ است. همه علائم تجاری دیگر شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند. شاه توت است مسئول هر گونه محصولات شخص ثالث و یا خدمات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>