کسب و کار برای مبارزه با فرار مالیاتی در برابر آمازون نابودکنندگان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

هنگامی که یک توسعه دهنده خریداری پایین سمت شرق ساختمان که در آن Neuman آشپزخانه به حال خود هنر صاحب پل Neuman تصمیم گرفت از آن زمان در نهایت به کوچ کردن به بخش خارج از منهتن. او در بر داشت یک 18,000 فوت مربع فضا در شهرستان لانگ آیلند ساخته شده است 10000 متر مربع آشپزخانه و اتاق به دست آورد برای پارکینگ برای کامیون خود را صرفه جویی در بیش از $1000 در ماه در بلیط.


شهرستان کمک کردن بیش از حد به دلیل شرکت واجد شرایط برای اسکان و اشتغال کمک برنامه ای که داده شده این شرکت—که در استخدام برخی از 75 تمام وقت کارگران و تولید بیش از 10 میلیون دلار درآمد–بین 300.000 دلار و $400 ، 000 نفر در هر سال از آنها نقل مکان کرد و در اوایل سال 2016.

“به عنوان حداقل دستمزد افزایش یافته است از $9 $15 درو به ما کمک کرده است پرداخت را افزایش می دهد,” او گفت:. “آن را به ما ارائه داده با مهم کوسن و به ما کمک کرد تا رشد کنند.”

اما درو و کمتر بحث برانگیز برنامه ارائه صرفه جویی در هزینه های انرژی پایان می رسد در ماه های ژوئن و مخالفت خود را تجدید در حال رشد است در پی شکست تلاش برای آوردن آمازون دوم ستاد به شهرستان لانگ آیلند. درو شد بخش عمده ای از 3 میلیارد دلار معافیت مالیاتی غول آنلاین را دریافت کرده اند و مخالفان از آمازون معامله از جمله دولت آمریکا به مردم ایران ، مایکل Gianaris باید عهد جدید بررسی معافیت های مالیاتی و تهدید عمده وصله پینه کردن از درو.

برای حفظ انگیزه های بازرگانی کسب و کار بهبود ولسوالی ها و کسب و کار فردی را تشکیل پنج قصبه مشاغل کمپین برای متقاعد کردن قانونگذاران به تمدید برنامه.

“این شده است یک برنامه بسیار موفق به خصوص برای خارجی نیویورک گفت:” شیدا همسالان روسای ائتلاف و رئیس جمهور از بروکلین اتاق بازرگانی است. “این کمک کرده است به تنوع در شهر نیویورک در اقتصاد است.”

درو و یک همراه و همدم فرار مالیاتی به نام صنعتی و تجاری جلو گیری برنامه آغاز شد و در سال 1987 پس از آن معاون شهردار Alair تاونسند (که پس از مدت کوتاهی تبدیل شد ناشر Crain را). آن را در محل قرار داده شد در زمانی که شرکت در حال حرکت بودند هزاران شغل به نیوجرسی و جاهای دیگر به دلیل هزینه های بالا در منهتن. هدف او بود که آنها را به حرکت به منطقه ای خارج از منهتن به جای. هزینه آن شهر حدود 33 میلیون نفر در سال هر چند که در مجموع می توانست سر به فلک کشید اگر آمازون معامله شده نهایی.

در علاوه بر این به نیویورک خارج از منهتن شرکت های واجد شرایط برای درو اگر حرکت آنها در شمال 96هفتم خیابان یا در مرکز شهر و منطقه اضافه شده به این طرح به دلیل نفوذ از مجمع سخنران شلدون نقره ای که نشان داده شده پایین منهتن.

این برنامه شده است برای مطالعه اثر خود را به دلیل مالیات داده های مورد نیاز در دسترس نیست به مستقل بودجه دفتر است که با توجه به مسئولیت برای چنین مطالعات انجام شده توسط شورای شهر. پس از آن وجود داشته است با چند تغییر برای مدت طولانی جغرافیایی و ساختار تغییرات به نظر می رسد به منظور گفت: جورج Sweeting, IBO معاون مدیر.

تجدید درو خواهد شد یک آزمایش هر دو از فعالان و سیاستمداران است که catered معامله آمازون معامله و کسب و کار که می خواهند برای دیدن فرار مالیاتی حفظ شود. و با کلیدی دیگر انگیزه بیش از انقضای دو سال آینده آن را برای اولین بار از یک سری از درگیری بیش از شهر چگونه درمان خواهد شد کسب و کار است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>