BlackRock کارمند در نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

BlackRock, Inc., بزرگترین دارایی مدیر گفت که یک کارمند در شهر نیویورک آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

فرد مشغول به کار در این شرکت 40 شرق 52nd خیابانی در منهتن در نزدیکی مقر آن با توجه به یک بیانیه است. این فرد تا به حال شده است در تماس نزدیک با یک مورد تایید شده از Covid-19 و خود قرنطینه و از خانه کار می کرد پس از 4 مارس بلکراک گفت و هیچ نشانه ای ندارند. همکاران در تماس نزدیک با فرد خواسته شد به محل کار از خانه برای دو هفته و شرکت در انجام یک تمیز کردن این منطقه است.

“ما در حال همکاری نزدیک با مقامات بهداشت محلی و بر اساس پزشکی و رسمی هدایت دفتر ما باز می ماند” این شرکت در بیانیه ای گفت:.


به عنوان رمان coronavirus اسپرد را از طریق آمریکا و اروپا و کسب و کار شده اند وزن بهترین روش برای رسیدگی به این وضعیت است. وال استریت شرکت صورت یک چالش خاص به کار از خانه می تواند تحمیل لجستیکی و خطر مربوط به موانع. یک Deutsche Bank AG کارمند در فرانکفورت و دیگری در KKR & Co. در لندن شد و قبل از آن گفت که قرارداد این بیماری تنظیم کردن سریع اقدامات شامل پتانسیل شیوع است.

“بلکراک شده است در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی و پیشگیرانه اقدامات لازم برای حفظ پاک و محیط زیست سالم برای کارکنان و مشتریان” شرکت کرد. “کسب و کار عامل در قدرت کامل است و هیچ تاثیری در توانایی ما برای خدمت به مشتریان ما.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>