اتاق میزبان کارگاه آموزشی ورود

راجرز-لوول منطقه اتاق بازرگانی میزبان لنز سری: “حرکت از تنوع به شمول” کارگاه از 1:30 تا 4:30 بعد از ظهر چهارشنبه در اتاق دفاتر 317 W. گردو سنت در راجرز.

جلسه طراحی شده است به حرکت حرفه ای از پایه تنوع به کلی شمول است. هدف آن را به شرکت کنندگان یک درک بهتر از تعصب/ناخودآگاه تعصب و استراتژی برای کاهش تعصبات در محیط کار. این کارگاه خواهد بود به رهبری LaTricia تپه-چندلر که ارائه ناخودآگاه تعصب آموزش در طول چند بخش خارج شده و باشگاه سام.

ثبت نام 15 دلار در هر فرد. بلیط آنلاین در دسترس هستند RogersLowell.com/events.

بازاریاب rebrands باز می شود در بنتون ویل

در الکینز (آرکانزاس) آژانس قبلا الکینز (آرکانزاس) طراحی و به تازگی افتتاح یک دفتر در 808 s. e. 14 سنت در بنتون ویل. این شرکت اعلام کرد تغییر علامت تجاری در طول یک خانه باز. در الکینز (آرکانزاس) آژانس طراحی و بازاریابی شرکت است.

Edafio تکنولوژی باز می شود در راجرز

Edafio تکنولوژی شرکای منطقه ای ارائه دهنده تکنولوژی multicloud و امنیت سایبر خدمات و راه حل های اخیرا باز شده در 5100 W. J. B. شکار رانندگی در راجرز. این شرکت در خدمت مشتریان در سراسر صنایع مختلف در شمال غربی و مرکزی آرکانزاس است.

Harley-Davidson فروشنده به رسمیت شناخته شده

Harley-Davidson Motor Co. به تازگی اعطا خوک دنباله Harley-Davidson یک نوار نقره ای و سپر دایره جایزه دستاورد برای خدمات به مشتریان و عملیاتی تعالی. نمایندگی در 2409 W. هادسون جاده در راجرز به دست آورده است و سه نوار نقره ای و سپر جوایز همراه با یک برنز نوار و سپر جایزه پس از افتتاح در سال 2006.

خلاصه برای کسب و کار در شمال غربی آرکانزاس که جدید نقل مکان کرده اند و یا بسته افتتاح شعبه جدید تغییر یا صاحبان مفتخر شده توسط یک سازمان مستقل. ایمیل موارد به lthompson@nwadg.com. اطلاعات منتشر خواهد شد که فضا اجازه می دهد تا.

SundayMonday کسب و کار در 02/23/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de