برایان Greig در Margaret Court: یک قهرمان از هوموفوبیا

مارگارت دادگاه است نه پرچم دار آزادی مذهبی که مسیحی استرالیایی لابی (ACL) و طرفداران او که شما باور دارید. او در واقع یک قهرمان از همجنسگرا ستیزی.

عضو پارلمان فدرال در سال 1998 برایان Greig اعلام کرد او با همجنس خود ازدواج کرد. به عنوان یک LGBTI فعال حقوق زن در غرب استرالیا بیش از سه دهه او تا به حال یک صندلی ردیف جلو به مارگارت دادگاه مبارزه طولانی علیه LGBTI جوامع است.

تبلیغات

تنها به این دلیل که قهرمان لیگ قهرمانان آسیا مارگارت دادگاه او ماهر reframing از هوموفوبیا به عنوان آزادی بیان.

که reframing پایه و اساس و هدف اصلی از دولت فدرال آزادی مذهبی در قانون: به تحریم های ضد LGBTI تعصب.

مارگارت دادگاه: قربانی یا قهرمان هوموفوبیا?

طرفداران ادعا می کنند قربانی برای مارگارت دادگاه و توصیف او به عنوان “bullied” به عنوان یک نتیجه از مخالفت با ازدواج همجنسگرایان در سال 2017. ACL استفاده از او به عنوان مثال از مردم با ایمان مورد آزار و اذیت و تهدید و در نتیجه سکوت برای برگزاری نمایش های مختلف. آنها ادعا می کنند آنها نیاز به قانون به حفاظت از آنها”.

آنها تصویر کشیدن کشیش پنطیکاستی به عنوان ‘شجاع’ برای ‘چسبیدن به باورهای خود” و “ورزش از آزادی بیان’. لیگ قهرمانان آسیا نیز او را نگه دارید تا به عنوان پوستر-دختر خود را برای آزادی مذهبی فشار.

همه از این واقعیت است که Mrs دادگاه مخالفت با برابری چیزی جدید است. این است که به سادگی آخرین در یک خط طولانی از حملات در LGBTI افراد خانواده خود و حقوق خود است. Mrs دادگاه حمله LGBTI جوامع و افراد امتداد بیش از بیست سال است.

مارگارت دادگاه: 2001

در سال 2001 غرب استرالیا دولت نقل مکان کرد و به طور کامل decriminalise همجنسگرایی. آنها با هدف تنظیم مساوی سن رضایت شما معرفی قوانین ضد تبعیض برای LGBTI مردم در اشتغال مسکن و ارائه کالا و خدمات و تشخیص زوج به بالفعل. این قانون همچنین اجازه, لزبین دسترسی به IVF و تصویب برای زوج.

Mrs دادگاه مبارزه قاطعانه در برابر این همه; حمایت از حبس برای همجنسگرایان زیر 21 و مداوم تبعیض در محل اقامت و شغل و خدمات است. ذهن هرگز ازدواج — Mrs دادگاه مخالف حتی عملا به رسمیت شناختن نتیجه condoning ادامه تبعیض با اراده و املاک, اموال, انتقال, بازنشستگی و تصمیم گیری های پزشکی بیش از یک شریک. مخالفان او به پدر و مادر حقوق بود به خصوص داد.

“می خواستم — شما پسر نوجوان”

در اوج مبارزات ضد LGBTI استرالیا, خانواده, ارتباط با خانم دادگاه به عنوان حامی قرار داده شده آگهی در غرب استرالیا.

“می خواستم – پسر نوجوان خود را” آنها با عنوان تبلیغ ادعا کرد که این قانون قرار بود از پسران در معرض خطر جنسی شکار.

تبلیغات استانداردهای اداره پیدا آگهی نقض آن کد اخلاق.

“این مواد در تبلیغات تخطئه همجنسگرا مردم با آن مفهوم از ارتباط بین همجنسگرایی و آزار جنسی کودکان.”

این روزنامه سپس ریخته تبلیغات.

مارگارت دادگاه: 2004

تبلیغات

در سال 2004 در کانبرا سالن بزرگ Parliament House, Mrs دادگاه خطاب مخاطب جمع شده بودند به مخالفت با ازدواج همجنس بازان.

“کودکان مطرح شده توسط زوج دچار شرم و گناه” او به آنها گفت.

به عنوان قهرمان تنیس که قبلا تحقیر تنیس به عنوان “پر از” دادگاه نیز علنا مورد انتقاد قرار لزبین, بازیکن Casey Dellacqua. او تمسخر Casey Dellacqua رابطه و سرزنش او برای “تربیت فرزند بدون پدر.”

به طور جداگانه Mrs دادگاه توضیح داده نما کودکان به عنوان “تحت تاثیر شیطان’. طرفداران این LGBTI جوامع او ادعا, ‘رفتار مانند نازی ها’.

با وجود همه این خانم در دادگاه ادعا می کند آن است که او چه کسی است ‘آزار’.

مارگارت دادگاه: قهرمان رایگان سخنرانی ؟

در ضمن همه از او ناخوشایند و سمی تاریخچه ضد LGBTI تعصب و نفرت سخنرانی نادیده گرفته شده است. Mrs دادگاه باز آفرینی به عنوان یک قهرمان از آزادی بیان است.

اگر Mrs دادگاه گفت: “تنیس پر بود از یهودیان’ یا ‘کودکان مطرح, دو فاک, بین نژادهای مختلف رنج می برند از شرم و گناه’, هیچ کس نمی خواهد در دفاع از حق خود به آزادی بیان است.

شعار ‘آزادی مذهبی’ تنها در مورد کسانی که حمله به حقوق و آزادی LGBTI مردم — هیچ کس دیگری. آن را در مورد حفاظت از مردم باورهای مذهبی. آن است که در مورد privileging که باور بالاتر از دیگر حقوق و با محرومیت از حد معمول قوانین ضد تبعیض.

بیشتر به خصوص آزادی مذهبی در قانون پیش نویس در دستور هیچ کمپین با هدف قرنطینه هوموفوبیا از حمایت فراهم نژادپرستی و تبعیض ستیزی و مانند آن.

قوانین ضد تبعیض

منطقی وجود دارد که قوانین در استرالیا جلوگیری از تبعیض بر اساس نژاد و جنسیت. این لایحه آزادی مذهبی قرنطينه ضد LGBTI تبعیض و ضد همجنس بیان نفرت از اجتماعی opprobrium است که به نژاد پرستی, برای مثال, و مجوز آن.

این لایحه می گوید: شما می توانید با استفاده از هر متن مقدس به عنوان بهانه ای برای توجیه اظهارات باور مذهبی, حتی اگر آن نیاید توهین و یا تحقیر افراد دیگر است. و در حالی که این به این معنی تمام اقلیت ها می تواند اهداف همه ما می دانیم هدف اصلی توسط معماران این لایحه این است که همجنسگرایان.

Mrs دادگاه است نه یک قهرمان آزادی مذهبی. در واقع او فقط یک قهرمان از همجنسگرا ستیزی. Mrs دادگاه launders ضد LGBTI تعصب در این صابون کف صابون از دین و تبدیل آن به آزادی بیان.

این ترفند شسته و رفته کوچک می آید مستقیما از سیاسی handbook of آمریکا راست مذهبی وارد به استرالیا توسط ACL. باید آن را در معرض برای آنچه در آن است.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.</اونا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید