بلومبرگ خواهد فروش منافع کسب و کار اگر رئيس جمهور منتخب

مایک بلومبرگ خواهد فروش اطلاعات مالی و رسانه ای شرکت او ایجاد شده در 1980s—که نام خود را خرس و ساخته شده او را multibillionaire—اگر او انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده یک مشاور روز سه شنبه گفت.

بلومبرگ قرار خواهد بلومبرگ LP به نابینایان اعتماد و امانت را پس از آن فروش این شرکت مشاور تیم اوبراین گفت. درآمد حاصل از فروش را به بلومبرگ Philanthropies های خیریه دادن بازو که بودجه باعث می شود از جمله تغییر آب و هوا اقدامات بهداشت عمومی و کمک های مالی برای شهرهای آمریکا است.

تنها محدودیت بلومبرگ را در فروش است که آن را نمی توان به فروش می رسد به خریدار خارجی یا خصوصی سهام شرکت اوبراین گفت. بلومبرگ که در حال اجرا برای رئیس جمهور به عنوان یک دموکرات است که در حال حاضر مدیر اجرایی این شرکت است.


“ما می خواهیم به 180 درجه به غیر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اطراف مالی و تضاد منافع” اوبراین آسوشیتدپرس گفت. “ما فکر می کنم این یکی از بزرگترین لکه های روی ریاست جمهوری و مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد امتناع خود را به خلاص خود را در خود منافع مالی. و ما خواهید بود بسیار شفاف و تمیز و روشن با رای دهندگان در مورد که در آن مایک در این چیزها.”

در واقع به عنوان یکی از ثروتمندترین افراد بلومبرگ را فوق العاده پیچیده مالی تصویر به حل کردن اگر او برنده انتخابات ریاست جمهوری. تعهد خود را به فروش شرکت می ایستد در تضاد جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن که حاضر به طور کامل محروم از کسب و کار خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن به جای قرار دادن دارایی های خود را در یک اعتماد کنترل توسط دو پسر بزرگسال و یک ارشد اجرایی شرکت. او ادامه داد: برای پول از املاک خود را در حالی که رئیس جمهور.

بلومبرگ گفت: در سال 2018 زمانی که او با توجه به ریاست جمهوری اجرا است که او را در نظر بگیرید فروش کسب و کار خود را اگر انتخاب شود. این شرکت در حال حاضر برای فروش. او حفظ مالکیت در شرکت زمانی که او به عنوان شهردار نیویورک از سال 2002 تا 2013 اما او داد تا خود را به عنوان رئیس اجرایی است.

اوبراین نظر می آید در میان افزایش نظارت بلومبرگ ثروت و منابع کسب و کار از رقبای خود را به صورت دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. او را به چهره آنها را در بحث مرحله برای اولین بار روز شنبه در لاس وگاس.

اگر او برنده کاخ سفید جدول زمانی برای فروش نیست روشن اوبراین گفت. وجود دارد نیز هیچ تصمیم گیری در مورد آنچه اتفاق می افتد به بلومبرگ Philanthropies, او گفت:.

والتر Shaub مدیر سابق دفتر دولت اخلاق گفت: چنین اقدامی نیاز به پیروی از قوانین پیچیده و تصویب شود اخلاق ، مدیر کور اعتماد خواهد نیاز به یک موسسه یک شخص نیست و مشخص نیست که چگونه به امانت خواهد حرکت محرمانه مورد نیاز هنگامی که در تلاش برای فروش یک شرکت خصوصی Shaub گفت. وجود دارد هیچ قابل مقایسه با نمونه هایی از هر اجرایی شعبه رسمی و بزرگ شرکت خصوصی به یک نابینا اعتماد و برای فروش او گفت:.

او گفت: این امر می تواند هوشمند برای هر نامزد برای تنظیم جلسات با دفتر در حال حاضر برای شروع بحث در مورد پتانسیل تضاد منافع است.

“خط پایین: این می تواند یک اشتباه پرهزینه برای هر نامزد به تعهدات شرکت برای ایجاد واجد شرایط نابینا تراست بدون داشتن وکیل مدافع و ملاقات با OGE مدیر و کارکنان قانونی” Shaub توییتی.

بلومبرگ ایجاد شرکت خود را در سال 1981 و پس از او از کار اخراج شد سرمایه گذاری بانک Salomon Brothers با 10 میلیون دلار قطع پرداخت. خود را سرمایه گذاری جدید ایجاد بلومبرگ ترمینال اختصاصی کامپیوتر با نرم افزار اختصاصی است که اجازه وال استریت معامله گران و خریداران و فروشندگان برای دیدن تراکنش های مالی داده ها در زمان واقعی است. این ترمینال که به سرعت تبدیل به یک محصول باید در جهان مالی استفاده شده است توسط اشخاص از جمله بانک جهانی و بانک فدرال رزرو.

بلومبرگ سپس رشد کسب و کار شامل اخبار مالی بازو است که بدل به اصلی اخبار خدمات سیم. خروجی مواجه شده است و انتقاد برای اجازه دادن به خبرنگاران خود را برای پوشش این کمپین اما مسدود کردن آنها از گزارش در عمق تحقیقات بلومبرگ و یا خود را دموکراتیک رقبا. Newsroom رهبران نیست اعمال محدودیت های مشابه در گزارش با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ نیز مواجه تجدید بررسی بیش از پرونده های حقوقی ثبت شده توسط زنان در شرکت خود را که ادعا تبعیض یا خصمانه درمان است. بلومبرگ گفته است او نمی خواهد آزادی زنان از هر گونه توافقنامه nondisclosure آنها امضا شده با شرکت.

بلومبرگ وارد انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر شده است و پیوسته در ملی, نظر سنجی ها رو با 400 میلیون دلار در تبلیغات. به ارزش حدود 60 میلیارد دلار است, او خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید