پیشاهنگی پسر از امریکا خواست قربانیان به جلو آمده و سه شنبه به عنوان تاریخی 110 ساله سازمان برای ورشکستگی زمینه حفاظت در اولین گام به سوی ایجاد یک صندوق جبران خسارت برای هزاران نفر از مردانی که از نظر جنسی تعرض به عنوان جوانان دهه پیش توسط scoutmasters و یا رهبران دیگر.

پیشاهنگان با توسل به فصل 11 به امید زنده ماندن یک مجموعه از دعاوی بسیاری از آنها ساخته شده ممکن است با تغییرات اخیر در قوانین ایالتی است که اجازه می دهد مردم را به شکایت بیش از آستین پیش سوء استفاده جنسی.

ورشکستگی خواهد کرد و فعال کردن سازمان برای قرار دادن این موارد را در حال حاضر و در ادامه عامل. اما در نهایت پیشاهنگی پسر می تواند مجبور به فروش برخی از آنها گسترده اموال دارایی از جمله اردو و پیاده روی مسیرهای پیاده روی به جمع آوری پول برای قربانیان صندوق است که می تواند بالای $1 میلیارد.

پیشاهنگی پسر حدود 1000 به 5000 قربانیان را به دنبال جبران.

“امضای این پیمان را تشویق می کند تا قربانیان به جلو آمده به فایل ادعا می کنند که روند ورشکستگی حرکت رو به جلو” این سازمان در بیانیه ای گفت.

اوان Smola گفت: دو قربانیان جدید در حال حاضر نام خود را به دفتر حقوقی در شیکاگو روز سه شنبه صبح آوردن این شرکت در مجموع به 319.

“این فرصت را برای گفتن داستان خود را در یک مسهل و شفا تجربه” Smola گفت. “این بسیار دردناک است هنگامی که آنها در واقع آن را انجام دهد, اما آن را خاموش قفسه سینه خود را یک گام بزرگ است.”

از آن خواهد شد تا دادگاه به تعیین مهلت برای پر ادعا. مقدار پول هر قربانی را دریافت خواهید کرد که به احتمال زیاد بستگی دارد که چه از دارایی های پیشاهنگی پسر باید به نوبه خود بیش از و چگونه بسیاری از مردم می آیند جلو.

بیش از 12000 پسران بوده است مورد تعرض توسط 7,800 معتادان پس از دهه 1920 با توجه به طلایه دار فایل های نشان داد در دادگاه مقالات.

جیمز Kretschmer هوستون یکی از کسانی که تحت پیگرد گفت: او تعرض توسط طلایه رهبر در اواسط دهه 1970 در اسپوکن بشویید. منطقه است. ورشکستگی او گفت: “شرم آور است چرا که در هسته خود و آنچه در آن قرار بود پسر پیشاهنگی است که یک سازمان است.”

“اما شما می دانید هر چیزی می تواند خراب شود,” او اضافه شده است. “و اگر آنها در حال رفتن برای محافظت از مردم که به آنها واگذار کرده ایم با کودکان و سپس آن را تعطیل کند و حرکت می کند.”

تشکیل پرونده در ویلمینگتون دلم., مجموعه در حال حرکت چه چیزی می تواند یکی از بزرگترین, پیچیده ترین ورشکستگی تا کنون دیده می شود با توجه به پیشاهنگی’ 50-وزارت امور خارجه حضور دارند. این سازمان ذکر شده دارایی از 1 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار و بدهی 500 میلیون دلار به $1 میلیارد.

“ما عصبانی هستند که بار وجود داشته است که افراد در زمان استفاده از برنامه های ما برای آسیب رساندن به کودکان بی گناه گفت:” راجر Mosby, پیشاهنگی پسر’ رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “در حالی که ما می دانیم هیچ چیز نمی تواند خنثیسازی غم انگیز که قربانیان سوء استفاده رنج می برد و ما معتقدیم این فصل 11 فرآیند با پیشنهاد اعتماد ساختار ارائه خواهد شد عادلانه پرداخت غرامت به همه قربانیان در حالی که حفظ BSA را ماموریت مهم است.”

پیشاهنگی پسر فقط آخرین عمده آمریکایی موسسه به صورت سنگین قیمت بیش از سوء استفاده جنسی. کاتولیک رومی دایره اسقفی در سراسر کشور و مدارس از جمله دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا و میشیگان دولت باید پرداخت صدها میلیون دلار در سال های اخیر است.

“من غم برای همه قربانیان بودند که صید توسط مردم سپرده با مراقبت از خود. من غمگین هستم که هیچ مقدار از پول را خنثیسازی خود تروما گفت:” جکسون کوپر عقاب دیده بانی که در حال حاضر یک دادستان در Louisville, Ky. “هر چه عواقب آن برای افغانستان هیچ نگرانی از معدن. من فقط امیدوارم که اگر آنها همچنان به کار آنها در ساخت سیستم های قوی برای محافظت از مردم در مراقبت از خود.”

پیشاهنگی پسر منابع مالی شده است تیره و تار در سال های اخیر با کاهش عضویت و رابطه جنسی-سوء استفاده میکنند.

تعدادی از جوانان در سراغ به کمتر از 2 میلیون دلار را از اوج بیش از 4 میلیون نفر در طول 1970s. عضویت خود را در زمان رول یک ضربه بزرگ Jan. 1 هنگامی که کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران قطع روابط و انصراف بیش از 400,000 پیشاهنگی در حمایت از برنامه های خاص خود را دارد.

این چشم انداز مالی بدتر از سال گذشته پس از نیویورک و آریزونا نیوجرسی و کالیفرنیا آرام اساسنامه خود را از محدودیت به آن را آسان تر برای قربانیان به فایل ادعا می کند. تیم های وکلا در سراسر ایالات متحده شده اند ثبت نام مشتریان توسط صدها نفر به شکایت پیشاهنگی پسر.

بسیاری از موارد جدید تاریخ به دهه 1960 ’70 و ’80s, قبل از پیشاهنگان پسر به تصویب رسید اجباری پس زمینه چک کیفری سوء استفاده-پیشگیری آموزش برای تمام کارکنان و داوطلبان و یک قانون است که دو یا بیشتر از بزرگسالان رهبران باید در حال حاضر در تمام فعالیت های. بسیاری از پرونده های حقوقی متهم گروهی از سهل انگاری و پوشش یو پی اس.

در میان له از دعاوی پیشاهنگی به تازگی مرتهن برخی از خواص عمده از جمله خود ستاد ملی در ایروینگ تگزاس و 140,000 هکتار Philmont در مرتع پرورش احشام در نیومکزیکو.

مایک Pfau های مستقر در سیاتل وکیل که شرکت به نمایندگی از نمرات از مردان در سراسر کشور گفت: در حالی که پیشاهنگی پسر’ 261 شوراهای محلی گنجانده شده در پرونده ورشکستگی شاکیان ممکن است بعد از اموال خود را holdings, بیش از حد.

“ما اعتقاد داریم که ملک برگزار شده توسط شوراهای محلی ممکن است ارزش به طور قابل توجهی بیش از پیشاهنگی پسر “دارایی” او گفت:. او گفت: یک سوال خواهد بود که آیا پسر پیشاهنگی انتقال اموال خود را به شوراهای محلی را امتحان کنید به آن را از دسترس کسانی که تحت پیگرد.

شاکیان وکلای ردیابی پیشاهنگی پسر’ سقوط به سال 2010 هنگامی که یک هیئت منصفه اعطا سابق دیده بانی نزدیک به 20 میلیون دلار در یک طرح دعوی در دادگاه در پرتلند سنگ. محاکمه led اورگان دیوان عالی کشور به انتشار 20,000 صفحات محرمانه طلایه دار بر روی فایل های از 1200 نفر پس از آسوشیتد پرس و اخبار دیگر سازمان های مبارزه برای افشای آنها.

تا زمانی که در بهار گذشته این سازمان اصرار داشتند آن را هرگز آگاهانه اجازه درنده به کار با جوانان. اما در ماه مه AP گزارش داد که وکیل مدافع برای قربانیان سوء استفاده کرده بود شناسایی موارد متعدد که در آن شکارچیان شناخته شده بودند اجازه بازگشت به رهبری نوشته های. روز بعد پسر پیشاهنگی اذعان این حقیقت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین