بلومبرگ می گوید: 3 زنان می شود منتشر شده از NDAs

واشنگتن — مایک بلومبرگ روز جمعه گفت او می خواهم رایگان از محرمانه بودن توافق نامه که بار آنها را از صحبت کردن علنی در مورد آزار و اذیت جنسی یا تبعیض مناسب در برابر او بیش از سه دهه گذشته.

میلیاردر شهردار سابق نیویورک نیز گفت: شرکت بلومبرگ LP دیگر استفاده از چنین توافق نامه “برای حل و فصل ادعای آزار و اذیت جنسی یا سوء رفتن به جلو است.”

سخنان خود را پس از روز از موشکافی شدید در برخورد با زنان در این شرکت او را به رهبری برای سه دهه و در میان فشار از دموکرات ریاست جمهوری رقیب الیزابت وارن اجازه می دهد تا زنان برای به اشتراک گذاشتن ادعای خود را publicly. وارن چکش بلومبرگ بر سر این موضوع در اخیر بحث خود را در اولین بار مواجهه با رقبای خود را. اعلام جمعه برجسته تلاش خود را برای حذف یک آسیب پذیری جلوتر از بعد از مناظره روز سه شنبه در کارولینای جنوبی و تمرکز مبارزات انتخاباتی خود پیش از مارس 3, شناخته شده به عنوان فوق العاده روز شنبه زمانی که او خواهد شد در رای گیری برای اولین بار.

بلومبرگ نمی کند به طور خودکار لغو موافقت نامه اما گفت: زنان برای شرکت تماس بگیرید اگر آنها می خواهم به منتشر خواهد شد. سه موافقت نامه های او را مایل به باز کردن به طور خاص مربوط به نظرات او گفته که باید ساخته شده است. خود شرکت این گزارش رو نزدیک به 40 پرونده های حقوقی مربوط به 65 شاکیان بین سال های 1996 و 2016 هر چند که مشخص نیست که چگونه بسیاری از مربوط به آزار و اذیت یا تبعیض.

بلومبرگ در بیانیه ای گفت: او می خواهم انجام می شود “بسیاری از تأمل در این موضوع طی چند روز گذشته.”

“من تشخیص می دهم که NDAs به خصوص زمانی که آنها استفاده می شود در زمینه آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی و ترویج فرهنگ سکوت در محل کار و کمک به فرهنگ زنان احساس نمی امن و یا پشتیبانی” آن را ادامه داد.

اما خود حرکت تنها باعث بیشتر انتقاد از رقبای خود.

“که فقط به اندازه کافی خوب نیست” وارن گفت: در حالی که مبارزات جمعه در لاس وگاس یک روز قبل از نوادا قفقاز. “اگر تنها سه وجود دارد پس چرا او نشانه یک پتو آزادی؟”

سخنگوی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کمپین گفت: بلومبرگ عمل “می گوید عمومی هیچ چیز” تنها با پرداختن به سه توافق نامه.

“اگر شهردار بلومبرگ می خواستم به رها فعلی و سابق بلومبرگ LP کارکنان از NDAs او قطعا می تواند انجام داده اند — و او هنوز هم می تواند و باید” بایدن معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield گفت: در این بیانیه است.بلومبرگ روز جمعه اظهارات علامت خروج آشکار از سخنان خود در مورد توافق نامه در این هفته بحث است. او به نام توافق”توافق طرفین” و گفت: زنانی که شکایت “نمی خواهم یک شوخی به من گفت.” این اظهارات مشاهده شده بودند توسط برخی به عنوان خارج-از-تماس با پست-#MeToo دوران است که باعث به مراتب جدی تر بررسی آزار و اذیت جنسی و کنایه توسط مردان در محل کار. بلومبرگ یکی از کشور, ثروتمندترین مردان به ارزش حدود 60 میلیارد دلار.

این اولین بار بلومبرگ بود واقعا در نقطه ای قرار داده در غیر این صورت طراحی کمپین که در آن او شده است ترویج پیام خود را از طریق تبلیغات تلویزیونی و نمایشنامه ای از سخنرانی به جای بحث و سالن های شهر با رای دهندگان.

یکی از زنان تحت پوشش بلومبرگ اعلام Sekiko Sekai پادگان, 55, که شکایت بلومبرگ و شرکت خود را در سال 1995. او در پاسخ به یک پیام تلفن به دنبال نظر در روز جمعه.

پادگان شکایت بررسی توسط آسوشیتد پرس واصل شد زمانی که او بود در حدود 30 و ادعا بلومبرگ گفت: او را به “کشتن آن” هنگامی که او به او گفت که او باردار بود با اولین فرزند او. طرح دعوی در دادگاه جزئیات دیگر ادعا تعاملات شخصی با بلومبرگ و توصیف misogynistic فرهنگ سازمانی که در آن زنان به طور معمول پرداخت می شود کمتر از مردان منوط به روال آزار و اذیت جنسی و تنزل مقام و یا اگر از کار اخراج آنها شکایت کرده است.

در ادعایی حادثه پادگان بلومبرگ گفت: با نزدیک شدن به او را در نزدیکی دفتر, ماشین آلات قهوه و خواسته در مورد او ازدواج کرده است. هنگامی که او به او گفت که او باردار بود با اولین فرزند او, او گفت:, “کشتن آن را” جدی یک نواخت. او گفته سپس تکرار آن و او را به نام “شماره 16” یک مرجع به تعدادی از زنان باردار کارکنان.

بلومبرگ اعلام کرد ساخت این سخنان. اما پادگان گفت: او در سمت چپ او یک عذرخواهی صوتی و خواستار سخن گفتن یک شوخی است. او از شرکت استعفا.

وکیل بانی P. Josephs که ثبت 1995 شکایت در پادگان طرف گفت: AP در روز پنج شنبه که او بعد از تحویل پرونده به دیگری وکیل است. Josephs گفت: او پس از آن گفت که پادگان تا به حال حل و فصل پرونده بلومبرگ برای “شش رقم مجموع” و با امضای یک توافقنامه nondisclosure.

دیرین بلومبرگ دستیار تایید کرد که در مورد یکی از این سه موافقت نامه بلومبرگ ذکر شده در بیانیه خود که در آن یک NDA امضا شد که به طور مستقیم مرتبط با بلومبرگ. دو نفر دیگر موارد هرگز به دادگاه رفت و عمومی هستند.

بلومبرگ همچنین گفت: شرکت خواهد انجام یک بررسی از سیاست های خود در برابر پرداخت و ترویج, آزار و اذیت جنسی و تبعیض و استفاده از “دیگر ابزارهای قانونی” است که به جلوگیری از تغییر فرهنگی است. او همچنین متعهد به فشار سیاست اگر رئيس جمهور منتخب است که گسترش دسترسی به مهد کودک و بهداشت باروری و تضمین 12 هفته از پرداخت را ترک کنند.

“من خواهد بود یک رهبر که زنان می توانند اعتماد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید