BP می گوید آن را قطع مشاغل 10000

Category: آرکانساس Comments: No comments

لندن — شرکت نفت و گاز BP روز دوشنبه اعلام کرد که آن را بریده بریده آن نیروی کار جهانی توسط 10,000 شغل به عنوان covid-19 pandemic انتقاد شدید انرژی میباشد.

مدیر اجرایی برنارد Looney گفت که این کاهش تاثیر می گذارد دفتر مبتنی بر نقش در BP نیروی کار جهانی از 70 ، 000 نفر و بیشتر این سال است. این حرکت را عمدتا بر این برگزاری ارشد, نقش, با, بالا, 400 موقعیت انتظار می رود به کاهش یک سوم.

“ما هزینه های بسیار بسیار بیشتر از ما — من صحبت کردن میلیون ها دلار هر روز” Looney گفت: در یک ایمیل به کارکنان که نشان داد که بدهی خالص افزایش 6 میلیارد دلار در سه ماهه اول. “ما مجبور به صرف پول کمتر است.”

او متعهد به پایین آوردن هزینه های سرمایه 25 درصد در سال جاری کاهش حدود 3 میلیارد دلار. او همچنین گفت: این هزینه 22 میلیارد دلار در سال برای اجرای این شرکت از جمله 8 میلیارد دلار در هزینه های پرسنل.

“بنابراین ما در حال رانندگی کردن آن هزینه های عملیاتی توسط $2.5 میلیارد دلار در سال 2021-و ما به احتمال زیاد به رفتن و حتی بیشتر,” او گفت:.

این کار کاهش می آیند در یک زمان تغییر برای لندن-بر اساس BP. آن را در حال حاضر سوار بر تغییر ساختار طرح برای اطمینان از آن در دراز مدت زنده ماندن به عنوان جهان آن را کاهش می دهد تکیه بر سوخت های فسیلی در تلاش برای مبارزه با تغییر آب و هوا. BP می خواهد برای از بین بردن و یا جبران تمام کربن تولید گازهای گلخانه ای از آن در عملیات و نفت و گاز مبادرت به فروش آن به مشتریان تا سال 2050 یک هدف بلند پروازانه.

گسترده تر انرژی صنعت در ضمن ضربه سخت شده با این بیماری همه گیر به عنوان گسترده محدودیت در کسب و کار سفر و زندگی عمومی کاهش نیاز به نفت و گاز و سایر سوخت.

عرضه نفت و گاز به خصوص در زمانی که شیوع شروع به ایجاد یک طوفان کامل برای این صنعت است. با امکانات ذخیره سازی پر کردن آمریکا قیمت نفت رفت زیر صفر در ماه آوریل برای اولین بار.

“به من گسترده تر اقتصادی تصویر و خود ما موقعیت مالی فقط تاکید مجدد بر نیاز به دوباره اختراع BP” Looney گفت: در ایمیل. “در حالی که محیط خارجی است که رانندگی ما را به حرکت سریع تر-و شاید عمیق تر در این مرحله از ما در ابتدا در نظر گرفته شده — جهت سفر همان باقی می ماند.”

آمریکا قرارداد نفت خام از آغاز سال در بیش از 60 دلار در هر بشکه سقوط به منفی-$37 در مارس و بهبود به حدود 39 دلار در هر بشکه رسید که از دوشنبه به عنوان کشور عضو اوپک توافق برای محدود کردن تولید.

دیوید Elmes که منجر انرژی جهانی تحقیقات شبکه در وارویک مدرسه کسب و کار گفت: BP کاهش علامتی از گسترده تر چالش های پیش روی صنعت و شرکت های فعال در این بخش فکر کردن در مورد کاهش هزینه ها.

“BP و اروپایی دیگر مبتنی بر شرکت های بین المللی در حال حاضر گفت: آنها تبدیل خواهد شد کمتر متمرکز بر نفت و گاز در طول زمان,” او گفت:. “اگر این وضعیت همچنان وجود خواهد داشت بحث شدید در مورد آنچه که می توانید آنها را به حرکت سریع تر.”

BP نیز صرف حدود 8 میلیارد دلار در سال در پرداخت سود سهام به سهامداران است. این شرکت تحت نظارت به صورت حفظ پرداخت و حتی به عنوان بدهی های خود را افزایش یافته است. در حالی که Looney است dodged تکرار سوالات در مورد اینکه آیا یک برش به سود خود است که در این کارت برای سه ماهه دوم از سال, او گفت: آن تصمیم گیری ساخته شده توسط هیئت مدیره در سه ماه یکبار. که در مقایسه با نظرات قبلی که در آن او گفت که BP برای حفظ سود سهام.

از حرکت می ایستد در مقابل اروپایی رقیب پوسته که کاهش سود خود و توسط دو سوم سه ماهه گذشته. این شرکت هلندی است که تعهد خود را سازماندهی مجدد اما تا کنون ارائه مشوق های مالی به صورت داوطلبانه استعفا پوسته پوسته شدن پشت در استخدام خارجی و بررسی مهاجرت کارکنان قرارداد با توجه به مردم با آگاهی از این موضوع است. در یک یادداشت به کارکنان مدیر عامل شرکت بن ون Beurden گفت که در ماه های آینده, پوسته خواهد “از طریق یک بررسی جامع از این شرکت است.”

BP به حال مرتکب به سه ماه توقف در کاهش شغل در اوج این بیماری همه گیر شروع در اوایل ماه مارس. تبلیغات نیز یخ زده اما سر گرفته خواهد شد در ماه ژوئیه “در یک اندازه گیری از راه” Looney گفت. پاداش نقدی برای سال خواهد بود “بسیار بعید است که او گفت:” بدون روشن که آیا این گسترش به BP تجاری را بدست آورد. کارکنان قادر خواهد بود به درخواست داوطلبانه استعفا شروع دوشنبه.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

مدیریت ارشد را نیز دریافت نمی پرداخت را افزایش می دهد در این سال در حالی که تاریخ و اواسط رتبه بندی کارکنان تنها آنها را از اکتبر. کارکنان در ایستگاه های پر نمی شود در سازماندهی مجدد به عنوان آنها در نظر گرفته شده کارگران خط مقدم. دستمزد خود را با افزایش در آوریل و صعود دوباره در ماه اوت است.

شرکت های بزرگ مانند BP با متنوع کسب و کار به احتمال زیاد برای زنده ماندن همه گیر اما کوچکتر تولید کنندگان نفت در حال رفتن به یک زمان سخت تر تحلیلگران می گویند.

شیل شرکت ها به ویژه در زمان در بسیاری از بدهی برای تامین مالی عملیات و تنها می تواند به پایان می رسد دیدار در حدود 40 دلار در هر بشکه رسید. به شدت مدیون شرکت را به تشکیلات جدید بکار تجاری در یک زمان سرمایه محدودیت.

برخی از شرکت ها در حال حاضر به رفتن زیر. Whiting نفت شیل یک تهیه کننده برای ورشکستگی زمینه حفاظت در ماه آوریل به دنبال الماس حفاری دریایی. بیشتر انتظار می رود.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Danica Kirka از آسوشیتد پرس و لورا هرست خبری بلومبرگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>