ساختمان ارزیابی و نقش داخلی کیفیت محیط زیست در کمک به جلوگیری از گسترش عوامل بیماری زا در پورتوریکو

Category: وب وایر Comments: No comments

در اوایل این ماه وضعیت اضطراری اعلام شد با پورتوریکو فرماندار و چند روز بعد به مردم دستور داده شد تا به ماندن در خانه های خود را در تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. این اقدامات طراحی شده به سرعت گسترش SARS-CoV-2 ویروس هستند به ویژه برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی هستند که بیشتر در معرض داشتن شدید پاسخ اگر آنها توسعه COVID-19.
 
به گزارش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) این ویروس می تواند از فرد به فرد از طریق تماس نزدیک با یکدیگر از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. آژانس همچنین آمده است که ممکن است که یک فرد می تواند COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشم خود را.
 
“درک اهمیت اجتماعی فاصله دست شستن مناسب تهویه هوا در محیط داخلی با کیفیت و اهمیت ضد عفونی سطوح در ساختمان ها و موسسات است کلیدی برای جلوگیری از موارد جدید COVID-19” گفت: هری پنا رئیس جمهور Zimmetry محیط زیست. “این درست است به خصوص در مکان هایی مانند خانه های پرستاری مراقبت دراز مدت امکانات و تجهیزات بیمارستان ها, کشتی های کروز و سایر نقاط با خطر بالا جمعیت.”
 
کمک به کسب و کار و موسسات در پورتوریکو و در سراسر کارائیب جلوگیری از گسترش عوامل بیماری زا در امکانات خود هستند و علم ساختمان و محیط داخلی کیفیت محیط زیست (IEQ) کارشناسان در Zimmetry محیط زیست. حرفه ای خود را ارائه ساختمان ممیزی و ارزیابی هوا و سطح تست برای عوامل بیماری زا و آلاینده های ضد عفونی پروتکل تایید و خدمات مشاوره ای برای کمک به ایجاد مطلوب داخلی شرایط محیطی در ساختمان ها از همه نوع.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کنترل عفونت, ساختمان, ارزیابی محیط زیست, پاتوژن, کیفیت هوای داخل (IAQ) و دیگر بهداشت صنعتی خدمات مراجعه کنید www.zimmetry.com تماس (787) 995.0005 یا ایمیل [email protected] .
 
در مورد Zimmetry محیط زیست
از سال 2002 Zimmetry زیست محیطی ارائه شده است محیط زیست خدمات مشاوره ای به صاحبان ساختمان و مدیران و معماران و مهندسین EHS حرفه ای و شرکت های فورچون 500. این شرکت در پورتوریکو و ارائه خدمات در سراسر کارائیب و آمریکای مرکزی. حرفه ای در Zimmetry پیشنهاد زیست محیطی انطباق کیفیت هوا در محیط داخلی آزبست و سرب و بر اساس رنگ و فاز من ESAs و به طور کلی محیط زیست خدمات مشاوره.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>