Bunge محدود اعلام سود مشترک و اولویت سهام 2020

Category: وب وایر Comments: No comments

Bunge محدود (NYSE: BG) اعلام کرد که هیئت مدیره اعلام کرده است به طور منظم سه ماهه سود نقدی از $0.50 هر سهم مشترک دارند. سود سهام قابل پرداخت است در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 به سهامداران رکورد در 18 مه سال 2020 است.

این شرکت همچنین اعلام کرد سه ماهه سود نقدی از $1.21875 هر سهم در آن 4.875% تجمعی تبدیل دائمی اولویت سهام پرداختنی در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 به سهامداران رکورد در مارس 15 سال 2020 است.

در مورد Bunge محدود

Bunge (www.bunge.com NYSE: BG) یک رهبر جهانی در منابع پردازش و تهیه دانه روغنی و غلات و مواد تشکیل دهنده. تاسیس در سال 1818, Bunge گسترده شبکه تغذیه و سوخت در حال رشد جهان ایجاد پایدار محصولات و فرصت های شغلی برای بیش از 70,000 کشاورزان و مصرف کنندگان آنها خدمت می کنند در سراسر جهان است. دفتر مرکزی این شرکت در خیابان Louis, میزوری و 24,000 کارمند در سراسر جهان که در پشت ایستاده بیش از 350 پورت پایانه های روغنی گیاهان پردازش دانه تجهیزات و مواد غذایی و مواد تشکیل دهنده تولید و بسته بندی امکانات در سراسر جهان است.

اطلاعات وب سایت

ما به طور معمول ارسال اطلاعات مهم برای سرمایه گذاران در وب سایت ما www.bunge.com در “سرمایه گذاران” بخش. ما ممکن است از این وب سایت به عنوان ابزاری برای افشای مواد غیر-اطلاعات عمومی و مطابق با افشای ما تعهدات خود تحت قوانین و مقررات FD. بر این اساس سرمایه گذاران باید مانیتور به سرمایه گذاران بخش از وب سایت ما علاوه بر پیروی از ما و مطبوعات و براده SEC, عمومی کنفرانس تلفنی سخنرانیها و رسانه. اطلاعات موجود در یا که ممکن است قابل دسترسی از طریق وب سایت ما ثبت نمی شود با اشاره به, است و نه یک بخشی از این سند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>