بوکر تایید بایدن برای رئیس جمهور

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

جو بایدن برداشت حمایت از نیوجرسی و سناتور کوری بوکر یک روز پس از دریافت حمایت از یکی دیگر از رقیب سابق برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری کالیفرنیا سناتور کامالا هریس.

“پاسخ به نفرت & division است که دوباره روح ما را از هدف مشترک” بوکر ” در توییتر در صبح روز دوشنبه. “@JoeBiden نه تنها به نفع خود—او را نشان می دهد بیشتر وجود دارد که ما از اختلافات متحد ما است. او به بازگرداندن افتخار به دفتر بیضی و مقابله با ما مبرم ترین چالش است.”

بوکر را تایید می آید یک روز پس از هریس تایید بایدن به معاون سابق رییس جمهور و حمایت از این دو برجسته ترین آفریقایی-آمریکایی نامزد در مسابقه برای این حزب نامزدی. که نژاد تنگ است را به یک مسابقه با ورمونت سناتور برنی ساندرز و شامل حیاتی اولیه در میشیگان در روز سه شنبه.

 


دو سناتور انتظار می رود که به نظر می رسد با بایدن در یک تجمع در دیترویت در شب دوشنبه به گفته نیویورک تایمز. بوکر نیز برنامه ریزی شده است برای پیوستن به بایدن زمانی که او مبارزات در فلینت میشیگان و برای حضور در جمع آوری کمک با او تایمز گزارش داد.


بایدن دریافت کرده است که حمایت از رئیس سابق دیگر رقبا در مسابقه از جمله سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار سناتور ctq سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg سابق نمایندگان Beto o’rourke و John Delaney سابق فرماندار ماساچوست Deval پاتریک و کنگره تیم رایان.

ساندرز بدست حمایت از نامزدهای دیگر سابق برای نامزدی از جمله شهردار نیویورک, بیل د Blasio, نویسنده و ماریان ویلیامسون.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>