کارگزاران باید حداقل سه ماه بیشتر دریافت هزینه پس از AG می پرسد برای فرمت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به شنیدن بیشتر از سارا Saltzberg و دیگر رهبران در صنعت املاک و مستغلات به عنوان آنها صحبت در مورد هزینه کارگزار ممنوعیت اتمام crain’s صبحانه کسب و کار فروم: آنچه در پیش روست برای جامعه املاک و مستغلات در چهار شنبه, مارس 25 از 8 تا 9:30 صبح برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

شهر مسکونی کارگزاری صنعت را حداقل سه ماه بیشتر از رهایی از مجازات دولت قانون که مسدود کارگزاران از شارژ مستاجرها گران کمیسیون هنگامی که اجاره آنها یک آپارتمان به نمایندگی از یک مالک.

دولت دادستان کل Letitia James’ دفتر خواسته به موکول کردن طرح دعوی در دادگاه بیش از قاعده تا ماه ژوئن با توجه به نامه دفتر ظ روز شنبه در دادگاه عالی ایالت در آلبانی.

فتوگرافی و قاضی می تواند برداشته موقت توقف ممنوعیت هزینه کارگزار هفته آینده زمانی که این پرونده بود که با توجه به شنیده می شود.

هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک تفسیر AG نامه به عنوان یک نشانه آن است که دفتر او نیاز به زمان بیشتری برای دست و پنجه نرم کردن با مورد مسائل حقوقی است.


“وکلای مدافع برای دولت و صنعت تشخیص پیچیدگی مسائل مطرح شده در این موضوع و توافق می کنید که زمان بیشتری لازم است برای آماده سازی اسناد دادگاه” REBNY رئیس جمهور جیمز Whelan گفت: در یک بیانیه ارائه شده به Crain را.

REBNY و ایالت نیویورک انجمن از Realtors راه اندازی یک طرح دعوی در دادگاه در ماه گذشته در دادگاه به چالش کشیدن حکومت بود که یک شاخه از فراگیر جدید اجاره-قوانین و مقررات قوانین مصوب توسط قانونگذاران ایالتی در ماه ژوئن. صنعت گروه برنده موقت دستور مسدود کردن این قانون که آنها اصرار خواهد تلفات شهر مسکونی کارگزاری صنعت.

AG را به احتمال زیاد سعی خواهد کرد به استدلال می کنند برای حذف که سفارش محدود در آینده جلسات دادگاه که در حال حاضر برنامه ریزی شده را آغاز ژوئن 12. که حدود سه ماه پس از تاریخ دادگاه است که برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

این شهر در بازار اجاره است که توسط یک سیستم است که در آن صاحبخانه استخدام کارگزاران که پس از آن مسئول مستاجران برای کمیسیون خود را که می تواند به هزاران دلار است. منتقدان این صنعت عمل می گویند هزینه های ناعادلانه هستند چرا که کارگزاران از لحاظ فنی ارائه خدمات به آپارتمان صاحبخانه. هزینه ها را تشدید این شهر مداوم مسکونی, قیمت بحران منتقدان اضافه کنید.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>