بروکلین لوکس برج بازدید بازار با همه گیر کاهش تقاضا

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

توسعه دهنده سام Charney فکر او می خواهم برنامه ریزی شده برای فقط در مورد هر ریسک در زمانی که او شروع به ساخت و ساز در لوکس بروکلین اجاره برج دو سال پیش. جهانی و همه گیر نبود در لیست خود.

“ما همیشه شوخی که مگر جهان تا ضربات ما در شکل بسیار خوبی” گفت: Charney که شرکت Charney شرکت و شریک Tavros منابع در حال قرار دادن نکات نهایی در 23-داستان پروژه در ویلیامزبرگ به نام سکه.

جهان نمی منفجر کردن. اما لیزینگ در ساختمان آن اجاره ماهانه شروع و در حدود 3000 $برای یک استودیو شد و شروع به برنامه ریزی شده در مارس 1—و با نیویورک تعطیل برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که غیر ممکن شد.


“این تعریف black swan رویداد بنابراین هیچ راهی وجود دارد که هر کسی می توانست پیش بینی کرد که این امر می تواند اتفاق می افتد گفت:” نیکلاس Silvers موسس شریک Tavros.

لیزینگ تحت فشار قرار دادند برای شروع 15 مه گذشته پیش بینی اوج این شهر virus موارد و توسعه دهندگان برنامه گذاشته به صورت مجازی نمایش در 177-واحد ساختمان. که بخش آسان. چیزی که آنها نمی خواهد بود قادر به کنترل اقتصاد: تقاضا برای آپارتمان های جدید است کشویی با افزایش تعداد از مردم از کار و غیر ضروری کسب و کار بسته به طور نامحدود.

“لیزینگ باقی خواهد ماند سایه ای از گذشته خود گفت:” جاناتان میلر رئیس جمهور از نیویورک-بر اساس تقویم میلر ساموئل, Inc. “این رفتن به بستگی دارد چقدر بیکاری ما به پایان رسید تا داشتن. این یک وضعیت که در حال توسعه روزانه است.”

بیرونی نیویورک در حال انتظار را سخت تر ضربه از منهتن به عنوان بیشترین آسیب پذیر صنایع—رستوران و خرده فروشی—منعکس 19 درصد از اشتغال در این مناطق با توجه به مطالعه توسط مرکز شهری آینده است.

Charney و Silvers ببینید چقدر از بیکاری به عنوان یک اثر موقت اقامت در خانه سفارشات. و شرکت هایی مانند Amazon.com Inc. و Facebook Inc., با حقوق است که حمایت های لوکس, اجاره هنوز استخدام آنها گفت.

“به عنوان توسعه دهندگان ما همچنان به بازی بازی های دائمی خوش نقش” Charney گفت. “ما می دانیم که شهر نیویورک را دوباره قوی است.”

در حال حاضر برای اجاره در سکه به نام landmarked ساختمان بانک گنجانیده شده به این پروژه خواهد شد انفرادی امر است. مستاجر آینده نگر که می خواهید به دیدن یک آپارتمان پس از یک تور آنلاین می توانید به مراجعه به ترتیب تنها با استفاده از یک کلید الکترونیکی سیستم و offsite “مجازی دربان گفت:” متی Villetto اجرایی معاون رئیس جمهور در داگلاس Elliman توسعه بازاریابی که نظارت بر این تلاش است.

“ما می توانیم مطمئن شوید که آنها اجرا است که در یک تماس راه,” او گفت:.

پس از آن وجود دارد موضوع بازاندیشی چگونه به بازار یک ساختمان در یک محله که در آن زندگی شبانه و رستوران ها و نزدیکی به مترو—چیزهایی که در حال حاضر از حد—آیا جاذبه.

یکی از مبارزات انتخاباتی آگهی—مسخره روزنامه ترویج این پروژه به تصویب رسید, در ایستگاه های مترو در ساعات ساعت—است. همچنین در حال پخش است تا این پروژه علاقه داشتن به امکانات رفاهی است که بدون رفتن در یک بیماری همه گیر: مرکز تناسب اندام, بسکتبال و یک نوار.

به جای آنها تمرکز بر روی ساختمان-شبکه Wi-Fi—مناسب برای کسانی که کار از خانه—و هکتار از خصوصی فضای سبز از جمله کاشت باغ کوره و گستره چمن با منظره پل ویلیامزبرگ.

“ما می خواهم بگویم آن را تشویق می کند, هوای آزاد, گردهمایی” Charney گفت. “در حال حاضر ما می خواهم بگویم آن را تشویق می کند 6-پا دور پیکنیک.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>