بلومبرگ به کمک تست و ردیابی برنامه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مایکل بلومبرگ پله در ایالت نیویورک مبارزه Covid-19.

میلیاردر سابق و شهردار نیویورک کمک خواهد کرد که توسعه قرار داده و به جای دولت, تست ردیابی و جداسازی برنامه های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. او همچنین می خواهد به بیش از 10 میلیون دلار برای این تلاش گفت: ملیسا DeRosa, وزیر امور دفتر به فرماندار.

“مایکل بلومبرگ طراحی برنامه طراحی آموزش” کومو گفت. “او به کمک مالی.”


“این یک تعهد بزرگ است و ما از او تشکر بسیار برای گرفتن آن را در” فرماندار گفت: “به دلیل آن است که رفتن به نیاز به مقدار زیادی از توجه بسیاری از بینش بسیاری از تجربه و بسیاری از منابع است.”

به نیویورک coronavirus عفونت نرخ کاهش می یابد, دولت می خواهد به سطح شیب دار تا تست-و-ردیابی برنامه به منظور جلوگیری از تجدید حیات Covid-19. کومو گفت: دولت به دو خواهد بود آن روزانه تست ظرفیت 40000 در هر روز پس از تامین امنیت فدرال زنجیره تامین کمک در دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ را در زمین برای کمک به تلاش در ردیابی افرادی که تست مثبت و تماس های خود را با دیگران و همچنین جداسازی موارد مثبت فرماندار گفت. شهردار سابق است که انتظار می رود برای کمک به حدود 225 ردیاب دولت در دست است. که نیروی کار نیاز به گسترش به هزاران کومو گفت.

دانشگاه جانز هاپکینز و دانشگاه غیر انتفاعی محلی حیاتی استراتژی کمک خواهد کرد که دولت در تلاش های خود را, مقامات گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>