بروکلین قصبه prez خواستار تبدیل خالی دفاتر به مسکن مقرون به صرفه

به نیویورک معاملات با واقعیت خالی فضای اداری یکی از شهرستان های رهبر پیشنهاد کرده است یک برنامه برای قرار دادن آن خالی طبقه استفاده کنید.

بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز گفت: Crain را که او از مقاوم سازی و تبدیل خالی فضای اداری در سراسر شهر به مسکن مقرون به صرفه و بازار-نرخ واحد است. آدامز گفت: او معتقد است خارج از جعبه طرح مانند خود را می تواند کمک به شهر reimagine خود را در یک پست-همه گیر جهانی است.

تبدیل خالی فضای اداری به واحدهای مسکونی در مناطق مانند Midtown—و در شهرستانs خود استفاده نشده دفاتر در دیگر محلات—ما می توانیم نیاز مسکن برای مقابله با بحران قیمت در حالی که ایجاد زندگی/کار در جوامع که در آن ساکنان دانتی به تکیه بر توده های حمل و نقل برای رسیدن به شغل خود,” او گفت:. “اگر نیویورک در حال رفتن به بازیابی قوی تر از این بحران این است که دقیقا همان نوع از خلاقیت اقتصادی ما نیاز به وفق دهند.”


به عنوان آدامز را می بیند آن را با تبدیل کلاس B و کلاس C فضای اداری به ترکیبی از قیمت مناسب و بازار-نرخ آپارتمان های این شهر می تواند به کاهش هزینه های مسکن با ایجاد عرضه در حالی که افزایش تقاضا برای کلاس فضای اداری.

برخی از نیویورک املاک و مستغلات کارشناسان crain’s صحبت با شک طرح امکان پذیر است هر چند با استناد به مالی و موانع ساختاری.

معضل با انجام چیزی شبیه به این است که آن را عظیم مقاوم سازی و وابسته به اندازه ساختمان” گفت: تیموتی پادشاه بنیانگذار SVN CPEX یک شرکت املاک و مستغلات در بروکلین.

پادشاه به ذکر است که ساختمان های تجاری با طراحی بسیار بیشتر فضای داخلی از مسکونی ، نور و هوا را وارد کنید هر راهرو. بعلاوه یک ساختمان اداری لوله کشی تنظیم نشده است تا در همان راه به عنوان در ساختمان های آپارتمانی که در آن وجود دارد بیشتر در آشپزخانه و حمام.

“این یک تعهد” پادشاه گفت:. “پرداخت که برای انجام بازسازی?”

دیگر املاک و مستغلات حرفه ای نیز گفت: آنها شک این طرح کار می کنند تنها به دلیل تفاوت های فیزیکی در کف پوسته.

“شما می توانید تبدیل یک ساختمان اداری مسکونی, اما من نمی دانم اگر شما می توانید تبدیل یک ساختمان اداری به کم درآمد و متوسط مسکن گفت:” آلن چکش یک وکیل و صاحب ملک در نیویورک و نیوجرسی. “خود را در ساختمان های اداری هستند و نه لزوما در همان راه به عنوان آپارتمان.”

چکش مانند پادشاه متمرکز بر رد پا از یک ساختمان اداری و راه آسانسور و راهروها خط. او گفت: هر گونه تبدیل خواهد بستگی دارد چقدر عمیق طبقه در یک ساختمان و اگر آنها به اندازه کافی عمیق برای آپارتمان برای پیکربندی با هم در مجموعه موجود است. تبدیل فضا می تواند پر هزینه او اضافه شده است.

تبدیل فضای اداری به واحدهای مسکونی خواهد بود و نه بی سابقه است. پس از ویرانی 9/11 بسیاری از مستاجران تجاری خالی مالی خود را در منطقه ساختمان های ترک فضاهای خالی و توسعه دهندگان مشتاق به تبدیل آنها به واحد های مسکونی. ساختمان های ساخته شده است که این تغییر شامل 116 جان سنت, 20 ارز محل و 63 سنت دیوار

بودجه فدرال و مشوق های مالیاتی مورد استفاده قرار گرفت در رابطه با سرمایه گذاری بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در برخی از این پروژه ها, Adams, گفت:, و در نتیجه پرش شروع محله را بازیابی. او گفت که او پیش بینی یک نتیجه مشابه در حال حاضر خالی Midtown منشی صحنه یکی که شبیه شهر ارواح.

این شهر همچنین می تواند پول را نجات دهد و اجازه می دهد برای مسکن مقرون به صرفه تر با داشتن برخی از کارکنان خود را از خانه کار می کنند به طور دائم در نتیجه آزاد کردن فضا برای تبدیل Adams گفت.

هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک گفت: Adams’ پیشنهاد ممکن است به دنبال.

“همه ما باید انجام دهید این است که نگاهی به موفقیت فوق العاده ای داستان پایین منهتن برای دیدن مزایای تبدیل مسن ساختمان های اداری در ایجاد یک واقعی زندگی می کنند-کار محله” گفت: REBNY رئیس جمهور جیمز Whelan. “شهر در زمان این رویکرد در طول رکود اقتصادی در 1990s که پس از آن ایجاد بیش از 25 ، 000 واحد مسکن. فرصت های به وجود تکراری که موفقیت در زمینه های دیگر از میدتاون منهتن.”

دیگران تردید دارند ، “من فکر نمی کنم ما دیده می شود تمایل به نمایندگی از خالی ساختمان های اداری به فروش در قیمت است که تشویق ساخت و ساز مسکن در دفاتر” چکش گفت.

برخی از صدا و حتی بیشتر بدبین. “املاک و مستغلات نهایی عرضه-و-تقاضا کسب و کار” شاه گفت. “اگر ما در حال رفتن به از بین بردن کلاس B سهام به چه معنا به اجاره در کلاس B ، آن را برای رفتن درایو تا هزینه های آن.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma