BlackRock exec می بیند بیشتر از راه دور کار مانع تجاری املاک و مستغلات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

BlackRock, Inc. مدیر ارشد اجرایی لری فینک گفت: کار از خانه انقلاب را ماندگار از جمله اثر فشار تقاضا برای املاک تجاری.

فینک گفت که پس از کسب و کار مجبور شدند برای اجرا از عمدتا از راه دور تنظیم طول coronavirus بحران بسیاری از شرکت ها را انتخاب نکنید, را به همه کارگران خود را به دفتر حتی زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.

“من فکر نمی کنم هر شرکت برای رفتن به 100 درصد از نیروی کار در دفتر” فینک گفت: روز پنج شنبه در یک رویداد مجازی از عربستان سعودی در آینده سرمایه گذاری ابتکار موسسه. “این بدان معناست که تراکم کمتر در شهرستانها. این معنی از همه مهمتر کمتر نیاز به تجاری املاک و مستغلات. بنابراین به نظر من که یکی از نتایج بزرگ این است.”


جهانی کسب و کار با عجله به کار با سطح بی سابقه ای از کار از راه دور به عنوان دولت ها در سراسر جهان دستور داد شهروندان به ماندن در خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر. این ویروس نیز آلوده کرده است 2.69 میلیون نفر و منجر به حدود 185,000 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز و خبری بلومبرگ.

BlackRock, بزرگترین دارایی مدیر نظارت حدود 6.5 تریلیون دلار در پایان ماه مارس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>