مایک بلومبرگ نام گذشته به نظر می رسد در یک رای گیری یک دهه قبل از #MeToo تبدیل فرهنگی و رسوم اطراف آزار و اذیت جنسی و درمان زنان است. به عنوان او در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری 78 ساله میلیاردر تلاش برای تنظیم.

سابق شهر نیویورک شهردار گرفتار شد و پا به حالت صاف در بسیاری از چهارشنبه شب بحث زمانی که رقیب الیزابت وارن لعنتی شرکت خود را با استفاده از عدم افشای توافق در موارد آزار و اذیت جنسی. او به دنبال به تصویر کشیدن چنین موافقت نامه به عنوان بومی از گسترده تر فرهنگ تبعیض جنسی در شرکت بلومبرگ LP زمانی که او مدیر عامل شرکت.

بلومبرگ پاسخ بی اعتنا بود. او گفت: کسانی که اتهام سوء رفتار “نمی خواهم یک شوخی به من گفت:” و استدلال کرد که عدم افشای توافق شد “مبنی بر” معاملات حمایت از زنان درگیر است.


پاسخ زده برخی از زنان که از تماس با چگونه #MeToo جنبش شکل گفتگو در اطراف آزار و اذیت جنسی در محل کار و با استفاده از عدم افشای توافق خاص است. استخدام وکیل دبرا کاتز که نماینده مدعی کریستین Blasey فورد در سنا شهادت در برابر آن دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh گفت: بلومبرگ نظرات “واقعا از دست رفته خوانده شده را علامت.”

“من فکر می کنم بلومبرگ است نظرات تن-ناشنوا” او گفت:. “در این لحظه که ما در حال حاضر درک کنند که بسیاری از NDAs وارد شد به در سرکوبگر رفتار آن را ساختگى و شرکت ها و به خصوص کسانی که (رهبری و مردم) مانند بلومبرگ که عمومی هستند و آمار و ارقام به توافق دوباره این مسائل است.”

این قسمت می تواند هزینه بلومبرگ حمایت برخی از زنان که بسیار مهم به پیروزی نامزدی حزب دموکرات و شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. وارن نگه داشته تا فشار در پنجشنبه گفت: زمانی که زنان شکایت بلومبرگ می تواند به “پرتاب یک کمی پول در آن قرار داده و کمی تهوع در زنان است.”

بلومبرگ مبارزات انتخاباتی پنج شنبه در سالت لیک سیتی یوتا که در آن او نشان داد هیچ نشانه ای از تغییر رویکرد bemoaning بخش بر روی صفحه نمایش در طول بحث و تقویت خود نقطه مرکزی است که او را بهترین موقعیت برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

هنوز ظهور خود را در پای صندوق های رای است باعث موشکافی بلومبرگ شرکت. بلومبرگ LP نیز مواجه شده نزدیک به 40 پرونده های حقوقی مربوط به 65 شاکیان در آرایه ای از مسائل مربوط به اشتغال بین سال های 1996 و 2016. معلوم نیست چه بسیاری از این موارد مربوط به آزار و اذیت جنسی, اما تعدادی از گزارش های رسانه ای اخیر فاش کرده اند به اتهام جنسیتی نظرات ساخته شده توسط بلومبرگ و دیگر مدیران در این شرکت است.

در اوایل این ماه در واشنگتن پست منتشر شده در یک شایعه و شوخی کتاب خام نظرات بلومبرگ گفته شده در مورد زنان از سال 1990. مبارزات انتخاباتی خود گفته است که او هرگز ساخته شده هر یک از نظرات فاش شده در این جزوه.

اما تینا Tchen مدیر عامل شرکت و رئیس جمهور وقت را در این سازمان ایجاد شده برای مبارزه با آزار و اذیت جنسی در پی #MeToo گفت: او تعجب نیست با اتهامات در مورد فرهنگ در بلومبرگ LP.

“بودن در جهان مالی مشغول به کار در یک شرکت حقوقی خودم را در 80s و 90s من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که در محل کار به خصوص وال استریت محل کار بسیار متفاوت محل از نظر این دیدگاه که در نظر گرفته شد عادی و پذیرفته شده,” او گفت:.

اما او گفت: “در حال حاضر اکثر شرکت ها تکامل یافته اند و در ادامه به تکامل” به خصوص در موضوع NDAs. او اشاره کرد که NDAs باید “مدت طولانی است که یک ابزار است که باید سکوت بازماندگان از آزار و اذیت جنسی … و واقعا خود را در آژانس به دور از بازماندگان است.”

آنها همچنین می توانید آن را سخت تر برای یک شرکت برای اصلاح فرهنگ آزار و اذیت جنسی به دلیل پنهان کاری های اطراف این حوادث چیست کارکنان و مدیران نمی دانند که چگونه گسترده هستند. Tchen گفت: این امر می تواند کاملا مناسب برای بلومبرگ به اصلاح NDAs در حال حاضر.

“دانستن آنچه که همه ما می دانیم در حال حاضر در مورد محل و آزار و اذیت جنسی, آیا شما مایل به در حال حاضر اجازه می دهد مردمی به صحبت کردن در مورد تجربه خود را؟”

بسیاری از انواع دادخواهی از موارد بیمه به مسئولیت محصول به طور معمول حل و فصل از طریق محرمانه شهرک.

در موارد سوء رفتار جنسی آنها در خدمت به حفاظت از حریم خصوصی قربانیان و همچنین به عنوان حرفه و شهرت متهم از جمله بیل کازبی کمدین هالیوود مغول Harvey Weinstein, Fox News, میزبان, Bill o’reilly و دیگر مردان قدرتمند.

در پی #MeToo جنبش برخی فکر می کنند این عمل باید بازبینی شود.

“یک نکته جالب در این است که آیا آن خواهد شد پایان دادن به محرمانه بودن تعهد” دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg گفت: در یک ماه فوریه 2018 رویداد در مرکز ملی قانون اساسی در فیلادلفیا.

“من امیدوارم که این توافق نامه اجرا نمی شود توسط دادگاه,” او اضافه شده در نسخه اصلاح شده از این سخنرانی منتشر شده در سال گذشته است.

کاتز گفت که در حالی که وجود یک نقش برای عدم افشای توافق برای کمک به قربانیان حفظ حریم خصوصی خود را و که اکثر مشتریان ترجیح می دهند برای حفظ توافق نامه محرمانه او معتقد است چهره های عمومی مانند رادیو فردا باید آنها را آزاد کند از پنهان کاری بند اگر آنها می خواهند برای رفتن ،

“قطعا در این محیط بلومبرگ نیاز به شفاف,” او گفت:. “و اگر در واقع وجود دارد هیچ چیزی که دلالت بر رفتار خود در این توافق نامه او باید می خواهم به آنها را ساخته شده است. اما به حدی است که او ریاست آن را به عنوان مدیر عامل این شرکت و به سادگی پرداخت شهرک به عنوان هزینه انجام کسب و کار و نبود اقدامات اصلاحی مناسب است که قطعا چیزی است که باید مهم برای رای دهندگان به مورد آن می دانیم.”

تعدادی از کارمندان فعلی و سابق اند و در دفاع از بلومبرگ و می گویند خود را در حمایت از زنان و وکالت در مسائل زنان شده است یکی از نقاط قوت خود را. بلومبرگ خودش اشاره کرد در بحث مرحله است که او به کار و بالا بسیاری از زنان به موقعیت رهبری در عرض سازمان و شهرداری دولت. وی با انتصاب اولین زن به عنوان معاون شهردار و اهدا کرده است ده ها میلیون دلار به سازمان های ترویج زنان نسبت به حقوق باروری و دیگر حقوق زنان تلاش.

فاطمه شاه که در حال حاضر در کمپین ملی به عنوان مدیر نظارت بر ائتلاف و حوزه و مشغول به کار در بلومبرگ دولت از سال 2006 تا چپ او گفت او را روشن ساخته خود دولت است که زنان “شد همه روشن همکاران در کار است که ما انجام می دهند.” او پیشنهاد کرد چند حادثه رخ داده است که در بلومبرگ LP که در استخدام هزاران نفر از مردم در سراسر جهان شد “غلط لایه بر روی مایک.”

“به عنوان یک پدر و به عنوان یک برادر به عنوان یک مادر به عنوان یک شهردار به عنوان یک رهبر کسب و کار و نیکوکار خود رهبری همواره متمرکز بر درگیر شدن در مسائلی که مهم به زنان,” او گفت:.

اما امتناع خود را به اذعان و عذرخواهی مسائل در درون خود شرکت آمده در تضاد چگونه برخی از دموکراتیک مخالفان پرداخته اند مسائل مشابه در طول مبارزات انتخاباتی. پس از چند زنان گفت: جو بایدن را احساس ناراحت کننده با ناخواسته تماس فیزیکی او متعهد به “بیشتر آگاه در مورد احترام به فضای شخصی در آینده است.” و برنی ساندرز عذرخواهی کرد و تصویب اصلاحات پس از زنان جلو آمد و با ادعای آزار و اذیت جنسی در کمپین 2016.

برخی از بلومبرگ منتقدان از زمان خود را به عنوان شهردار می گویند امتناع خود را به نشان می دهد یک سطح مشابه از ندامت است تعجب آور است. ملیسا علامت-Viverito سابق شهر نیویورک رئیس مجلس شورای اسلامی که نبرد با بلومبرگ غالبا گفت: بحث عملکرد “بسیار مرا به یاد مایک بلومبرگ که من می دانستم.”

“آن همچنان به تقویت این تصویر که مردم که او را لمس است و هیچ تمایل به درک و یا آدرس که” او گفت:.

که ممکن است ادامه داد: عواقب سیاسی برای بلومبرگ اگر او نتواند به این موضوع هشدار داد دموکراتیک استراتژیست ماریا کردنا. او پیشنهاد بلومبرگ امتناع به عذر خواهی برای انجام در شرکت خود می تواند تاری بسیار روشن نامزد در تلاش است تا قرعه کشی بین خود و تهمت که مواجه شده است و بسیاری از بیشتر و به مراتب بیشتر شهوت پرست ادعای آزار و اذیت جنسی در او به کارگردانی شخصا اما که همچنین هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه خطا.

“اگر بلومبرگ واقعا می خواهد به یکی که به صراحت در سمت چپ ایستاده و به عنوان یک دموکرات است که می تواند در مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن, من فکر نمی کنم او قادر به انجام این کار تا زمانی که او قرار می دهد و این به بقیه,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de