بلایت ویل (آرکانزاس) مرد و 30 می شود در جنسبرو قتل

یک Craighead شهرستان منصفه جمعه محکوم به اعدام بلایت ویل (آرکانزاس) مرد به زندگی در زندان به علاوه 50 سال در یک روز سال نو قتل در جنسبرو سلمانی با توجه به اسناد دادگاه.

Markus Gentry, 30 شد به اتهام قتل درجه دوم. هیئت منصفه محکوم Gentry به زندگی در زندان افزایش یافته است 10 سال برای استفاده از اسلحه گرم در این کمیسیون از جنایت با توجه به انتشار اخبار توسط اسکات الینگتون تعقیب وکیل برای آرکانزاس دوم قضایی منطقه. دادستان گفت: مدار قاضی سیندی Thyer اضافه شده اضافی 40 سال زندان محکوم شد.

Gentry نخواهد بود واجد شرایط برای آزادی مشروط با توجه به سابقه کیفری با توجه به انتشار. متهم به عنوان همیشگی مجرم مرد تا به حال چهار زودتر خشونت آمیز در محکومیت جنایت.

در Jan. 1, 2019, Jonesboro افسران یافت 35 ساله C. Lewis قمار مبتلا به زخم گلوله در Unk را سلمانی, 1120 W. هانتینگتون Ave. قمار بود که از Jonesboro, گرفته شده است به یک بیمارستان که در آن او بعد درگذشت.

افسران دستگیر Gentry که شب در یک اقامتگاه در جنوب Jonesboro, گزارش دولت.

“یک تهدید برای جامعه است قطع و برای همیشه پشت میله های زندان جایی که او به آن تعلق دارد” اللینگتن گفت: در انتشار. “ما سپاسگزار است که این هیئت منصفه تصمیم گرفت که جامعه ما را نه برای خود خشونت راه زندگی است و ما نمی خواهیم او را در جامعه ما دیگر هیچ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید