بوتیک تناسب اندام کارآفرین نمونه کارها خود را تقویت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

O n یک سفر کسب و کار به لس آنجلس 11 سال پیش آماندا فریمن کشف یک دستگاه بدنسازی است که الهام بخش او برای ایجاد بوتیک او تناسب اندام, برند, SLT.

در زمان فریمن در یک روند پیش بینی و کم تاثیر هسته-تقویت روال پیلاتیز بود مورد علاقه خود را تمرین.

“یکی از دوستان به من گفت من تا به حال برای رفتن به Sebastien Lagree کلاس در غرب هالیوود, چرا که او تا به حال ساخته شده است یک souped تا نسخه از آقای پیلاتیز و یک تمرین برای آن” فریمن گفت. “بلافاصله من فکر کردم آن بود همه چیز.”


در سال 2011 فریمن باز SLT که برای تقویت طول و تن در یک استودیو 10 “megaformers” در غرب 57 خیابان. ماشین را به یک پلت فرم بر دو به پایان می رسد و بهار لود کشویی, حمل و نقل بین آنها است. در آن تخصصی تناسب اندام استودیو مانند بری Bootcamp چرخ طیار و SoulCycle ظاهر شد در اطراف شهرستان.

“من می خواستم برای دریافت یک پیلاتیز بدن در یک SoulCycle تنظیم” فریمن گفت. “من می دانستم که کسی که قرار بود به megaformer به نیویورک و من پا زدن خودم اگر من نبودم.”

امروز وجود دارد 26 SLT studios در شمال, 12 که در شهر نیویورک است. فریمن 200 نفر پرسنل و انجام نزدیک به 20 میلیون دلار فروش در سال گذشته. او صاحب SLT با برادر هیت فریمن یک سرمایه گذار. چهار سال پیش آنها را به فروش 45% از سهام شمالی قلعه شرکای خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت است که سرمایه گذاری در بری Bootcamp و بروکلین تخته سنگ.

فریمن شروع زندگی حرفه ای خود را در گروه هوش یک روند پیش بینی شرکت است. او با مارک های از جمله ESPN, l’oréal و هدف برای کمک به ایجاد محصولات و خدمات پیام به معنای به طنین انداز با مصرف کنندگان جوان است. در سال 2006 او تاسیس حیاتی آب روزانه سلامت e-عضویت در خبرنامه. او به فروش می رسد آن را به مزه جدول در سال 2012.

“من همیشه به حال یک روحیه کارآفرینی” فریمن گفت. “در کالج مشغول به کار در یک فروشگاه ارائه sub ساندویچ به خوابگاه و سرمایه گذاری در یک دانشگاه bar.”

در برخورد اول برای SLT فریمن شد منحصر به فرد مجوز از megaformers در منطقه tristate. ماشین آلات هزینه حدود 10000 $در هر. او همچنین آموزش به عنوان یک مربی پیلاتیز.

فریمن بود محافظه کار با محل اولیه. او امضا 30 ماه اجاره برای یک 900 فوت مربع فضا در طبقه هفتم یک Midtown ساختمان. او با استخدام 12 مدرسان آورده و در یک روابط عمومی شرکت. یک سال بعد او باز یک دوم محل در 10 طبقه در یک ساختمان در سوهو. گسترش به حومه اتفاق افتاده در سال 2013.

یک شیرجه در بازار خرده فروشی در سال 2015 فعال فریمن به شروع به اجاره طبقه همکف فضایی که در آن او تخمین می زند پا ترافیک 30 درصد بهتر از در طبقه بالاتر. حدود نیمی از SLT studios در حال حاضر در سطح خیابان.


در دهه گذشته بوتیک تناسب اندام, بازار منفجر شد. با توجه به بین المللی سلامت راکت & باشگاه ورزشی انجمن 40 درصد از سلامت اعضای باشگاه متعلق به یک بوتیک تناسب اندام استودیو. با این حال نشانه هایی از کاهش سرعت برای برخی از بازیکنان از جمله چرخ طیار و SoulCycle و گزارش از یک بوتیک تناسب اندام حباب.

به عنوان دیگر پیلاتیز مارک های ظهور, SLT رقابت با تمرکز بر نوآوری است. “ما همیشه به دنبال بهبود” گفت: ملودی Davi یک SLT مربی برای شش سال.

در حالی که فریمن معتقد است اصلی تمرین خواهد آزمون زمان ایستاده او باز شده است به انشعاب. صاحب خوب-تنظیم megaformer و در ماه ژانویه عرضه یک megaformer-تردمیل کلاس در جیمز هتل در NoMad. “برای هشت سال زمانی که من در تلاش برای متقاعد کردن برخی از مردم سعی کنید SLT با مقاومت مواجه شد ‘من مثل قلب های سنتی,’, ” او گفت:.

در سال 2018 فریمن راه اندازی یک کسب و کار جداگانه کشش-d, کمک کشش استودیو. وجود دارد یک محل در Flatiron منطقه و او باز دوم این ماه در Westchester. کشش-d نیز امضا اجاره نامه در شرق فوقانی جانبی.

یک مادر دو فرزند جوان فریمن است که یک مربی به کارآفرینان و زنان که کسب و کار خود مانند بال یک شبکه از جامعه فضاهای برای زنان است. یکی از موسسان آن لورن Kassan شد او اولین SLT استخدام.

“به عنوان اولین کارمند من برای دیدن SLT تبدیل از یک مفهوم به یک شرکت است که بخشی از مردم در زندگی روزمره” Kassan گفت. “یک ایده است و تنها به عنوان خوب به عنوان آن اعدام و یاد گرفتم خیلی در مورد ایجاد یک کسب و کار از زمین تا در زمان من وجود دارد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>