برادوی ستاره نیک کردرو به قطع پا به علت ویروس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک (AP) — تونی نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش اول مرد نیک کردرو به حال خود پای راست خود را قطع و پس از درد و رنج عوارض ناشی از کوروناویروس همسرش می گوید.

آماندا Kloots در Instagram نوشت: اواخر روز شنبه که کردرو “از آن ساخته شده از عمل جراحی زنده است و رهبری به اتاق خود به استراحت و بازیابی.”

کردرو به حال درمان شده با رقیق کننده های خون برای کمک به لخته شدن خون در پا خود را, اما پزشکان او تا به حال برای متوقف کردن درمان به دلیل آن بود و باعث خونریزی داخلی.


“ما او را در زمان خاموش رقیق کننده های خون اما دوباره که قرار بود به علت برخی از لخته شدن خون در ساق پای راست به طوری که پای راست را قطع امروز,” او گفت شنبه.

کردرو وارد بخش مراقبت ويژه در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در تاریخ 31 مارس و در ونتیلاتور شده است و ناخودآگاه پس از عقد قرارداد COVID-19.

همسر او ارسال شده است او روزانه ویدئوها از او و خود را 10-ماه-پیر پسر الویس بنابراین او می تواند آنها را زمانی که او بیدار شد و اصرار دوستان و علاقه مندان به پیوستن به روزانه یک آواز خواندن یک مدت طولانی. یک GoFundMe جمع آوری کمک های مطرح شده بیش از $200,000.

کردرو بازی اراذل و اوباش سرباز با استعداد برای دراماتیک در سال 2014 در برادوی است وودی آلن سال 1994 فیلم اقتباسی از “Bullets Over Broadway” که برای او یک جایزه تونی نامزدی برای بهترین بازیگر برجسته در موسیقی. او از نقل مکان به لس آنجلس به ستاره در “Rock of Ages.”

این دراز و باریک کردرو سرچشمه شوم نقش شوهر ارل مقابل همسر خود جدا, بازی های برگزار شده توسط جسی مولر در “پیشخدمت” در برادوی به عنوان به خوبی به عنوان نقش سانی در Chazz Palminteri را “داستان برانکس.”

بر روی صفحه نمایش کوچک کردرو به نظر می رسد در چندین قسمت از “Blue Bloods” و “Law & Order: Special Victims Unit” و همچنین “Lilyhammer” و او تا به حال یک نقش در فیلم “رفتن در سبک.”

این ویروس به بیمار دیگر برادوی جانبازان از جمله بازیگران دنی Burstein برایان استوکس Mitchell, گاوین کریل, Aaron Tveit و Laura Bell Bundy به عنوان به خوبی به عنوان آهنگساز David Bryan. آن را نیز ادعا کرد که زندگی تونی برنده نمایشنامه نویس Terrence McNally.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>