صاحبان کسب و کار باید بادقت در هنگام بازگشایی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان شهر کنه از طریق آن مراحل بازگشایی صاحبان کسب و کار در اینجا چهره یکی از بزرگترین مسئولیت های آنها تا کنون در حرفه خود. به عنوان جهان به تماشای آنها خواهد بود نیویورک سفیران ظاهر می شود در شبکه های خبری در سراسر جهان به عنوان آنها بازگشایی درهای خود را و پیاده سازی عملی واقعیت است که با بازگشایی ما دوره نقاهت کلان شهر.

اما با این سفیر جدید نقش مسئولیت بزرگ می آید. در شور و شوق از بازگشایی آن را فریبنده برای بازگشت به روش های قدیمی قبل از بسته بندی جمعیت به این شهر داغترین شب زنده داری موسسات و قراردادن کارگران به سایت های ساخت و ساز برای اضافه کردن یکی دیگر تحمیل برج به ما افق. آن باقی مانده است و ضروری است که کسب و کار بادقت زمانی که آنها دوباره به طوری که آنها نمی یکی دیگر از چهره شیوع است که می تواند به آنها صدمه دیده است حتی بیشتر در دراز مدت است.

آن را آسان برای فراموش کردن ما در سالهای اخیر به ویژه با توجه به بسیاری از نشانه هایی که در نیویورک است که در شکوفایی هر دو پزشکی و اقتصادی است. ما از گذشته تاریک لحظاتی که به عنوان بسیاری از 800 نیویورک درگذشت در یک روز از Covid-19. اقتصاد حداقل به نظر می رسد در مسیر درست: تعدادی از نیویورک دریافت نرخ بیکاری به اوج خود رسید و این هفته از 16 ماه مه و پس از کاهش یافته است بر اساس اطلاعات اداره آمار نیروی کار. کارگران در حال بازگشت به ساخت و ساز, مشاغل, ساخت سایت ها و خرده فروشان به عنوان بخشی از فاز یک. فاز دو است که انتظار می رود به جای ماه آینده با بازگشایی دفتر کار-مشاغل مبتنی بر املاک و مستغلات شرکت و کامل خرده فروشی.


اما آن را نیز یک لحظه کلیدی برای نیویورکی نه برای فراموش کردن آنچه که همه ما باید در چند ماه گذشته ، آنها متاسفانه باید به یاد داشته باشید نه به آغوش قدیمی مشتریان زمانی که آنها بازگشت به کافه پیاده رو. نوار صاحبان نمی تواند بسته گرفتم به موسسات و صاحبان فروشگاه باید اجرا مورد نیاز است که خریداران پوشیدن ماسک یا ما می تواند بازگشت به مربع است.

در صورتی که نمی متقاعد کردن شما در اینجا واقعی هزینه های مالی انجام است که: Crain را قبلا گزارش شده است که در ماه های مارس و آوریل شهرستان از دست 870,000 شغل. که بیش از آن چه از دست رفته در رکود اقتصادی از سال 1969 تا 1977. کاهش در ماه مارس و آوریل نیز از بین برود بسیاری از 992,000 شغل های افزوده شده بین سال های 2009 و 2019. بیایید این اعداد هر یک بدتر است.

حتی اگر آن را وسوسه انگیز را به سطح شیب دار بالا کسب و کار را برای زمان از دست رفته نیویورک به پایان خواهد رسید تا از دست دادن کسب و کار در تابستان امسال اگر همه چیز به پایین دوباره. آن را در همه بهترین بهره را برای حفظ این مصرف به طور جدی و مطمئن شوید که مشتریان خود را بیش از حد انجام دهد.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>