بلومبرگ مبارزات در بحث اولین

او نورد چشمان خود را هنگامی که الیزابت وارن فشرده او را به آزادی زنان در شرکت خود را از عدم اطلاع موافقت نامه مربوط به اتهام بدرفتاری.

او پیشنهاد کرد که او نمی تواند به سادگی با استفاده از TurboTax مانند بسیاری از آمریکایی ها به بحران میلیاردها خود را برای سرعت بخشیدن به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را.

او pouted زمانی که مدیران نمی بازگشت به او را در مراقبت های بهداشتی غرغر “چه هستم من, جگر مرغ?”

مایک بلومبرگ صرف گذشته 10 هفته جاری شدن سیل امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات racking تا تاییدیه و صعود به مشاجره پیش از او سه شنبه اولین. و در دو ساعت جمعه شب, او در معرض خطر از دست دادن کسانی که سریع دستاوردهای او به عنوان تصادفا از طریق اولین تلویزیونی در سراسر کشور اصلی بحث است.

او زنگ زده. او testy. او از لمس. و برای یک نامزد اغلب محافظ توسط این اسکریپت یک آستر از قاتل کمپین مشاوران او در خود — قادر به پنهان کردن خود ناراضی رفتار و قادر به تصویر کشیدن خود را به عنوان مبارزات انتخاباتی خود تلاش کرده است به عنوان انتخاب روشنی برای جلوگیری برنی ساندرز و ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ ظهور آنقدر کاهش یافته که دیگر میلیاردر دموکرات در این مسابقه — که موفق به واجد شرایط برای چهارشنبه بحث مرحله — در پا دارای حق اعمال یک پلاتین خنجر.

“یک درس از امشب” تام Steyer به این نتیجه رسیدند از شب “به نظر می رسد مانند مایک بلومبرگ ممکن است در حال اجرا در اشتباه اولیه است.”

در طول بلومبرگ را برای اولین بار در بحث دموکراتیک مرحله سابق شهردار نیویورک به میدان فرستاد حملات از هر نامزد بیش از گذشته خود را در آغوش جمهوری خواهان سرسخت دفاع از سرمایه داری و توقف-و-frisk پلیس تاکتیک.

در یک خصوص در زمان تبادل وارن کبابی او را بر فرهنگ سازمانی در منهتن بر اساس شرکت بلومبرگ L. P. در نور از اتهامات او به اظهارات موهن نسبت به زنان که در حال حاضر منع از بحث در مورد نظرات با عدم اطلاع توافق نامه.

وقتی پرسیده شد که در طول بحث در مورد گذشته خود سخنان از جمله گفته گفتن سابق زن کارمند, “من شما را در یک ثانیه” بلومبرگ منحرف. او گفت که “هیچ تحمل برای نوع رفتار #MeToomovement در معرض” چرخد و حسابداری از زنان متعدد او قدرت خود را در شرکت و به عنوان شهردار.

“من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود. ‘من خوب است برای برخی از زنان است.’ که فقط آن را قطع نمی کند,” وارن گفت: در پاسخ. “شهردار را به ایستادن بر روی رکورد خود را. و آنچه که ما نیاز به دانستن دقیقا همان چیزی است کمین در خارج وجود دارد.”

او خواستار او می گویند که آیا او می “آزادی همه کسانی که زنان از آن عدم اطلاع توافق بنابراین ما می تواند بشنود سمت خود را از داستان” و بارها و بارها از او پرسید که چگونه بسیاری از این موافقت نامه وجود دارد.

او اصرار دارد “بسیار کمی” اما نمی مشخص فراتر از آن و افزود: او هرگز شخصا متهم شده است از هر گونه تخلف “به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت.”

در پایان بلومبرگ موافق آزادی زنان از حقوقی توافق نامه.

“شما می دانید شما برنده هنگامی که شما در حال طراحی حملات از همه نامزدها. هر کس آمد برای از بین بردن مایک امشب. این اتفاق نمی افتد. هر کس می خواست او را به از دست دادن سرد خود را. او آن را انجام دهد. او رشد کرده است تا در اتاق” مبارزات انتخاباتی خود مدیر کوین Sheekey گفت: پس از بحث است. او گفت: بلومبرگ “بود فقط گرم” و اشاره او را به انجام بهتر در بعد از بحث در کارولینای جنوبی در روز سه شنبه.

اما این گلگون بررسی بلومبرگ عملکرد در اقلیت است. سابق شهردار نیویورک به نظر می رسید ناراحت و برافروخته در چند نقطه: او شانه ای بالا انداخت و جامعی که توجیه خود را از ثروت شخصی و دفاع از خود نخبگان وضعیت مالی و گفت: “من بسیار سخت کار می کرد برای آن است.”

شاید در بلومبرگ بهترین لحظه او با اشاره به این که ساندرز خود قسم خورده دموکراتیک سوسیالیستی صاحب سه خانه. اما او تضعیف علت خود با ارائه یک مشکوک بهانه ای برای اینکه چرا او منتشر نشده اظهارنامه مالیاتی خود را و در عین حال عدم شفافیت اجازه داده است که مخالفان به او شبیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

“تعداد صفحات احتمالا در هزاران صفحه. من نمی توانم به TurboTax” بلومبرگ گفت: ناخواسته برجسته خلیج فارس بین یک فرد از ثروت و متوسط آمریکایی است.

نظر خود را که “خوشبختانه من یک مقدار زیادی از پول” به سرعت تبدیل به یک رسانه های اجتماعی و رفتاری.

در آغوش او از توقف و frisk, Bloomberg متوقف کوتاه ارائه گذشته خود توبه اعتراف به او احساس “خجالت” در مورد چگونه آن را معلوم شد. “ما باید برای نگه داشتن درب ظرف را در جرم و جنایت,” او گفت:. “اما ما نمی تواند بیرون رفتن و متوقف کردن مردم شدهاند.”

ضعیف رویکرد مجاز بایدن به نوسان. “این که آیا او عذرخواهی کرد یا نه. سیاست بود شنیع. و آن را یک واقعیت نقض حق مردم است,” او گفت:.

بلومبرگ تصریح کرد عذرخواهی خود را و سعی کردم به نوبه خود این حمله را بر روی بایدن که منجر به فشار بر روی 1994, جرم, لایحه و حتی ساندرز که به آن رای دادند. اما جواب او فاقد جزئیات و آمد باک-عبور و بهانه گیری.

“وجود دارد هیچ پاسخ بزرگ به بسیاری از این مشکلات” او چراغ خاموش خود را پاسخ دهد.

وارن در ایران که به گفته او صادر نشده “واقعی عذرخواهی” برای یک سیاست است که تلقی شد خلاف قانون اساسی توسط یک قاضی فدرال که تنها چند ساعت قبل از بحث اتفاق افتاده است برای نوشتن یک op-ed در نیویورک تایمز با عنوان “من قاضی در توقف و Frisk مورد. من فکر نمی کنم بلومبرگ نژادپرست است.”

بلومبرگ همچنین نبود قادر به نوبه خود انیمیشن رو کردن به انتخابات عمومی مبارزه با او تشنه است. او جلب کرد در مقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن با هشدار خود تصمیم به رها کردن از پاریس مورد آب و هوا است اما صرف بیشتر از شب slinging گل در اولیه مبارزه با او شده است می خواهم پرواز فوق تا کنون.

در طول یک tit-for-tat با ساندرز بر اینکه کارگران باید قادر به نشستن در شرکت تخته بلومبرگ پاسخ داد: “البته که نه. من نمی توانم فکر می کنم از یک راه است که آن را آسان تر برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دریافت رای از گوش دادن به این گفتگو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید