قلم مو, ديد کوه, دیتا سنتر به معرفی Ransomware آمادگی آموزش

Category: وب وایر Comments: No comments

در پاسخ به شایع مشکل از ransomware برس کوه مرکز داده ارائه شده است “Ransomware آمادگی” کارمند جلسات آموزشی برای تنها $99. هر جلسه می تواند تا گنجایش 30 نفر سازمان را قادر به سرعت آموزش کارکنان و کاهش خطر خود را. قصد این است که برای آموزش در دسترس و بدون در نظر گرفتن کارکنان خارج از دفتر.
 
Ransomware سرعت در حال رشد است که مشکل سراسری در سازمان ها از تمام اندازه ها به صورت روزانه. این آسیب می تواند بسته یک سازمان پایین. اگر عملیات نمی تواند دوباره راه اندازی می شود به اندازه کافی سریع آنها هرگز بهبود می یابند.
 
با ransomware بسیار کارمند بالقوه بردار. بهترین آن امنیت سرمایه گذاری متوقف نمی گوییم عمل یک کارمند بی سواد.
 
“ما دیده ایم تاثیر ransomware نه تنها در مشخصات بالا سرفصل اما حق در اینجا در مرکز و جنوب غربی ویرجینیا. سازمان ها بوده است تا حدی یا به طور کامل فلج و برای هفته ها ایجاد باور نکردنی آسیب و به سرعت در حال افزایش مطالبات بیمه. در عین حال ما در حال دیدن آموزش برای کارکنان. که آسان است, اولین گام برای کاهش خطر است.” می گوید: اریک تامپسون مدیر برس کوه مرکز داده است.
 
برس کوه مرکز داده را “Ransomware آمادگی” آموزش در حال حاضر در دسترس است. آن را آسان به درک یک ساعت جلسه تا 30 نفر است. این آموزش می تواند تحویل در محل و یا از طریق وب سایت کنفرانس. آن را می آموزد چگونه تروجان کار می کند را نشان می دهد نمونه هایی از آنچه به دنبال و مراحل اقدام برای دست زدن به فعالیت های مشکوک.
 
علاوه بر این برای یک مدت زمان محدود و مدارس و شهرداری ها و غیر انتفاعی در ویرجینیا می توانید دریافت این آموزش به صورت رایگان.
 
به درخواست یک جلسه آموزش رفتن به: http://www.brushmountaindatacenter.com/ransomware-training/

در مورد شرکت:
برس کوه مرکز داده (وابسته پیشرفته منطق صنایع) یک سرویس کامل محاسبات ابری و آن محل شرکت دیتا سنتر با امکانات در بلکسبرگ, Lynchburg و ریچموند ویرجینیا. BMDC ارائه می دهد حفاظت از داده ها, خدمات cloud computing & ذخیره سازی سرور (co-location مدیریت فناوری و خدمات تلفن از جغرافیایی متنوع redundantly پیکربندی امکانات. در وب: www.brushmountaindatacenter.com.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>