کتاب داوران: جانیس رامنی “فراتر از قدرت عشق” واقعی است, جاذب

Category: وب وایر Comments: No comments

در “فراتر از قدرت عشق: یک سفر را از طریق خیانت به دین و سوء رفتار با همسران” (iUniverse; 2012) نویسنده جانیس رامنی نشان می دهد که تاثیر خشونت خانگی بر زندگی خود و سفر خود را به درمان از طریق قدرت عشق.
 
این کتاب که نسخه تجدید نظر شده از خاطرات منتشر شده در سال 2004 جزئیات نویسنده سفر طولانی از سوء استفاده از زمانی که او فقط پنج سال به زمانی که او ازدواج بابی یک شخص مؤمن در روز دوم سنت. رامنی همچنین در مورد پر سر و صدا زندگی می کند از او فرزندان او تجویز قرص سوء استفاده و پزشکی ترساندن مربوط به یک تومور مغزی و تقریبا مرده بود در ماه نوامبر سال 2019. این افراد اجازه می دهد رامنی فضای کافی برای منعکس روانی زخم از سوء استفاده در خودش و فرزندان او. رامنی می گوید:
 
این کتاب نشان می دهد اشکال مختلف سوء استفاده, اثرات, و چگونه ما را جذب روابط است که آینه باورهای ما در مورد خودمان. اغلب تغییر دشوار است و در زمان ما تبدیل به دام افتاده در ترس قادر به تصمیم گیری های مهم است که ما تاثیر می گذارد و همچنین دیگران. پایان دادن به چرخه سوء استفاده می کمک کند اما مهم ترین نکته در پیشگیری از, آموزش و پرورش, گروه مداخله و درمان است که می آید از قدرت عشق.
 
“این است که چرا من می خواهم به انتشار این کتاب را دوباره و نوشتن در مورد تجربیات من به عنوان یک مادر و یک زن که زندگی می کردند از طریق سوء استفاده, طلاق, ازدواج, تحول و سقوط رویاها در عین حال می داند که قدرت شفا از عشق است.”
 
خوانندگان را همدردی با رامنی داستان به حساب او سوء استفاده را از این فرصت برای قرار دادن خود را در نویسنده کفش و متوجه شدم این قدر از درد او تا به حال تجربه کرده, به ویژه هنگامی که او در بر داشت یکی از فرزندان او تا به حال شده است از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته.
 
“فراتر از قدرت عشق” شده است به خوبی دریافت شده توسط خوانندگان کتاب و منتقدان به طور یکسان به دلیل عمق تجربه خود را.
 
“او دلخراش توصیفاتی از سوء استفاده از ویژگی های او قدرتمند ترین نوشتن” می خواند یک بررسی نظرات Kirkus. “لطف خام روایت معابر در مورد بابی افزایش خشونت از کلمات بی رحمانه به باشگاه گلف هستند و هر دو بسیار دشوار است به خواندن و غیر ممکن برای قرار دادن پایین است.”
 
“رامنی توصیف و مکالمات از سوء استفاده او و فرزندان او دچار دردناکی باور” می خواند یکی دیگر از بررسی توسط BlueInk نقد و بررسی.
 
کتاب داوران نیز ستایش رامنی سبک نوشتن. این کتاب می گوید BlueInk نقد و بررسی “نوشته شده است با اصالت و شفافیت است که به نظر می رسد برای نشان دادن تجربه دست اول.”
 
“او می نویسد هوشمندانه و عاشقانه در مورد شرکت وابسته به روابط و انقیاد زنان” می افزاید: نظرات Kirkus.
 
توانمند شوند جانیس رامنی در سفر خود به شفا در “فراتر از قدرت عشق: یک سفر را از طریق خیانت به دین و سوء رفتار با همسران.” خرید یک کپی از امروز از طریق آمازون است.
 
 
 
 
فراتر از قدرت عشق: یک سفر را از طریق خیانت به دین و سوء رفتار با همسران
نویسنده | جانیس رامنی
ناشر | ReadersMagnet
کتاب خرده فروشی | $13.98
 
بیوگرافی نویسنده
 
جانیس رامنی الهام بخش و سخنران انگیزشی. او یک سخنران در بسیاری از صندوق افزایش حوادث خشونت خانگی و سازمانها و مدارس برای آگاهی از قدمت خشونت است. از سال 2004 او مربی زنان در بحران از همسر/شریک سوء استفاده و تدریس دانش آموزان دبیرستان خطرات نوجوان آشنایی خشونت است. او در حال حاضر در نیویورک زندگی مکزیک.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>