استون را افزایش می دهد $10.7 B برای اموال صندوق

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Blackstone Group Inc. به پایان رسید بالا بردن $10.7 میلیارد دلار صندوق است که هدف اروپا املاک و مستغلات.

صندوق متورم شرکت uninvested سرمایه برای فرصت طلب ملک شرط به حدود 30 میلیارد دلار فقط به عنوان coronavirus roils بازار در سراسر جهان. آن را نیز بزرگترین خصوصی حقوق صاحبان سهام سرمایه بالا بردن کامل از این بیماری همه گیر را شیوع با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بلومبرگ.

“ما مقیاس و رسیدن به ما اجازه می دهد به قرار دادن سرمایه به کار استراتژیک در این دوره از بالا نوسان” جیمز Seppala سر از املاک و مستغلات در اروپا گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “قابل توجه تقاضا برای صندوق عهد به اعتماد به نفس سرمایه گذاران ما باید در توانایی ما برای استقرار استراتژیک دراز مدت سرمایه به دارایی ها و کسب و کار در سراسر اروپا است.”


استون املاک و مستغلات شرکای اروپا VI ساخته شده خود را برای اولین بار سرمایه گذاری نسبت به پایان سال گذشته هنگامی که آن را خریداری رویای جهانی املاک و مستغلات سرمایه گذاری, اعتماد, با توجه به بیانیه. این $4.4 میلیارد دلار معامله شد در ماه دسامبر و افزود: برای صنعتی و دارایی به استون, ملک, نمونه کارها در حال حاضر بزرگترین.

بسیاری از املاک و مستغلات شرط ساخته شده توسط استون پس از سال 2008 بحران مالی جهانی ثابت می شود در میان این شرکت سود آور ترین.

در هفته های اخیر صاحبخانه از جمله استون مجبور به مذاکره اجاره پوشی و حمایت از دیگر اقدامات به عنوان مستاجر بودند ضربه اثرات اقتصادی از دولت ها گفتن مردم به ماندن در خانه در میان همه گیر.

بسیاری از شرکت های سهامی خصوصی مجبور به تمرکز بر حفاظت از شرکت در پرتفوی خود را با جلوگيري از نقدی و نقاشی بر روی خطوط اعتباری. تنها 4 درصد از سرمایه گذاران فعلی بازار به عنوان یک فرصت خرید CIL مشاوران مدیریت گفت: در روز شنبه با استناد به یک نظرسنجی از PE مشتریان.

شرکت های سهامی خصوصی آغاز سال 2020 با تقریبا 1.5 تریلیون دلار در unspent سرمایه, بالاترین تا پایان سال در کل ثبت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Preqin.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>