لاس وگاس — پیت Buttigieg کمپین اتحاد مورد سوال سوم-پایان محل در نوادا قفقاز و به نام دولت حزب دموکراتیک برای آزادی بیشتر تفکیک آرا و آدرس گزارش بیش از 200 مشکلات تخصیص رای در روز شنبه قفقاز.

اما نوادا دولت حزب دموکرات است نشان می دهد که Buttigieg انتخاباتی به دنبال بازشماری اگر آن را می خواهد برای به چالش کشیدن نتایج.

در نامه ای به دولت اواخر شنبه شب و در اختیار آسوشیتد پرس روز یکشنبه, Buttigieg کمپین گفت: فرایند ادغام چهار روز از رای گیری اولیه به فرد در قفقاز شد شنبه “گرفتار اشتباهات و تناقضات است.”

این کمپین همچنین گفت: آن دریافت گزارش می دهد که داوطلبان در حال اجرا قفقاز به نظر نمی رسد به پیروی از قوانین است که می تواند به داوطلبان مجاز به انتخاب کنید تا حمایت بیشتری را در دور دوم رای گیری.

برنی ساندرز برنده نوادا قفقاز با جو بایدن دور دوم و Buttigieg در سوم.

“در حال حاضر اطلاعات ما نشان می دهد که این یک تیغ نازک حاشیه برای مقام دوم در نوادا و با توجه به بی نظمی و تعدادی از سوالات حل نشده ما مطرح کرده اند با نوادا حزب دموکرات که مشخص نیست چه نتایج نهایی خواهد بود” Buttigieg معاون مدیر کمپین هری Sevugan در بیانیه ای گفت.

تقریبا 75,000 مردم رأی در طول چهار روز از اوایل جلسه رای گیری — تقریبا به عنوان بسیاری از دموکرات ها که شرکت در نوادا 2016 قفقاز. رای خود را, بازیگران در سایت در هر نقطه در شهرستان تا به حال به روت توسط حزب به رای دهندگان صفحه اصلی حوزه و اضافه شده به این فرد رأی شنبه با همسایگان خود است.

Buttigieg کمپین گفت: آن را دریافت بیش از 200 گزارش از مشکلات ادغام رای اولیه از جمله مواردی که رای اولیه استفاده نشده بود, بودند اشتباه خوانده شده و یا اشتباه اوایل رای داده مطابق یکی دیگر از حوزه مورد استفاده قرار گرفت برای محاسبه که آیا یک نامزد به حال به اندازه کافی پشتیبانی می کند.

این ادعا منطبق بایدن کمپین حوزه کاپیتان که به اسوشیتد پرس گفت او شاهد دو حوزه در روز شنبه که در آن جلسه سازمان اعلام کرد میدوی را از طریق که آنها روشن کرده بود رای شماره برای حوزه, قبل از تعویض آنها را به عقب و جلو حداقل چهار بار.

این Buttigieg کمپین به نام برای حزب به انتشار جزئیات بیشتری از رای از جمله تفکیک اولیه آرا توسط خانه حقيقت است.

نوادا حزب دموکرات سخنگوی مولی Forgey گفت: حزب است که در ادامه به بررسی و گزارش نتایج و در حال رفتن به ارائه یک تجزیه دقیق از آن در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ارائه.

“به عنوان گذاشته ما بازشماری راهنمایی وجود دارد یک روش رسمی برای درخواست یک چالش از نتایج” Forgey گفت.

این قوانین می گویند هر گونه درخواست برای بازشماری باید ظ توسط 5 p. m. دوشنبه.

این Buttigieg مبارزات انتخاباتی را بلافاصله باید یک اظهار نظر در مورد این که آیا آن در نظر گرفته شده به دنبال بازشماری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de