رفتن به نوشته‌ها

برادوی خاموش شدن به دلیل ویروس تمدید دوباره تا ژانویه

خاموش شدن در برادوی تمدید شده است دوباره — حداقل تا اوایل ژانویه.

اگر چه تاریخ دقیق برای اجرای برنامه به رزومه هنوز به تعیین خواهد برادوی تولید کنندگان در حال حاضر ارائه بازپرداخت و مبادلات برای بلیط های خریداری شده را نشان می دهد از طریق Jan. 3.

“برادوی تجربه می تواند عمیقا شخصی است اما همچنین مهمتر جمعی گفت:” توماس شوماخر رئیس هیئت مدیره از برادوی لیگ که نشان دهنده تولید.


“کیمیاگری 1,000 غریبه اتصال به یک مخاطب سوخت هر بازیگر بر روی صحنه و پشت صحنه امکان پذیر خواهد بود زمانی که دوباره برادوی تئاتر با خیال راحت می تواند میزبان خانه کامل,” او اضافه شده است. “ایمنی ما cast, crew, ارکستر و مخاطبان بالاترین اولویت ما است و ما منتظر بازگشت ما به مرحله تنها زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار است.”

برادوی تئاتر به طور ناگهانی بسته شده در مارس 12, ضربه زدن از همه نشان می دهد — از جمله 16 که هنوز برنامه ریزی برای باز کردن — و به طور نامحدود به تعویق انداختن این جایزه تونی برنامه. تولید کنندگان با استناد به سلامت و مقامات شهرستان قبلا تمدید shutdown به 7 ژوئن و پس از آن دوباره به سپتامبر. 6.

بازیگران’ سهام انجمن ملی اتحادیه است که نشان دهنده بازیگران و مرحله مدیران با اشاره به بسته شدن فرمت و خواست قانونگذاران شامل هنرهای کمک های مالی و وام برای کمک به کسانی که در زنده هنرهای نمایشی.

ارتباط هل دادن برای مواقع اضطراری 4 میلیارد دلار در متمم بودجه برای بنیاد ملی برای هنر, موقوفه ملی برای علوم انسانی و شرکت برای پخش عمومی کم بهره وام برای تئاتر که واجد شرایط نیست NEA بودجه بازگرداندن کسب و کار کسر مالیات برای خرید زندگی, سرگرمی, بلیط و عبور از هر دو حزب انجام هنرمند مالیاتی برابری عمل می کنند.

در لندن, تهیه کننده, کامرون مکینتاش گفت: شرکت West End تولیدات “همیلتون” “شبح اپرا” “مری پاپینز” و “Les Miserables” نمی بازگشایی تا سال 2021 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. جان اف کندی مرکز هنرهای نمایشی در واشنگتن دی سی را لغو کرده است اکثر قبلا اعلام اجرای برنامه ها و حوادث از طریق پایان سال 2020 را دارد هانتینگتون تئاتر شرکت در بوستون.

برادوی فروش 1.8 میلیارد در فصل گذشته و جذب یک رکورد 15 میلیون نفر است. تولید کنندگان و اتحادیه های کارگری در حال بحث در مورد راه های تئاتر می تواند بازگشایی با خیال راحت.

آخرین فرمت دستمال مرطوب دور نشان می دهد بسیاری از برنامه ریزی برای سقوط. بسیاری از آنها فقط نقل مکان کرد تا در سال آینده از جمله احیای “موسیقی مرد” با هیو جکمن و ساتون فاستر بود که برای شروع تمرینات در ژوئن 29, اما در حال حاضر باز در مارس سال 2021.

نشان می دهد که برای باز کردن این بهار رها شده اند برنامه های خود را از جمله “جلادان” و احیای ادوارد آلبی است “کسانی که ترس از Virginia Woolf?” یک تولید “دقیقه” توسط Tracy Letts و “بوفالو آمریکایی” توسط David Mamet خواهد رسید در برادوی در بهار 2021 باز دقیقا یک سال پس از اصل برنامه ریزی شده تاریخ افتتاح.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در کرین نیویورک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول