بوش خود را تثبیت کرده و فعالیت محور در اینترنت از چیزهایی که در یک شعبه جدید. با برخی از 900 همکاران بوش.IO GmbH در حال حاضر یکی از نیروهای محرک برای IoT (اینترنت اشیاء) راه حل های پوشش همه چیز را از مشاوره تا اجرا و بهره برداری است. “با بوش.IO ما در حال تقویت موقعیت خود را به عنوان یک پیشرو IoT شرکت می گوید:” بوش هیئت مدیره عضو مایکل Bolle. آنچه در این مجموعه جدید بوش فرعی از هم جدا است که در آن نرم افزار و سخت افزار توسعه دهندگان کار با ابر متخصصان و طراحان تجربه کاربری در IoT پروژه های آینده اهمیت است. “با بوش.IO جدید راه اندازی ما ترکیب من و T در IoT به اینترنت از چیزهایی که به همه چیز از جاده ها و کارخانه طبقه به خانه ها و مزارع می گوید:” Bolle. هسته عنصر بوش تابعه محصول نمونه کارها بوش IoT Suite. آن است که مرکزی ویژگی های پلت فرم برای IoT راه حل.

“با بوش.IO ما در حال تقویت موقعیت خود را به عنوان یک پیشرو IoT شرکت می گوید:” بوش هیئت مدیره عضو مایکل Bolle

بوش.IO جدید بوش فرعی ایجاد شده توسط ترکیب سابق بوش نرم افزار نوآوری GmbH با دیگر تخصصی IoT و دیجیتال تیم در بوش. مدیریت اجرایی شامل دکتر استفان Ferber دکتر Aleksandar Mitrovic و ایوان Reckling. این شرکت که مقر آن در برلین است. بیشتر مکان در آلمان, بلغارستان, چین, ژاپن, سنگاپور, اسپانیا و ایالات متحده است.

حتی نزدیک تر به مشتری

ایجاد شده توسط بوش.IO بوش است, برای یک, به تصویب رسید بیشتر بخش محور موضع در آن IoT کسب و کار. برای دیگر نیاز مشتریان شکل و حتی بیشتر برجسته. “هدف ما این است که برای تحقق بخشیدن به پروژه های IoT سریع تر و کارآمد می گوید:” دکتر Aleksandar Mitrovic عضو بوش.IO مدیریت اجرایی. به این منظور این شرکت متکی بر میان رشته ای و چالاک تیم که با هم کار می کنند در حال تغییر صور فلکی. این شامل سخت افزار و توسعه دهندگان نرم افزار, ابر, متخصصان, محلول, معماران, مدیران پروژه, UX, طراحان, مدل کسب و کار نوآوران و مربیان. “ما گرد هم آوردن افراد با مهارت های مناسب برای هر IoT و دیجیتالی پروژه برای دیدار با الزامات مشتری در بهترین راه ممکن است می گوید:” Mitrovic. این همکاران نیز تجربه های گسترده ای در بخش های مختلف از جمله خرده فروشی, انرژی, ساختمان, تکنولوژی, کشاورزی, تولید کالاهای مصرفی و تحرک است. برای آن پروژه های بوش.IO همکاری با بوش در حدود 30,000 توسعه دهندگان نرم افزار و هوش مصنوعی ، “ما توسعه پایدار دیجیتال مدل کسب و کار بدون درز ویژگی های یکپارچه و متصل اکوسیستم و با مشتریان ما می گوید:” Mitrovic.

در کنار راه حل های بسیار تخصصی برای بخش های فردی, برخی از خدمات بوش IoT Suite را می توان مورد استفاده قرار گیرد برای بسیاری از برنامه های کاربردی. این افزایش بهره وری در توسعه و بهره برداری از مجتمع و فشرده وظایف اساسی تنها نیاز به انجام یک بار. این شامل به عنوان مثال یک سرویس برای اتصال و مدیریت دستگاه ها و همچنین به روز رسانی نرم افزار و سیستم عامل بیش از هوا را قادر می سازد که همه چیز را از وسیله نقلیه ناوگان و دوربین های امنیتی به ماشین آلات برای اقامت به طور مداوم به روز.

“ما گرد هم آوردن افراد با مهارت های مناسب برای هر IoT و دیجیتالی پروژه برای دیدار با الزامات مشتری در بهترین راه ممکن است” می گوید: دکتر Aleksandar Mitrovic عضو بوش.IO مدیریت اجرایی

IoT پروژه با کمک هوش مصنوعی

با جدید بوش تابعه و بوش مهندسین همکاری نزدیک, هوش مصنوعی, فن آوری ها به مجموعه ای از ویژگی های برجسته تر در آینده IoT و دیجیتال پروژه های. یکی از مثال استفاده از روشهای دادهکاوی برای استخراج قوانین برای یادگیری ماشین از داده های بزرگ. دانش به دست آمده می توانند به راحتی و ایمن کنترل های مختلف تولید کنندگان لوازم خانگی در میان چیزهای دیگر. تصویر مقایسه ابزار همچنین بهره مندی از هوش مصنوعی: بوش.IO استفاده از آنها را به عنوان بخشی از امن محصول اثر انگشت ضد جعل و تقلب راه حل است. آن را شناسایی محصول سطوح ارائه می دهد که مصرف کنندگان و مشتریان کسب و کار حفاظت موثر در برابر کالاهای تقلبی. هوش مصنوعی به کمک روش نیز قابل اعتماد تشخیص زمانی که دو چرخ کرده در یک تصادف درگیر شده و می تواند به طور خودکار ماشه اورژانس تماس بگیرید.

بیش از 10 میلیون متصل چیز

بوش.IO می توانید در قرعه کشی در بسیاری از سال تجربه به دست آمده در بیش از 250 پروژه های IoT برای مشتریان بین المللی. محصول اصلی از بوش.IO است که بوش IoT Suite. آن را در حال حاضر متصل می کند بیش از ده میلیون سنسور دستگاه ها و ماشین آلات خود را با کاربران و برنامه های کاربردی کسب و کار است و بوش مرکزی پلت فرم نرم افزار برای IoT راه حل.

بوش.IO GmbH ترکیبی از مجموعه ای کامل از مشاوره و اجرای مهارت های ارائه IoT و دیجیتال پروژه با تمرکز بر خرده فروشی, انرژی, ساختمان, صنعت, مصرف کننده محصولات کشاورزی و تحرک بخش است. بوش.IO 900 کارشناسان در هیئت مدیره از جمله مشاوران و مربیان ابر توسعه دهندگان نرم افزار دیجیتال, بازاریابان, UX و مدل کسب و کار طراحان راه حل معماران و مدیران پروژه. این تیم چند رشته ای با این نسخهها کار با هم در مکان در, آلمان, یونان, اسپانیا و ژاپن و چین و سنگاپور و ایالات متحده برای خدمت به مشتریان در سراسر جهان. نقاشی بر روی یک پایگاه گسترده ای از صنعت دانش و یک چاه عمیق از نرم افزار تخصص این شرکت بوش ثابت کرده است که شایستگی خود را در بیش از 250 پروژه های IoT.

اطلاعات بیشتر در www.bosch.io, www.bosch-iot-suite.com, www.blog.bosch.io

بوش گروه بوش است یک تامین کننده پیشرو جهانی فن آوری و خدمات است. این کار تقریبا 403,000 همکاران در سراسر جهان (از تاریخ 31 دسامبر 2019). با توجه به ارقام اولیه این شرکت تولید و فروش 77.9 میلیارد یورو در سال 2019. عملیات خود را در حال تقسیم به چهار بخش کسب و کار: Mobility Solutions, صنعتی, فن آوری کالاهای مصرفی و انرژی و تکنولوژی ساختمان. به عنوان یک پیشرو IoT شرکت بوش ارائه می دهد راه حل های نوآورانه برای خانه هوشمند, هوشمند شهرستانها متصل تحرک و متصل ساخت. آن را با استفاده از تخصص خود در تکنولوژی سنسور و نرم افزار و خدمات و همچنین به عنوان خود را IoT ابر برای ارائه به مشتریان خود ارتباط متقابل دامنه راه حل از یک منبع واحد. بوش گروه هدف استراتژیک است که به ارائه نوآوری برای متصل زندگی است. بوش بهبود کیفیت زندگی در سراسر جهان با محصولات و خدمات نوآورانه و جرقه شور و شوق. در کوتاه بوش ایجاد تکنولوژی است که “اختراع برای زندگی است.” بوش گروه شامل Robert Bosch GmbH و آن حدود 440 تابعه و شرکت های منطقه ای در 60 کشور جهان است. از جمله فروش و خدمات همکاران بوش جهانی تولید و مهندسی و شبکه فروش را پوشش می دهد تقریبا در هر کشور در جهان است. پایه ای برای آینده این شرکت رشد نوآورانه خود قدرت است. در 125 مکان در سراسر جهان بوش در استخدام برخی از 72,000 همکاران در تحقیق و توسعه است.

اطلاعات اضافی در دسترس است آنلاین در www.bosch.com, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.com, www.twitter.com/BoschPresse.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de