انگلیسی Vlogger استوارت انتشار ویروسی تصویری از Sinopec Yanshan کارخانه است که تساوی میلیون بازدید در ساعت

Category: وب وایر Comments: No comments

نزدیک تصویری از خط تولید در Sinopec (“سینوپک”, HKG: 0386) Yanshan کارخانه ثبت شده و منتشر شده در حساب اجتماعی از استوارت, انگلیسی vlogger که زندگی در چین به نمایش گذاشتن چگونه یکبار مصرف ماسک صورت و KN95 ماسک ساخته شده از پلی پروپیلن دانه به ماسک با خلاء مهر و موم شده بسته است.

این ویدئو ویروسی رفت و با 1.5 میلیون بازدید در چند ساعت. برای تماشای این ویدئو چگونه یک ماسک ساخته شده مراجعه کنید https://youtu.be/OioiItQq0Kk.

“یک خط تولید ساخته شده در 12 روز و آن را تبدیل کردن این مقدار تولید است. شگفت انگیز است.” استوارت اظهار نظر. در این ویدئو استوارت شروع یک روز تور از تولید پارچه – اضافه کردن پلی پروپیلن دانه به ماشین آلات ذوب و اکسترود شده به یک meltblown غیر پارچه بافته شده از ورق. خط تولید اتوماتیک باعث می شود کار دستی آسان در عملکرد بالا نسبت. استوارت به دنبال دستورالعمل از Xingqi وانگ تولید مدیر Plasthetics در Sinopec Yanshan کارخانه برای کمک به نورد پارچه به یک مقوا و بسته به ماسک ساخته شده تهیه و تنظیم شده است.

به تاریخ چهار meltblown غیر پارچه بافته شده, خطوط تولید Sinopec Yanshan کارخانه باید دست به تولید انبوه. با ظرفیت تولید روزانه 12 تن Sinopec Yanshan کارخانه می تواند ارائه مواد اولیه برای 12 میلیون ماسک های پزشکی به صورت روزانه. 245.39 تن از meltblown پارچه های غیر بافته شده تولید شده اند. 17.97 تن خاص هستند meltblown پارچه های غیر بافته شده برای KN95 ماسک که بیشتر برطرف تقاضای بازار برای ماسک های پزشکی’ مواد اولیه و فراهم می کند پشتیبانی قوی برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>