بریزبن, دکتر, انفجار ‘مضر’ مذهبی لایحه

یک بریزبن دکتر که متخصص در LGBTIQ بهداشت و درمان انجام می دهد و دولت را “مضر” لایحه آزادی مذهبی.

دکتر رایان ویلیامز GP در Stonewall مرکز پزشکی در بریزبن. طولانی در حال اجرا در مرکز یکی از چهار شهر متخصص در مراقبت از LGBTIQ مردم است.

تبلیغات

“من افتخار گی مرد خودم و اکثر بیماران من شناسایی نمی به عنوان جنس مخالف. به عنوان یک نتیجه, من یک مدافع شدید برای LGBTIQ+ مردم و بهداشت و درمان خود را,” او گفت:.

“ما نشان داده LGBTIQ+ استرالیایی’ بهداشت و درمان به طور قابل توجهی بدتر از علاقمند به جنس مخالف, استرالیایی ها در خصوص سلامت روان خود را.

“من بسیار نگران پیامدهای مذهبی تبعیض لایحه در بیماران من و عجیب و غریب جامعه به طور کلی.”

دکتر ویلیامز صحبت کردن در مورد این قانون بحث انگیز در مذهبی تبعیض تجمع در بریزبن این ماه است.

او هشدار پزشکان می تواند با استفاده از بیل مقررات مربوط به “اکسپرس قضاوت و یا حتی قطع تایید درمان فراجنسیتی بیماران با جنسیت بیقراری.”

“[پزشکان] همچنین می تواند بی ارزش و یا لکه دار کردن اعتبار از محبت LGBTIQ روابط و پدر و مادر” او گفت:.

“این است که با وجود کیفیت شواهد علمی به خلاف.

“آنها می تواند به طور غیر مستقیم و یا حتی به طور مستقیم دسترسی به دارو, متخصص, پزشکی, جراحی و مراقبت های روانی بدون ارائه جایگزین مراقبت از مسیرهای.”

آزادی مذهبی قوانین ‘می تواند به ترویج رد یا خروج’

دکتر ویلیامز گفت: زمانی که فارغ التحصیل دانشکده پزشکی او قسم می خورد در یک نسخه از سوگند نامه بقراط حاوی اخلاقی اصل ‘Do No Harm’.

“بنابراین من به شدت مخالف هر گونه قوانین که اجازه آسیب به جای outlawing آن است. من یک دکتر برای کمک به مردم و آسیب زدن به آنها,” او گفت:.

“ایده حفاظت از آزادی مذهبی است نه یک بد. اما راهی که این دولت است که در مورد آن کاملا صراحت تلخه.”

دکتر ویلیامز گفت که او یک مسیحی و همچنین به طور منظم حضور در بریزبن فراگیر متروپولیتن کلیسای جامعه.

تبلیغات

او گفت که عیسی مسیح آموزه را می توان خلاصه به “دو اصل کلیدی عشق به خدا و عشق همسایه خود را”.

“آزادی مذهبی است که توانایی من به عشق به خدا یا عشق به همسایه است که impinged,” او گفت:.

“نه من توانایی صدمه دیده و یا نفرت مردم است. قوانین نباید ترویج رد محرومیت و یا درد و رنج را به نام دین. که تعریف درست از یک ‘شنیع’.”

‘تبعیض آمیز’ مقررات بهداشت و درمان در لایحه

صحبت کردن با ABC در روز دوشنبه دادستان کل مسیحی پورتر رد لایحه اجازه می دهد تا خدمات بهداشتی و درمانی به تبعیض در خدمات ارائه می کنند.

“این لایحه باعث می شود بسیار روشن است که در حالی که مذهبی بیمارستان ها و مراقبت از سالمندان امکانات می تواند به حفظ ایمان مبتنی بر اخلاق در میان کارکنان آنها می توانند به نوبه خود به دور از بیماران و یا ارائه خدمات متفاوت مبتنی بر دین است,” او گفت:.

اما ملی LGBTI بهداشت داد مخالفت خود را تسلیم در آخرین پیش نویس است. اتحاد می گوید مقررات مربوط به بهداشت حرفه ای با اعتراض به “ارائه یک سرویس بهداشتی خاص” مشکل ساز هستند.

“[ما] بر این باورند که مقررات ادامه به entrench تبعیض آمیز دسترسی موانع فرهنگی ایمن و با کیفیت مراقبت های بهداشتی برای LGBTI مردم” ارسال به عنوان خوانده شده.

“متخصصان پزشکی مسئول ضروری ترین, بهداشت و درمان, [می تواند] حاضر به انجام روش های ارائه اطلاعات و یا نسخه یا ارجاع مربوط به خدمات اغلب یا به طور انحصاری مورد استفاده قرار گیرد [توسط LGBTI مردم].

“برای مثال هورمون درمانی برای ترانس و جنس متنوع مردم و انصراف از پروفیلاکسی پس از مواجهه (PEP) و یا قبل از قرار گرفتن در معرض پروفیلاکسی (دبستان) به گی مردان است.”

ارسالی های عمومی در آخرین پیش نویس این لایحه بسته شده در ژانویه 31. مسیحی پورتر قصد دارد به معرفی این لایحه به مجلس بعد از آن در سال.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید