هیئت مدیره پرس LRSD کارکنان برای سقوط جزئیات

جامعه مشورتی هیئت مدیره از لیتل راک مدرسه منطقه در روز پنج شنبه مورد سوال مقامات منطقه در جزئیات در مورد موضوعات مانند در دانشگاه آموزش آموزش آنلاین و ضد عفونی به عنوان مقامات به آنها راه می رفت از طریق منطقه آزمایشی برنامه ریزی برای بازگشایی به دانش آموزان در ماه آینده میان covid-19 شیوع.

دولت کنترل Little Rock School District قصد دارد به خانواده ها گزینه های مجازی و یا در دانشگاه آموزش در طول سال تحصیلی آینده به دلیل بیماری همه گیر. انتخاب خواهد شد گسترش به تمام دانش آموزان در قبل از کودکستان تا 12 درجه است.

معاون سرپرست جرمی Owoh و امید Worsham منطقه است مدیر اجرایی برنامه درسی و آموزش به میدان فرستاد بسیاری از سوالات در طول تلفنی نشست.

اعضای هیئت مدیره فشرده مدیران برای جزئیات مطرح شده و پیشنهادات در مورد چگونه به طور مناسب و با خیال راحت بازگشایی مدارس.

“پدر و مادر و معلمان و مديران در حال گرسنه برای اطلاعات” عضو هیئت مدیره ملانی روباه گفت در یک نقطه در این جلسه اضافه کرد که سریعتر مقامات “این بهتر است.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

Owoh گفت: آنها تیم مورد بررسی اعضای جامعه به عنوان سمبل جامعه ورودی هنگامی که در حال توسعه این طرح است. “من نمی خواهم آن را به نظر می رسد که ما هنوز بتواند برای پاسخ” او پاسخ داد.

در حالی که فاکس اذعان کرد که مقامات منطقه سخت در حال کار و ارشاد در حال تغییر است, او گفت:, “ما یک ماه دور و پدر و مادر در حال عصبی شدن. معلمان در حال گرفتن عصبی است.”

بعد از آن در جلسه فردا گفت که او می خواست به “ثبت” و به نام برای برگزاری کلاس های تقریبا تا یک یا دو هفته پس از روز کارگر, Sept. 7.

“این به شما اجازه می دهد تمام kinks به کار می کرد” روباه گفت. “این اجازه خواهد داد که بیشتر زمان برنامه ریزی به ساحل تا ما ساختمان و یا انجام هر کاری که ما باید انجام دهید برای زمانی که آنها می آیند در فرد است.”

او گفت: مدارس ممکن است مجبور به انتقال به کلاس های آنلاین بسیار سریع به دلیل گسترش موارد اگر آنها برای بازگشایی در دانشگاه آموزش در پاییز. “و من فکر می کنم که خواهد بود سخت تر در مردم نسبت به مخالف” روباه گفت.

دیگر عضو هیئت مدیره جف چوب پرسید که چرا این منطقه است به دنبال گزینه سوم که در آن کلاس های در حال تقسیم به “A” و “B” گروه هایی که نشان می دهد تا در محوطه دانشگاه متناوب برنامه.

Worsham گفت: مقامات در نظر گرفته دوار برنامه اما این طرح را ایجاد یک بار در خانواده های شاغل در این منطقه است.

عضو هیئت مدیره Jerrilyn جونز خواسته اگر شده است هر گونه مشاوره با مدرسه محلی مناطق مورد حرکت تاریخ شروع و نشان داد که او موافقت کرد و در انتظار برای شروع مدرسه در فرد است.

Owoh توضیح داد که هدایت در بازگشایی مدارس بین Aug. 24 و بعد از اوت. 26 صادره از رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون و آرکانزاس وزارت آموزش و پرورش. اما یک گروه از مربیان مطرح است امکان شروع سال تحصیلی تقریبا در گفتگو با وزیر آموزش و پرورش جانی کلید Owoh گفت.

همچنین در این جلسه اعضای هیئت مدیره رای به پیشنهاد تصویب یک پیشنهاد 2020-21 تقویم با روز اول مدرسه برای Aug. 24.

پدر و مادر یا قیم می تواند درخواست تغییر به آموزش روش تحویل در صورتی که یک دانشجو یا عضو خانواده است که در معرض این ویروس با توجه به منطقه کار برنامه ریزی برای بازگشایی, شناخته شده به عنوان “آماده برای یادگیری” طرح.

با توجه به طرح از 10,500 پدر و مادر مورد بررسی 45 درصد گفتند که برای انتخاب مجازی آموزش و 55% برای سایت آموزش. (یک سوال به یک سنگ کوچک منطقه سخنگوی توجه به تعداد کل افراد مورد بررسی بازگشت نیست پنج شنبه.)

Little Rock School District سرپرست مایک پور گفت: در یک پیام ویدئویی آنلاین پست جمعه که شکاف در تعدادی از خانواده ها که تصمیم گرفتند برای دانشگاه مجازی در مقابل آموزش است “منقبض شده کمی.”

برای خانواده هایی که می خواهند بچه های خود را برای حضور در سنتی در پردیس در کلاس های این سقوط اعداد می توانید آنها را “به راحتی می دانیم که ما اجتماعی-دورى مفاهیم بسیار آسان تر برای انجام وقتی که تعادل.”

“ما نمی توانیم انتخاب کنید این برای شما” پور گفت: در این ویدئو. “آن چیزی است که شما را انتخاب کنید.”

روز جمعه مقامات کار به تجدید نظر در “آماده برای یادگیری” برنامه ریزی به منظور انتشار یک نسخه به روز شده هفته آینده پور گفت. طرح “باید تکامل و از آن خواهد شد به عنوان اطلاعات جدید در می آید و به عنوان ما به دست آوردن اطلاعات بیشتر از شما به عنوان ذینفعان” او گفت:.

این هفته دو آموزش و پرورش سازمان بیرون آمد و در برابر بازگشایی مدارس K-12 در پردیس آموزش در ماه اوت است.

کوچک سنگ انجمن آموزش و پرورش روز جمعه اعلام مجازی-آموزش و پرورش تنها در منطقه حداقل در آغاز سال تحصیلی و پس از یک مرحله به مرحله در بازگشت به کلاس های درس پس از covid-19 تعداد مورد کاهش است.

به طور مشابه, آرکانزاس فصل از آکادمی اطفال آمریکا در بیانیه ای گفت این گروه “cannot حمایت از” بازگشت به مدرسه در سطح ایالت در این زمان در نور مداوم جامعه گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma