بلوک در پزشکی کار حکومت را تایید کرد

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن را تایید کرد دادگاه بدوی حاکم جمعه که قرار دادن یک توقف به کار مورد نیاز برای پزشکی گیرندگان در آرکانزاس است.

الزامات در ابتدا زده مارس 27 توسط یک قاضی فدرال در واشنگتن دی سی برای اولین بار در کشور برای اضافه شدن به یک دولت مدیکید برنامه و منجر به بیش از 18,000 Arkansans از دست دادن پوشش در طول نه ماه آنها در اثر بودند.

دولت فدرال و دولت های ایالتی’ درخواست تجدید نظر از مارس 27 حاکم رد شد جمعه در یک 19-صفحه: نظر صادر شده توسط سه قاضی پنل از ناحیه کلمبیا مدار که به نام آرکانزاس کار مورد نیاز “خودسرانه و هوس باز.”

این پنل که در تأیید حکم صادر شده نزدیک به 11 ماه پیش توسط ایالات متحده در منطقه قاضی جیمز Boasberg از واشنگتن حال ابراز شک و تردید در مورد کار مورد نیاز در طول شفاهی در ماه اکتبر.

[سند: خواندن نماز از پنل ایالات متحده دادگاه تجدید نظر ” arkansasonline.com/215work/]

بینالملل آسا هاچینسون یک جمهوری خواه که پشتیبانی می کند نیاز است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مجاز متحده برای اضافه کردن روز جمعه گفت که او امیدوار است که دادگاه عالی ایالات متحده بررسی خواهد شد در این مورد.

“این سی دادگاه تجدید نظر حکم داد که پزشکی قانون اجازه نمی دهد یک کار مورد نیاز برای سفت گیرندگان حتی اگر یکی از اهداف پزشکی قانون است ‘برای کمک به خانواده مستقل’ ” هاچینسون گفت.

“آرکانزاس اجرا یک کار مورد نیاز به منظور کمک گیرندگان دریافت آموزش کارگران و فرصت های شغلی در حالی که از دریافت مزایای,” او گفت:. “آن را دشوار است به درک که چگونه این هدف در تضاد با قانون فدرال است. به حکم دادگاه تضعیف گسترده حمایت عمومی برای گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی برای کسانی که مبارزه مالی.”

فرماندار گفت که در آرکانزاس آثار بخشی از برنامه Medicaid که در آرکانزاس تمدید در سال 2014 به عنوان مجاز تحت 2010 حفاظت بیمار و قانون مراقبت مقرون به صرفه برای پوشش بزرگسالان با درآمد تا 138 درصد سطح فقر فدرال, “گسترش دسترسی به پوشش مراقبت های بهداشتی برای افراد کم درآمد Arkansans.”

او اضافه کرد که “به عنوان آن می ایستد, آرکانزاس آثار برنامه کمتر موثر خواهد بود در کمک به گیرنده دست آوردن استقلال است.”

جین پرکینز حقوقی ملی سلامت قانون برنامه کمک کرد که نشان دهنده تحت تاثیر قرار مدیکید ثبت نام دیدم آن متفاوت است.

“ما احساس خشنودی توسط حکم دادگاه امروز,” او گفت:. “این بدان معنی است که هزاران نفر از مردم کم درآمد در آرکانزاس خود را حفظ خواهد کرد پوشش بیمه سلامت — پوشش است که آنها را قادر به زندگی می کنند, کار و شرکت به طور کامل به عنوان آنها می تواند در جوامع است.”

مطابق با نیاز ثبت نام به حال به صرف 80 ساعت در ماه و در محل کار و یا دیگر تایید شده فعالیت های داوطلبانه و یا به دنبال یک شغل و گزارش آنچه را که آنها با استفاده از یک دولت سایت. در دسامبر 2018 دولت اضافه شده گزینه ای برای ثبت نام به گزارش ساعت خود را از طریق تلفن.

کسانی که موفق به دیدار با الزامات مورد نیاز برای سه ماه در طول یک سال شد لگد کردن برنامه و محروم از reenrolling برای بقیه سال.

به اتفاق آرا سه قاضی استیناف حکم نوشته شده توسط ارشد ایالات متحده مدار قاضی دیوید Sentelle یافت که در تصویب این پروژه بدون در نظر گرفتن اثر آن بر پوشش مدیکید وزارت بهداشت و خدمات انسانی نقض قانون مراحل اداری.

پرکینز اظهار نظر در توجیه قانونی پشت حاکم است.

او گفت: بخش 1115 قانون تامین اجتماعی که اجازه چشم پوشی از فدرال پزشکی قانونی است که سلامت و خدمات انسانی وزیر تعیین می کند به احتمال زیاد برای کمک به ترویج اهداف برنامه “تنها اجازه می دهد تا به تصویب پروژه های تجربی که بیشتر به پزشکی قانون هدف.

“به عنوان قاضی Sentelle نظر بارها و بارها در یادداشت” او ادامه داد: “متن پزشکی عمل روشن است که به این هدف — به ارائه پوشش بهداشت و درمان. آژانس محدود بود و با هدف کنگره انتخاب شده و نمی تواند آن را تغییر دهید آن را به عنوان اقدام به انجام این کار. تنها کنگره می تواند انجام این کار است.”

کوین ده Liban وکیل در کمک حقوقی از آرکانزاس که همچنین به نمایندگی متاثر ثبت نام ستایش اثر حاکم خواهد شد که در پایین درآمد افراد و خانواده ها.

“دادگاه به رسمیت شناخته شده غم انگیز آسیبی که این کار مورد نیاز باعث شده برای مردم در آرکانزاس انجام بهترین خود را به جلو” Liban گفت: در انتشار اخبار. “در حال حاضر بیش از 200 ، 000 Arkansans در این برنامه می توانید بقیه آسان دانستن که آنها باید مراقبت های بهداشتی زمانی که آنها به آن نیاز دارند.”

Liban بعدا گفت که به دلیل نیاز است که ثبت نام تا به حال به خارج از انطباق برای سه ماه قبل از از دست دادن منافع خود در 18,164 افرادی که از دست پوشش مدیکید پس از مورد نیاز در زمان اثر در واقع از دست داد پوشش بیش از پنج نفر از کسانی که نه ماه. او گفت: در حال حاضر وجود دارد 240,000 به 250000 نفر در آرکانزاس کار می کند و از این تعداد تنها ثبت نام در زیر سن 50 بودند برای این کار نیاز است که برگ حدود 200000 نفر خواهد بود که تحت تاثیر نیاز.

نیاز به اعمال Arkansans سنین 19-49 تحت پوشش آرکانزاس کار می کند.

الیزابت تیلور, مدیر اجرایی طرح ملی سلامت و قانون برنامه که همچنین پیوست توسط مرکز قانون فقر جنوب و Jenner & Block در نمایندگی ثبت نام, به نام حاکم “یک پیروزی برای ما شاکیان یک پیروزی برای کم درآمد افراد و خانواده ها در سراسر آرکانزاس و یک پیروزی برای حاکمیت قانون است.”

“ما امیدواریم که دولت فدرال و ایالات متحده را به تمرکز بر گسترش پوشش و دسترسی به طوری که هر کس — بدون در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی — می تواند سالم” گفت: سام بروک, معاون حقوقی مدیر مرکز قانون فقر جنوب.

دادستان کل آرکانزاس لسلی Rutledge با صدور بیانیه ای روز جمعه گفت: “من نا امید امروز در تصمیم گیری هستم و به بررسی و بحث در مورد گام های بعدی با وزارت دادگستری است.”

“اثر این تصمیم” Rutledge گفت: “این است که کار و تعامل جامعه مورد نیاز را نمی توان اجرا و آرکانزاس باید سه ماه از عطف به ماسبق پوشش به جای یک ماه مجاز تحت آرکانزاس با این نسخهها کار تصویب. ذینفع که مطابق با کار و تعامل جامعه مورد نیاز برای سه ماه متوالی در سال 2018 و حذف شدند از این برنامه باقی می ماند واجد شرایط برای درخواست مجدد برای پوشش از طریق پزشکی برنامه توسعه است.”

Sentelle, نویسنده, نظر, منصوب شد به دادگاه تجدید نظر در 1986 با رونالد ریگان رئیس جمهور. پیوستن به او را در این پنل بودند قضات هری ادواردز منصوب در سال 1980 توسط جیمی کارتر رئیس جمهور و کورنلیا Pillard منصوب در سال 2013 توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

Boasberg که نظر تأیید جمعه منصوب توسط اوباما در سال 2011.

کنتاکی که همچنین گسترش پوشش مدیکید در سال 2014 که از قبلی فرماندار مت Bevin تهدید برای پایان دادن به گسترش مدیکید اگر کار مورد نیاز بود و مجاز بود مانع Boasberg حاکم از تحمیل این کار مورد نیاز است. اما دادگاه تجدید نظر را رد کرد و کنتاکی از درخواست تجدید نظر در ماه گذشته پس از این موضوع شد مسئله زمانی که اندی Beshear یک دموکرات در زمان بیش از فرمانداری و کاهش یافته و دولت درخواست برای تحمیل نیاز.

پزشکی است که یک دولت فدرال برنامه را پوشش می دهد که حدود 70 میلیون نفر از زنان باردار و نوزادان به افراد معلول و سالمندان ساکن خانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مجاز متحده نیاز به سفت بزرگسالان نقاشی مزایای پزشکی به کار داوطلب و یا مطالعه است. نزدیک به 20 متحده در مراحل مختلف در تلاش برای اجرای کار مورد نیاز است.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط آسوشیتد پرس.

یک بخش در 02/15/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید