بروکلین استودیو به ارمغان بیاورد مجازی طرفداران برای خالی بیس بال استادیوم در فاکس

بروکلین استودیو تنظیم شده است برای کمک به زندگی دیجیتال به توخالی لیگ اصلی بیس بال استادیوم که بازی بازگشت به Fox Sports در این آخر هفته.

با بازی بیس بال, مجموعه برای شروع یک Covid-19 کوتاه فصل در خالی استادیوم امشب فاکس قصد دارد برای تحمیل هزاران نفر از طرفداران مجازی بر روی آن پخش: تشویق, booing و موج. تأمین کسانی کامپیوتری متعصب است motion-capture و augmented-reality فناوری از قاشق نقره ای یک استودیو با یک 12,000 فوت مربع فضا در ویلیامزبرگ.

به عنوان شروع فصل نزدیک Fox Sports, با نزدیک شدن به استودیو برای دیدن چگونه آن را می تواند ایجاد توهم یک جمعیت برای بینندگان در خانه.


“آن را مانند یک طنزهای بدون آهنگ خنده—آن را فقط به نظر می رسد کمی عجیب و غریب با ورزشگاه خالی” گفت: Dan بسته, مدیر عامل و شریک در قاشق نقره ای.

فاکس قصد دارد با استفاده از واقعیت جمعیت با شروع بازی های سه شنبه: the Milwaukee Brewers در شیکاگو توله; غول سان فرانسیسکو در لس آنجلس داجرز و یانکی ها در اتباع واشنگتن.

واقعیت افزوده جدید نیست به تلویزیون ورزشی—فکر می کنم از اول خط سوار بر روی یک زمین فوتبال است. اما این اولین بار است که از آن خواهد شد مورد استفاده برای ایجاد یک مخاطب.

“شده است وجود دارد هرگز یک راه حل برای مجازی جمعیت” بسته گفت: “از آنجا که وجود دارد هرگز واقعا یک نیاز است.”

بسته گفت: قاشق نقره ای استخدام واقعیت افزوده برای تبلیغات و رویدادهای دیگر. این شرکت با استفاده از Unreal Engine—3-D بازی موتور که قدرت Fortnite تصویری بازی—برای کمک به ایجاد جمعیت اثر است.


قاشق نقره ای در حدود 20 شخصیت های مختلف ساخته شده از motion-capture اجرا. کسانی که 20 را می توان تغییر به نظر می رسد متفاوت به شکل یک جمعیت است. 3-D جمعیت است و سپس رنگ را در زمان واقعی بیش از یک ballpark را به صندلی های خالی.

با یک اپراتور در یک کامیون خارج از هر ورزشگاه قاشق نقره ای می توانید کنترل جزئیات کوچک و تنظیم آنها را در طول بازی. که شامل درصد از طرفداران در حال لباس در رنگ تیم.

یانکی ها طرفداران سفر خوب واشنگتن جمعیت شنبه تقسیم 75 درصد اتباع قرمز و 25% در Yankees آبی را واقع بینانه باشد.

اگر یانکی ها را اوایل 10-1 سرب و نقره و قاشق و فاکس ارسال می توانید برخی از اتباع جمعیت جریان به سمت خروجی قبل از نهم زمین باز یافته.

بینندگان نمی بینم هر مجازی طرفداران در طول نزدیک از بازیکنان بسته گفت: به عنوان اثر می شود منحرف خارج از گسترده عکس.

لیگ اصلی بیس بال است Covid-کوتاه فصل باز امشب با یانکی ها رو به اتباع در واشنگتن است. ESPN است که پخش بازی ملی نشده متعهد به اضافه کردن هر گونه دیجیتال نمایندگی از طرفداران.

قاشق نقره ای که باز آن بروکلین استودیو در سابق Pfizer ساختمان در سال 2018 کرد با بازی های EA و Warner Bros.

بسته گفت که او هنوز مطمئن شوید که چه مجازی جمعیت دریافت خواهد شد توسط طرفداران. استودیو هدف اصلی او گفت: برای این اثر نه برای منحرف کردن اذهان از بازی خود را.

“مردم در واکنش به گرافیک همیشه ذهنی” او گفت:. “اما پس از تماشا در حال حاضر بسیاری از ورزش حرفه ای بدون هر کسی که در ورزشگاه آن را فقط یک کمی بی دست و پا. ما استفاده می شود برای دیدن و شنیدن مردم است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra