کتاب نشان می دهد آنچه شفا از تروما به نظر می رسد مانند

Category: وب وایر Comments: No comments

کتاب “شفا صدمه کلیساها” نوشته شده است برای جوامع دینی که تصمیم به درمان به جای دفن آنها درد ناشی از تروما رهبری خیانت. انتخاب برای التیام درد به جای دفن آن است که سخت تر از جاده است. اما با استفاده جبرانی سازگاری به دفن جامعه درد تنها باعث می شود جامعه لنگی بیشتر و کشیدن آن را به بیشتر از کار افتادگی.
 
استفاده طولانی مدت از جبرانی سازگاری برای مدیریت خاک سپرده درد بیشتر deconstructs زخمی ایمان جامعه به “جامعه می شه کنترل و بی حس.” در نتیجه ماموریت و وجود جامعه به خطر افتاده است. بدون شفا پروتکل جامعه باقی می ماند گیر در موقعیت بی دست و پا از داشتن یک پا در گذشته یک پا در آینده, و هیچ کس با توجه به اين که در آن شفا حضور خدا را تجربه کرده است.
 
نویسنده کتاب “شفا صدمه کلیساها” رونالد ثانیه, جداسازی, است, پاستور و مشاور مجاز. او ارائه 4 مرحله پروتکل برای درمان زخمی جوامع دینی در یک فرمت قابل خواندن از خوانندگان تئاتر به طوری که کل جماعت شرکت می کنند. در این 3 عمل, بازی 3 شخصیت اصلی کشف دفن تروما از ایمان خود و جامعه است. اما آنها شگفت زده به کشف خود به خاک سپرده شد تروما و جبرانی سازگاری.
 
خبر خوب این است که با خدا شفا حضور آنها شروع به درمان. با تجدید شجاعت و جدید ایمان آنها به دنبال کسی است که تبدیل تروما به پیروزی حتی بدترین صدمات با تغییر زخم به برکات برای جهان است. مسلح با خود هدیه شخصی تروما شفا تبدیل شدن آنها به “زخمی شفا” و بازگشت به خود را زخمی کلیسا مسلح با امید و هدف و چشم انداز جدید و تمرکز خدا شفا دهنده است.
 

“این کتاب اختصاص داده شده به تمام کسانی که کلیساها که زخمی شده است و هنوز هم امید برای شما. شما فقط گیر شما نخواهد مرد. وجود یک ساختار و یک راه برای التیام. نمی دهد!” – Ronald H. جداسازی

“شفا صدمه کلیساها” نسخه کتاب در دسترس هستند Amazon.com.
 
شفا صدمه کلیساها
نویسنده: Ronald H. جداسازی
ناشر: Xulon مطبوعات
تاریخ انتشار: May 29, 2012
ISBN-10: 1622303946
ISBN-13: 978-1622303946
شومیز: $8.77
روشن شدن: $7.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>