لامپ سرد باعث می شود یک تفاوت

Category: آرکانساس Comments: No comments

من اغلب به نوشتن در من باغبانی ستون مورد اهمیت سرد ساعت برای بهار گل, لامپ های. است که چرا ما توصیه می کنیم کاشت در پاییز پس از آن سرد است ، به جای فقط خواندن در مورد آن بصری شما می توانید تفاوت را مشاهده کنید. من کاشته گل لاله پیاز در یک قابلمه بزرگ و در زمین از جلوی در ماه نوامبر پس از آنها به مقدار لازم از سرد شدن ساعت (یا دمای زیر 45 درجه).

در اواخر ماه ژانویه من تمیز کردن قفسه در گاراژ و یک کیسه از لاله من را فراموش کرده به گیاه است. هیچ راهی وجود دارد شما می توانید فروشگاه بهار لامپ برای یک سال تمام و انتظار آنها برای زنده ماندن است, بنابراین من تا به حال دو گزینه. یکی بود به کارخانه آنها را اواخر در یک قابلمه خارج و انتظار می رود اواخر گل بسیار کوتاه از ساقه و یا قرار دادن پیاز در یخچال و فریزر برای 8-10 هفته و سپس مجبور کوتاهتر لاله در داخل. من گزینه راحت تر و کشت آنها در خارج.

آنها آمدند تا در نهایت اما نگاهی به تفاوت در ارتفاع ساقه.

دیگر سرد ساعت برای لاله های دیگر سرچشمه می گیرد. لاله را همچنان به رشد پس از این گل باز در واقع ادامه خواهد داد به رشد و حتی پس از آنها قطع برای یک دسته گل به طوری که آنها را کمی بلندتر اما نه زیاد.

چند مطلب شروع به باز کردن اما آنها بسیار کوتاه قد است. اما کمی رنگ با این وجود. من درمان لاله به عنوان یک ساله و گیاه جدید در هر سال پس از من جلو این زمانی که آنها انجام می شود و گیاه در تابستان رنگ.

من امیدوارم که شما شده اند در حال مشاهده پیش بینی است. ما یک توقف هشدار سه شنبه شب. اگر شما در حال حاضر کاشته tropicals و گوجه فرنگی آماده برای حفاظت از آنها. من کاشته نشده هر چیزی خطرناک و در عین حال, بنابراین من امیدوارم که تا آخر هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>