بروکلین عضو شورای حملات کردن صنعت شهرستان rezoning

پس از بیش از یک سال از عقب و جلو با صاحبان صنایع شهرستان بروکلین عضو شورای کارلوس Menchaca رسما زده این طرح به محیط را تغییر دادن 35 هکتار ملک به احتمال زیاد قتل این پروژه بحث برانگیز.

“من ساخته شده تصمیم گیری در صنعت شهرستان rezoning پیشنهاد: من مخالف آن رای خواهد داد هیچ اگر آن را به می آید @NYCCouncil” او در توییتر نوشت صبح روز سه شنبه. “توسعه دهندگان باید حذف برنامه های خود را قبل از اینکه شهردار ری استارت ULURP ساعت در ماه آینده. آن زمان برای یک آغاز جدید است.”

صنعت شهرستان تلاش به محیط را تغییر دادن عظیم غروب آفتاب پارک اسکله ملک رفت و از طریق چند مذاکرات با Menchaca. این عضو شورای اعلام کرد در ماه سپتامبر که به او اجازه می دهد rezoning به حرکت رو به جلو تنها به سرعت معکوس خود را و می گویند که اعضای جامعه تا به حال به شکل یک سازمان به طور مستقل تایید توافق قبل از آن می تواند به جلو حرکت می کند.


لی Silberstein سخنگوی صنعت شهرستان با انتشار بیانیه ای پس Menchaca اعلام نشان می دهد صاحبان آماده بودند تا در طرح خود را برای تبدیل غروب آفتاب پارک اموال با وجود سرسخت محلی مخالف است.

“اغلب در زمان بحران بزرگ رهبران بزرگ ظهور” او گفت:. “ما امیدواریم که خواهد در این مورد در تلاش های ما برای کار با رهبران شهر به طور کامل پیاده سازی یک طرح برای ایجاد 20,000 شغل و تولید صدها میلیون دلار در مالیات است.”

Menchaca است, عضو شورای سوم به بیرون آمدن در برابر rezoning خود را در منطقه در ماه های اخیر. در ژانویه برانکس عضو شورای رافائل سالامانکا اعلام کرد که او مخالف rezoning جنوبی بلوار و Bushwick Coucilman آنتونیو Reynoso اعلام کرد که او مخالف rezoning از Bushwick که ماه به عنوان به خوبی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra