عروس و تعصب را جوجو ارائه رهبران برای تنوع

Category: کیو نیوز Comments: No comments

عروس و تعصب را جوجو Ellias می خواهد برای الهام بخشیدن به رهبری معتبر در جوامع مختلف. بنابراین در 6 مارس در اینجا بر روی هدف و جوجو Ellias در حال حاضر رهبران برای تنوع فروم. این رویداد برگزار شد در بریزبن استرالیا هتل ملی.

این رویداد را کشف منحصر به فرد و قدرتمند تجارب برجسته و رهبران در سراسر LGBTQIA+ جامعه است.

تبلیغات

جس از اینجا بر روی هدف و عروس و تعصب را Jojo هر دو هدف برای این رویداد به ایجاد مکالمات.

“هستند بسیاری از فرصت ها برای جامعه گسترده تر به گرد هم می آیند و از یادگیری و تعامل با رهبران در فرد است.

“ما رهبران برای تنوع برای همه باید با الهام از رهبران که در حال ساخت یک تفاوت بودن قابل مشاهده هجوم سختی و اصیل در زندگی خود و حرفه خود است.”

نیکول گیبسون

منصوب استرالیا کمیسر بهداشت روانی در 21 نیکول گیبسون در رفت و نشد عشق را با صدای بلند. او همچنین نویسنده و این عشق را با صدای بلند راهنمای عشق به خود است. قبلی فینالیست برای جوان سال استرالیا نیکول نیز ساخته شده است که بررسی های مالی بالای 100 زن تاثیر گذار ترین.

راد Mitic

پس از برنده شدن به عنوان آقای همجنسگرایان در استرالیا 2019 Rad Mitic خواهد شد رقابت در Mr, گی, جهان در ماه آوریل سال 2020 است. ابزاری در راه اندازی آن با هم مرجع تخصصی برای مقابله با خودکشی در LGBTIQ جوامع او باقی می ماند یک مدافع برای سلامت روانی است.

بکی Bauer

به عنوان کشیش ملبورن فراگیر کلیسابکی بائر استقبال همگان از جمله LGBTQI+ افراد به غیر مذهبی کلیسا. در نقش خود به عنوان یک عضو برجسته برخورد ماموریت های بین المللی او طرفداران فراگیر مسیحی مراکز.

الا Ganza

به عنوان بنیانگذار باند جنبشالا او را دیدم باند رقص خدمه تبدیل شدن به اولین استرالیا LGBTQI+ رقص هیپ هاپ خدمه به فینال هیپ هاپ بین المللی در ایالات متحده است. او همچنین اولین ترانس زن از رنگ به کار برای یک شرکت هواپیمایی.

الفی Arcuri

الفی البته صدای 2016و پس از پیروزی از اولین آلبوم خود را به نقطه اوج خود در شماره 5 در آریا نمودار.

در اینجا بر روی هدف

اینجا هدف رویداد با هدف الهام بخش هر کس در جامعه به خود که آنها زندگی می کنند خود را از معتبر ترین زندگی و تبدیل شدن به رهبران در حق خود. آن را نیز یک فضای امن برای خود را بیان کنید و از آن لذت ببرید و همچنین. علاوه بر این, آن را یک فرصت برای برقراری ارتباط با افراد همفکر در درون جامعه برای به اشتراک گذاشتن داستان ها و یادگیری از تجربیات دیگر.

قیمت بلیط شامل پرسش و پاسخ با اعضا, canapés یک نوشیدنی در هنگام ورود, سرگرمی موسیقی و همچنین یک ستاره از عملکرد جس Pawa و ریالتو پنج.

بلیط به رهبران برای تنوع در اینجا.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>