بدن از دست رفته کوهنورد 65 ساله داشت در بوفالو ملی رودخانه, مقامات می گویند که

Category: آرکانساس Comments: No comments

بدن یک کوهنورد گم شده پیدا شد دوشنبه در زیر آسمون کبود بیابان منطقه بوفالو ملی رودخانه در Newton County, با توجه به انتشار اخبار از خدمات پارک های ملی تحقیق خدمات شعبه دارد.

در حدود ساعت 11 صبح چهارشنبه جستجو و نجات پرسنل داشت باقی مانده از توماس رید, 65, غرب ممفیس در Sneeds نهر فاضلاب منطقه جنوب کامپتون.

رید تا به حال از دست رفته چهار روز پیش از آن.

رید و برادر خود شروع به پیاده روی در امتداد نقطه مرکز نوین در صبح روز شنبه با توجه به انتشار. پس از veering به Sneeds Creek Trail رید گزارش مجروح پای او و برادرش رفت و به دریافت کمک.

پس از بازگشت به منطقه رید نمی یافت.

خدمات پارک های ملی به رهبری یک جستجو و عملیات نجات آغاز شد که شنبه شب با زمین و هوایی جستجوهای انجام شده در این منطقه است.

عوامل خاص با خدمات پارک های ملی تحقیقاتی خدمات شعبه افتتاح یک فرد از دست رفته بررسی و هماهنگی با نیوتن شهرستان کلانتر و پلیس ایالتی آرکانزاس.

Newton County Sheriff گلن ویلر گفت: رید بدن فرستاده خواهد شد به ایالتی آرکانزاس, Crime Lab برای تعیین علت مرگ.

“پارک رنجرز می خواهیم کوهنورد به آگاهی از خطرات و جسمی آماده برای تمام اقدام به سفر” با توجه به انتشار. “نقطه مرکز دنباله های شیب دار و ناهموار است. آن است که یک پیاده روی است که توصیه می شود در طول داغتر زمان از سال است.”

پیاده اطلاعات از جمله دنباله شرایط و آب و هوا را می توان در پارک در وب سایت nps.gov/buff/planyourvisit/index.htm و یا با تماس با یک پارک رنجر در (870) 439-2502.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>