بلومبرگ تصدیق تنها راه او می تواند برنده رقابت کنوانسیون

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک مبارز مایکل بلومبرگ گفت که او نمی داند که اگر او را برنده هر متحده در روز سه شنبه برای اولین بار او را در انتخابات—و اذعان کرد که تنها راه او می تواند امن نامزدی حزب دموکرات را از طریق یک رقابت کنوانسیون.

اما سابق شهر نیویورک شهردار خار سوالات سهشنبه در مورد اینکه آیا او را رها نژاد برای جلوگیری از تقسیم معتدل رای می دهند.

بلومبرگ گفت که او انتظار دارد هیچ نامزد خواهد شد و در نهایت با اکثریت نمایندگان متعهد مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی در اولین رای گیری در حزب کنوانسیون در ماه جولای به او یک فرصت به هنوز تبدیل شدن به نامزد حتی با کمتر نمایندگان از نامزدهای دیگر.


“من فکر نمی کنم که من می توانید برنده هر راه دیگر اما یک رقابت کنوانسیون در یک روند دموکراتیک او گفت:” وقتی پرسید که توسط خبرنگاران در طول توقف در یک کمپین در میامی که آیا او می خواهد یک رقابت کنوانسیون. “قوانین وجود دارد از حزب دموکرات چگونه شما در مورد این.”

بلومبرگ خار مفهوم است که مبارزات انتخاباتی خود بود و گرفتن رای از جو بایدن گفت که معاون سابق رئیس جمهور می تواند دیده می شود به عنوان در نظر گرفتن آرا و دور از او.

“جو آرای دور از من,” او گفت:. “باید از شما خواسته جو که آیا او را برای رفتن به رها کردن ،

از 14 متحده رای گیری در روز سه شنبه بلومبرگ پیش در پای صندوق های رای تنها در آرکانزاس و بالاتر از 15% آستانه به دست آوردن نمایندگان در اوکلاهما کارولینای شمالی و ویرجینیا است.

او گفت که او مطمئن بود که اگر او برنده خواهد بود هر متحده در روز سه شنبه که در مبارزات انتخاباتی خود به شدت هدف قرار داده و با صدها میلیون دلار در تبلیغات و اوایل سازماندهی. اما او استدلال کرد که مهم نیست.

“شما لازم نیست برای برنده شدن متحده; شما باید برای برنده شدن نمایندگان,” او گفت:.

بلومبرگ با تکرار انتقاد خود از ورمونت سناتور برنی ساندرز که خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی نمی تواند برنده و گفت که او در می یابد آن را “توهین آمیز” که ساندرز حمایت میانجیگری کنوانسیون در سال 2016 زمانی که هیلاری کلینتون تا به حال نماینده رهبری است و مخالفت با آن است که نتیجه این سال است.

او استدلال کرد که او تنها دموکرات که می تواند جذب جمهوریخواهان میانه و مستقل نیاز به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“من فکر می کنم مردم باید رای من و من در آن آن را به نفع خود,” او گفت:.

بلومبرگ در حال گذراندن سه شنبه—خود را 100 روز در مسابقه—رقابت انتخاباتی در فلوریدا که دارای اصلی آن 17 مارس است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>