مایک بلومبرگ برداشت سه جدید کنگره برای تایید بر روی پاشنه خود را rocky بحث عملکرد تأکید خود را قدرت ماندن در دموکراتیک اولیه مسابقه با وجود یورش حملات از مخالفان.

بلومبرگ ساخته شده است گسترده سیاسی و روابط اعضای هر دو طرف در کاپیتول هیل پس از سال ها از سنگین سیاسی کمک به نامزدها و باعث می شود. در هفته های اخیر کسانی که روابط — و او با کمال تعجب حمایت قوی در تعدادی از ملی نظرسنجی — به نظر می رسد به تحمل میوه برای او در کاپیتول هیل.

دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه جاش Gottheimer نیوجرسی نیتا Lowey نیویورک و پیت اگویلار دو لا فرانترا کالیفرنیا همه تایید بلومبرگ دوشنبه آوردن او تعداد کل کنگره تاییدیه به 15 پشت تنها جو بایدن که بیش از سه برابر این مبلغ است.


هر سه باید گسترده سیاسی و در برخی از مورد روابط شخصی به سابق شهردار نیویورک.

بلومبرگ مبارزه برای Gottheimer در منطقه خود را در سال 2018 و Gottheimer نیز برادر در قانون به بلومبرگ است مدیر کمپین برادلی تاسک. Lowey سابق رئیس ستاد Howard Wolfson است دیرین بلومبرگ aide و در حال حاضر به عنوان یک مشاور به مبارزات انتخاباتی خود را.

اگویلار دو لا فرانترا که بدبختانه منطقه خود را در یک مسابقه سخت در سال 2014 پشتیبانی از یکی از بلومبرگ است گروه های سیاسی که در آن سال استقلال ایالات متحده آمریکا تایید شده که از طریق آن او قریب میلیون از پول خود را به هوا تبلیغات دفاع در فوتبال از هر دو طرف در midterms. اگویلار دو لا فرانترا یک شهردار سابق و در تایید تبلیغ بلومبرگ درک از مسائل “در هر دو سطح ملی و محلی” و “سابقه به عنوان یک شهردار سابق در تفنگ ایمنی و آب و هوا.

اگویلار دو لا فرانترا خدمت در دموکراتیک رهبری به عنوان معاون شلاق در خانه دموکراتیک حزبی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im